Wybory przewodniczącego „S” w Nadleśnictwie Legnica
22.04.2024 08:56

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Zebranie wyborcze musiało się odbyć z powodu rezygnacji dotychczasowego przewodniczącego Związku.
Nowy przewodniczący
W trakcie wyborów, które odbyły się 16 kwietnia, nowym przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w Nadleśnictwie Legnica został wybrany Marek Marciniak.
Uzupełniono także skład Komisji Zakładowej, do której wybrano Agnieszkę Barcz.
Regionalną Komisję Wyborczą reprezentowała Aneta Mazur, zastępca przewodniczącego i sekretarz Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ "Solidarność".
ZOBACZ TAKŻE: Górnicza Solidarność przeciwko Europejskiemu Zielonemu Ładowi
Wojciech Obremski ,
kor.
Komentarzy: 0
Data publikacji: 22.04.2024 08:56
Źródło: Zagłębie Miedziowe NSZZ "S"
Napięta sytuacja w Swiss Krono. Rozkręca się akcja poparcia dla działań „S”
10.04.2026 08:50
Solidarność Pracowników Poczty Polskiej przeciwna przekazaniu segmentu KEP zewnętrznej firmie
09.04.2026 18:31

Komentarzy: 0
Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Poczty Polskiej alarmuje o działaniach podejmowanych przez Zarząd Poczty Polskiej S.A., które zdaniem związkowców zmierzają do przekazania obsługi przesyłek paczkowych, a docelowo całego segmentu KEP (Kurier, Ekspres, Paczka) zewnętrznej firmie. Solidarność zdecydowanie sprzeciwia się takim planom.
Czytaj więcej
W Południowym Koncernie Węglowym ogłoszono pogotowie strajkowe. "Oczekujemy konkretnych decyzji"
09.04.2026 17:28

Komentarzy: 0
Przedstawiciele związków zawodowych działających w Południowym Koncernie Węglowym ogłosili dziś pogotowie strajkowe. Jako powód wskazali niewywiązywanie się rządu z zapisów górniczej Umowy Społecznej. Spółka ma zapewnioną stabilność finansową tylko do połowy roku.
Czytaj więcej
Edukacja zdrowotna będzie obowiązkowa z wyjątkiem treści dotyczących seksualności
09.04.2026 09:03

Komentarzy: 0
Minister edukacji narodowej Barbara Nowacka przekazała dziś, że edukacja zdrowotna od 1 września 2026 roku stanie się obowiązkowa, ale z wyłączeniem treści dotyczących „wiedzy o zdrowiu seksualnym”.
Czytaj więcej
Protest głodowy w Solino trwa już 25 dni. Kolejny pracownik trafił do szpitala
08.04.2026 11:25

