Z jeziora wydobyto ciało 36-latka
13.05.2024 14:22

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Służby prowadzące działania poszukiwawcze zaginionego 36-latka wydobyły w poniedziałek jego ciało z jeziora Pile w Bornem Sulinowie – poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku st. asp. Anna Matys.
Zaginięcie 36-latka z Bornego Sulinowa (woj. zachodniopomorskie) rodzina mężczyzny zgłosiła policji w sobotę wieczorem, informując, że nie ma z nim kontaktu już od 9 maja.
Co wiadomo o sprawie?
"Rozpoczęliśmy poszukiwania zaginionego. W poniedziałek, w kolejnym etapie tych poszukiwań, wraz ze strażą pożarną przeszukiwaliśmy linię brzegową jeziora Pile. Znaleźliśmy w nim dryfujące ciało mężczyzny, przy którym był dowód tożsamości. Ustaliliśmy, że to poszukiwany 36-latek" - przekazała PAP st. asp. Matys.
Ciało zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych. Postępowanie w sprawie ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Mężczyzna ostatni raz miał być widziany nad jeziorem, przy marinie ze znajomymi.
Czytaj także:
PAP ,
oprac ,
Adrian Siwek
Komentarzy: 0
Data publikacji: 13.05.2024 14:22
Źródło: PAP
Zaginęła 14-letnia Antonina. Jest apel policji
11.04.2026 15:57
Dramat w Klusach. Wśród rannych kobieta w ciąży
11.04.2026 15:03
Pilne doniesienia z granicy. Jest komunikat Straży Granicznej
11.04.2026 12:55
Zaginięcie Beaty Klimek. Sąsiedzi przerywają milczenie
11.04.2026 12:16
Policja zatrzymała 19-latkę. Miała wyłudzić milion złotych od seniora
10.04.2026 11:56

Komentarzy: 0
19-letnia kobieta została zatrzymana przez policję w związku z oszustwem inwestycyjnym, w którym 76-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego miał stracić około miliona złotych. Sprawa trafiła do prokuratury, a podejrzana została tymczasowo aresztowana.
Czytaj więcej



