loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] dalej »
kafelka Sondaż CBOS: Ogromna przewaga PiS-u nad Platformą Obywatelską - 2018-06-15
Według najnowszego sondażu CBOS przewaga PiS-u nad Platformą Obywatelską wynosi 26 proc.
kafelka Premier na spotkaniu z niepełnosprawnymi: Możemy bez szumu politycznego porozmawiać merytorycznie - 2018-06-15
Nasz rząd od pierwszych dni stawia na politykę społeczną, solidarnościową, w tym solidarność międzypokoleniową – powiedział szef rządu podczas spotkania ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami w Centrum Partnerstwa Społecznego Dialog w Warszawie.
kafelka Doradca premiera Morawieckiego o Jane Grossie: "hochsztapler" - 2018-06-15
Dzisiaj w poranku „Siódma 9” gości Andrzej Pawluszek, doradca premiera Mateusza Morawieckiego ds. zagranicznych. Rozmowa w dużej mierze dotyczyła wizerunku Polski.
kafelka Spada zaufanie do Facebooka. Internauci nie wierzą w informacje, które tam znajdują - 2018-06-15
- Spada zaufanie do mediów społecznościowych, a w szczególności do Facebooka jako do źródła informacji – wynika z raportu Digital News Report 2018.
kafelka Zbigniew Hołdys o banowaniu na Twitterze: Poranek zaczynam od wymiecenia mysich bobków z napisem "PiS" - 2018-06-15
Zbigniew Hołdys podzielił się z internautami sposobem na blokowanie sympatyków PiS.
kafelka Jak promować polską historię na świecie? Superbohater potrzebny od zaraz - 2018-06-18
O tym, jak promować polską historię na świecie, mówiliśmy w ostatnich miesiącach wiele. Jednak zbyt rzadko w rozmowach odmieniano jedno z najważniejszych słów współczesnego świata – popkultura. 
kafelka Dawid Wildstein: Jechałem autobusem z Siemoniakiem. I myślę, a może zachować się jak KOD, a może uderzyć? - 2018-06-15
- Jechałem autobusem z... Siemoniakiem. I myślę, a może zachować się jak KOD, GW czy inne Obywatele RP. Wrzeszczeć, pluć, płakać, wyzywać, tarzać się i wyć... może nawet uderzyć? - relacjonował na Twitterze Dawid Wildstein.
kafelka 700 osób ewakuowanych z Okęcia. Przez pozostawiony bagaż z... dziecięcą poduszką - 2018-06-15
Dwa dni temu, 13 czerwca około godz. 8:00 Straż Graniczna została poinformowana o pozostawionym bagażu bez opieki. Z Okęcia zostało ewakuowanych 700 osób. Wiemy już co było tego przyczyną.
kafelka Michał Ossowski, red. naczelny "TS": Popkultura w służbie historii - 2018-06-18
Promowanie w popkulturze historii sprawia, że staje się ona bardziej dostępna. Jednak historia w wersji «pop» winna być tylko pierwszym krokiem do głębszego zrozumienia naszej przeszłości” – pisze Jakub Pacan w najnowszym wydaniu „Tygodnika Solidarność”. I trudno się z nim nie zgodzić. 
kafelka Michał Dworczyk dementuje informacje nt. listu do premiera Morawieckiego podane przez Gazetę Wyborczą - 2018-06-15
GW opublikowała w czwartek fragment listu, który rzekomo miał przesłać Mateuszowi Morawieckiemu prezes GetBack. Można było w nim przeczytać m.in., że GetBack jest „zapleczem obozu wolnościowego” poprzez sponsorowanie określonych mediów, a kłopoty spółki mogą być „spiskiem” przeciwko władzy.
« wstecz [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.