loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] dalej »
kafelka [Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Krysztopy: "Lepiej być czarną owcą niż..." - 2018-06-16
Ten i inne rysunki znajdziesz w nadchodzącym numerze Tygodnika Solidarność
kafelka [video] Arkadiusz Mularczyk [PiS]: Niemcy są osamotnione w Europie i bardzo potrzebują Polski - 2018-06-16
- Państwo niemieckie jest państwem osamotnionym w Europie. Ma więcej przeciwników niż przyjaciół. Prowadzi spory z wieloma krajami. Bardzo wiele krajów oskarża Niemcy o to, ze dyrygują Unią Europejską z korzyścią dla swoich interesów, ale ze szkodą dla interesów innych krajów. I myślę, że dzisiaj Niemcy bardzo potrzebują Polski, kraju stabilnego, kraju który się bardzo dynamicznie rozwija, kraju który jest dużym graczem w centrum Europy - mówił w Telewizji w Polsce Arkadiusz Mularczyk poseł Prawa i Sprawiedliwości
kafelka Wyborcza komentuje sondaż: "Patryk Jaki dogania Rafała Trzaskowskiego" - 2018-06-15
Według sondażu przeprowadzonego przez IBRIS dla Polityki w Sieci, Patryk Jaki może liczyć na poparcie 36,7% Warszawiaków, a Rafał Trzaskowski 43,6%. Sondaż przed wyborami w Warszawie został zrealizowany 6 czerwca na grupie 500 osób
kafelka [Awantura o Muzeum Auschwitz] J. Klistała historyk, potomek więźnia KL: A jednak zbezczeszczono Blok 11 - 2018-06-15
- Niestety, mimo próśb i protestów byłych więźniów oraz członków ich rodzin, i sugestii pozwalających Dyr. Cywińskiego wyjść z „twarzą” z planowanych dewastacji bloku 11 w Muzeum w Oświęcimiu, dewastacja ta została dokonana. Dodam, że stało się to za przyzwoleniem – Premiera Rządu podkreślającego że jest historykiem (a pismo do Premiera – przekazane zostało do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego), zaś minister kultury ma tak wysoką kulturę, że nie odpowiada na pisma!
kafelka [Wideo] Dziennikarz do Gronkiewicz-Waltz: "Podobno od układów to tutaj jest Pani" - 2018-06-15
Hanna Gronkiewicz-Waltz gościła dzisiaj w "Reczpospolitej" a w trakcie wywiadu padło kilka ciekawych wymian zdań.
kafelka Prokuratura odpowiada na zarzuty "Wyborczej' w sprawie śmierci Igora Stachowiaka - 2018-06-15
W związku z publikacją „Gazety Wyborczej” z 15 czerwca 2018 roku na temat postępowania w sprawie śmierci p. Igora Stachowiaka prokuratura informuje, że żadna z przygotowanych na jej zlecenie opinii biegłych nie wskazuje uduszenia jako przyczyny zgonu mężczyzny.
kafelka Trafił Kosa na R. Czarneckiego: Verhofstadt kojarzy mi się z filmem "Głupi i głupszy" - 2018-06-15
- Lepiej niech on nic nie mówi o zagranicznych pieniądzach, bo przypomina alkoholika, który zwraca uwagę, że ktoś coś pije, nawet nie wiedząc co jest zawartością kubka. Muszę powiedzieć, że sytuacja bezkarności tego pana jest zupełnie nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że zapłaci za to co mówi. Przypomnę, że to ten sam człowiek, który porównywał Orbana do Hitlera, w kwietniu tego roku i nazywał faszystami uczestników polskiego Marszu Niepodległości. - w rozmowie z Mateuszem Kosiński ostatnie słowa Guya Verhostadta, o tym, że Jarosłąw Kaczyński jest cheerleaderką Putina ocenia Ryszard Czarnecki, europoseł.
kafelka Jarosław Kurski [GW] dramatycznie do opozycji: "Pokażcie przywództwo, a ludzie za wami pójdą!" - 2018-06-15
- Zastanawia mnie łatwość z jaką niektórzy liderzy opozycji ulegają pseudopatriotycznemu szantażowi, w obawie, że zostaną posądzeni o zdradę, Targowicę, donoszenie na Polskę, czy inne tym podobne brednie - mówi z wielką emfazą na nagraniu opublikowanym na Wyborcza.pl jej wicenaczelny Jarosław Kurski
kafelka Andruszkiewicz: "Opozycja totalna zachowuje się jak małpy w cyrku" - 2018-06-15
Ryszard Petru, wraz z dwom posłankami utworzył nowe koło poselskie. Do sprawy na antenie Telewizji Republika odniósł się Adam Andruszkiewicz, poseł Wolnych i Solidarnych.
kafelka "Gazeta Wyborcza" konkurs o bohaterach ilustruje zdjęciem nazisty... - 2018-06-15
Niezła wtopa! "Gazeta Wyborcza" ogłosiła konkurs o "nieznanych bohaterach naszej niepodległości". Niestety zamiary były szczytne, ale na tym się skończyło.
« wstecz [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.