loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] dalej »
kafelka Poczta Polska otworzy 100 nowych placówek - 2018-04-19
Przychody spółki w zeszłym roku wyniosły prawie 6 mld zł, . Oznacza to, że w porównaniu do roku 2016, wzrosły o 553 miliony. Zarząd Poczty zapewnia, że sytuacja spółki jest stabilna i udało się odwrócić trend spadkowy. Był to wynik o 10 proc. lepszy rok do roku.
kafelka Trump spotka się z Kim Dzong Unem w Warszawie? Jest taka opcja - 2018-04-19
Bloomberg prezentuje listę miejsc, w których może zostać zorganizowane spotkanie przywódców Stanów Zjednoczonych oraz Korei Północnej. Na liście jest też Warszawa.
kafelka Pakistan: Na islamskim uniwersytecie powstała chrześcijańska kaplica - 2018-04-19
Kaplica ma „zaspokajać potrzeby religijne studentów i pracowników – chrześcijan”.
kafelka Niemcy chcą być wyłączni z sankcji wobec Rosji - 2018-04-19
Przedstawiciele władz Niemiec będą zabiegać, aby administracja USA wyłączyła niemieckie firmy z nowych sankcji wobec Rosji - pisze amerykański dziennik "Wall Street Journal".
kafelka Protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie. Co oferuje rząd? - 2018-04-19
- Czas ucieka, ludzie są coraz starsi, mają coraz mniej siły, a my nie mamy za co żyć – mówił reporterowi RMF FM jeden z rodziców.
kafelka Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów o więzi między powstaniami w getcie i warszawskim - 2018-04-19
Przed pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie odbyły się uroczystości związane z 75. rocznicą zrywu. Podczas swojego wystąpienia przewodniczący Światowego Kongresu Żydów, Ronald Lauder mówił o szczególnej więzi między powstaniem w getcie a powstaniem warszawskim.
kafelka Kopacz, Szumilas, Pitera Święcicki: Oni pobierają dodatek do emerytury - 2018-04-19
Była premier Ewa Kopacz, była minister edukacji narodowej Krystyna Szumilas, Julia Pitera czy Marcin Święcicki – to posłowie Platformy Obywatelskiej, którzy w poprzedniej i obecnej kadencji Sejmu skorzystali z odprawy emerytalnej. Lista nazwisk jest o wiele dłuższa - podaje TVP Info.
kafelka [VIDEO] Kornel Morawiecki: Polska powinna polepszyć stosunki z Rosją - 2018-04-19
- Teraz spieramy się z synem o polską politykę wschodnią. Ja uważam, że Polska powinna bardziej zwracać uwagę na polepszenie stosunków z Rosją. Mam pretensje do Pana Prezydenta Dudy i do mojego syna Premiera Mateusza Morawieckiego, że Putin jak wygrał wybory prezydenckie, to nie otrzymał telegramu gratulacyjnego - mówił na antenie Polskiego Radia Marszałek Senior, Kornel Morawiecki.
kafelka Powstaje pierwsze w Polsce osiedle tylko dla katolików - 2018-04-19
Pod Krakowem powstaje pierwsze w Polsce osiedle tylko dla katolików.
kafelka El Ghamari: Niestety wojna z terroryzmem się nie udała - 2018-04-19
Magdalena El Ghamari na antenie Telewizji Republika w krytyczny sposób wypowiedziała się o walce z terroryzmem i wojnie w Syrii.
« wstecz [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.