To koniec. Fatalne wieści dla fanów „M jak miłość”

Serial "M jak miłość" emitowany jest na antenie TVP2 od 4 listopada 2000 roku. To jedna z najpopularniejszych zaraz po "Klanie" i "Na dobre i na złe" telenowel w Polsce. Opowiada o historii rodziny Mostowiaków, której członkowie przeżywają wiele emocjonalnych perypetii. Produkcja przyciągnęła rekordową widownię w 2005 roku. Było to aż 12,5 mln widzów. Twórcy serialu zostali kilkukrotnie nagrodzeni m.in. Telekamerą "TeleTygodnia" oraz Złotą i Platynową Telekamerą.
CZYTAJ TAKŻE: Kate Middleton poważnie chora. Książę William wydał nowy komunikat
CZYTAJ TAKŻE: Najpierw ślub i wesele, a teraz taka wiadomość w sprawie Roksany Węgiel
Fatalne wieści dla fanów "M jak miłość"
Okazuje się, że fani serialu mają powody do zmartwień. Z "M jak miłość" wkrótce zniknie lubiana postać.
Z serialem pożegna się Gabriela Raczyńska, która przez wiele lat grała postać Basi. Okazuje się, że serialowa bohaterka wyjedzie do matki i rozpocznie naukę na jednej z londyńskich uczelni. Ma to związek z planami aktorki.
Raczyńska w ostatnim czasie informowała swoich fanów, że niebawem wylatuje do USA, gdzie będzie studiować.
Pogodzenie studiów w stanie Massachussets z pracą na planie serialu w Warszawie jest po prostu nierealne
- mówiła.
W mediach pojawiła się informacja, że ostatni odcinek z udziałem aktorki ma zostać wyemitowany w poniedziałek 16 września o godz. 20:55 w TVP 2.
Komentarze
Nie żyje znany aktor legendarnego serialu. Te słowa łamią serce
Nie żyje gwiazda serialu „Barwy szczęścia”. Te słowa łamią serca
TVN podjął decyzję ws. popularnego serialu. Powstanie nowy sezon

To koniec. Złe wieści dla fanów serialu „Klan”
Nie żyje córka aktora z „Policjantek i policjantów”. Miała 24 lata



