Superszybka kapsuła studentów Politechniki Warszawskiej i Wrocławskiej
17.04.2017 18:51

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Studenci Politechniki Warszawskiej i Wrocławskiej planują zbudować superszybki środek transportu – kapsułę Hyperloop.
Dzięki niej podróż z Wrocławia do Warszawy ma trwać jedyne 23 minuty.
Projekt znalazł się w ścisłym finale konkursu organizowanego przez amerykańskiego miliardera Elona Muska.
IK
Projekt znalazł się w ścisłym finale konkursu organizowanego przez amerykańskiego miliardera Elona Muska.
IK

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 17.04.2017 18:51
Krajewski atakuje Nawrockiego. Ciecióra nie wytrzymał
07.04.2026 15:33
J.D. Vance: Bruksela ingeruje w wybory, bo nienawidzi premiera Orbana
07.04.2026 15:21

Komentarzy: 0
Obserwujemy jedną najgorszych form zagranicznej ingerencji; brukselscy biurokraci próbowali zniszczyć gospodarkę Węgier, bo nienawidzą premiera Viktora Orbana - powiedział we wtorek wiceprezydent USA J.D. Vance na wspólnej konferencji prasowej w Budapeszcie z szefem węgierskiego rządu.
Czytaj więcej
Nawrocki żąda od Tuska zaskarżenia umowy UE-Mercosur do TSUE
07.04.2026 15:11
Trump grozi Iranowi. Jest reakcja Teheranu
07.04.2026 14:45

Komentarzy: 0
"Dzisiaj w nocy zginie cała cywilizacja i nigdy już nie powróci. Nie chcę, żeby tak się stało, ale prawdopodobnie tak będzie" – napisał we wtorek Donald Trump o Iranie. Irańska telewizja poinformowała, jaka jest reakcja Teheranu na słowa prezydenta USA.
Czytaj więcej
Sąd zdecydował: Prok. Michał Ostrowski może wrócić do pracy
07.04.2026 14:17

Komentarzy: 0
Po ponad roku zawieszenia zapadła kluczowa decyzja w sprawie zastępcy Prokuratora Generalnego. Sąd Dyscyplinarny nie zgodził się na przedłużenie zawieszenia prok. Michała Ostrowskiego; oznacza to, że może on wrócić do wykonywania obowiązków.
Czytaj więcej

