Kompletna klapa akcji #NieŚwirujIdźNaWybory. Nawet Wirtualna Polska..
19.09.2019 11:34

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Celebryci i inni "obrońcy demokracji" wzięli udział w akcji nagrywania filmików, na których dziwnie się zachowują i namawiają do wzięcia udziału w wyborach. Akcja #NieŚwirujIdźNaWybory według wielu sprawia również wrażenie szydzenia z osób chorych psychicznie. Krytykowana jest nawet w "wiodących mediach"
Internauci oburzeni akcją: "Nie świruj, idź na wybory". "Kpina z niepełnosprawnych". "Nie świruj, idź na wybory!" - apelują w krótkich filmikach znani aktorzy. Internauci nie zostawiają na akcji suchej nitki. Zdaniem wielu z nich, artyści dopuścili się "parodiowania osób niepełnosprawnych". - To paskudne - krytykują.
- czytamy na Wirtualnej Polsce
- akcja jest niesmaczna. Po pierwsze, w kampanii pojawia się aspekt wyśmiewania osób cierpiących na choroby psychiczne. Do tej pory w naszej kulturze politycznej argumenty na poziomie wyzywania od "świrów" stanowiły raczej margines. Teraz grupa gwiazd sprzyjających liberalnej opozycji, mam nadzieję bezwiednie, być może z braku elementarnej wrażliwości, przekroczyła przyjęte do tej pory normy.
- pisze w komentarzu na Wirtualnej Polsce Łukasz Jankowski
Źródło: WP.pl
cyk

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 19.09.2019 11:34
Pilne! Amerykańskie czołgi dla Wojska Polskiego. Mariusz Błaszczak o szczegółach nowej umowy
13.07.2021 19:15
Polscy żołnierze polecieli udzielać pomocy Chorwatom. Min. Błaszczak: "Dostarczą namioty mieszkaniowe"
01.01.2021 13:25
AFP, WP, NaTemat, Polityka... kolejne portale publikują sprostowania nt. Ordo Iuris
04.10.2020 15:15

Komentarzy: 0
Kolejne portale opublikowały sprostowania artykułów, w których zamieszczono nieprawdziwe informacje, zniesławiające Instytut Ordo Iuris. Podane przez siebie doniesienia skorygowały m.in. wp.pl, natemat.pl, polityka.pl czy serwis Francuskiej Agencji Prasowej – AFP. W dwóch przypadkach sprostowania były skutkiem pozwów jakie prawnicy Ordo Iuris złożyli przeciwko redaktorom naczelnym portali.
Czytaj więcej
Wirtualna Polska nie zajęła się tekstem o tajnych czatach trans-aktywistów, za to zajęła się jego autorem
16.08.2020 02:25

Komentarzy: 0
Jednym z tematów numerów Tygodnika Solidarność były tajne czaty trans-aktywistów, na których osoby deklarujące się jako nastolatki , rozmawiają z osobami deklarującymi się jako osoby dorosłe nielegalnym handlu hormonami. Pojawiają się tam również wątki pedofilskie. Materiał Waldemara Krysiaka [we współpracy z Agnieszką Żurek] znanego w sieci jako "Gej Przeciwko Światu"wywołał poruszenie i ataki na jego autora. Co bardzo smutne w sprawie skandalu zupełnie milczą tzw. "wiodące media", które robią "seriale" ze spraw znacznie błahszych. Za to "wiodący portal" Wirtualna Polska znalazł czas, by zająć się autorem materiału
Czytaj więcej
LGBT. WP chciała zrobić wrażenie "gwiazdą z Hollywood". Takiej odpowiedzi się nie spodziewała
10.08.2020 13:49

Komentarzy: 0
Sąd orzekł 2 miesiące aresztu ws. agresywnego lewackiego bojówkarza Michała Sz. ps. "Margot", który pobił wraz kolegami kierowcę ciężarówki "Stop pedofilii". Wywołało to histerię zwolenników agresora, "wiodących mediów", polityków "opozycji" i celebrytów. Wirtualna Polska próbowała zrobić na czytelnikach wrażenie przy pomocy "gwiazdy z Hollywood". Takiej odpowiedzi chyba się nie spodziewała.
Czytaj więcej

