loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] dalej »
kafelka Sponsorowana przez Sorosa Fundacja Batorego ukarana przez polski sąd... karą 50 zł! - 2018-08-17
Fundacja Batorego została ukarana grzywną za naruszenie przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej. Taką decyzję podjął Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Działania w tej sprawie prowadził Instytut Ordo Iuris, który walczy o transparentność podziału pieniędzy z tzw. Funduszy Norweskich.
kafelka W Darłówku znaleziono ciało. To prawdopodobnie zaginiona 11-latka - 2018-08-17
W trakcie akcji poszukiwawczej w Darłówku znaleziono dryfujące ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to 11-latka, która zaginęła 14 sierpnia.
kafelka Dr Nawrocki (Muzeum II WŚ): Adamowicz wykorzystał polskie święte miejsce jako element kampanii - 2018-08-17
– Wydaje mi się, że Adamowicz po raz kolejny wykorzystał polskie święte miejsce jako element swojej kampanii. Cała Polska o nim mówi, to może wpływać na cementowanie pewnego elektoratu w Gdańsku. To smutna sprawa, są miejsca, które powinny zostać usunięte ze sporów politycznych – powiedział w Telewizji Republika dr Nawrocki, dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
kafelka Mężczyzna zmarł po uderzeniu przez nadwozie awionetki - 2018-08-17
Lescy policjanci pracowali wczoraj po południu w Smereku na miejscu nietypowego wypadku lotniczego. 46-letni mężczyzna, stojący na łące, został uderzony podwoziem przelatującej nad ziemią awionetki. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł.
kafelka Upamiętniono jednego z ojców niepodległości - Wojciecha Korfantego - 2018-08-17
17 sierpnia 2018 r. w Katowicach odbyła się uroczystość upamiętniająca 79. rocznicę śmierci Wojciecha Korfantego.
kafelka [Nasz wywiad] Robert Grudzień o akcji "Zrozumieć Niepodległą" - 2018-08-17
- Projekt to cykl koncertów, spektakli, wykładów i wydarzeń towarzyszących, które odbywają się w ramach międzynarodowych festiwali, obejmujących m. in. Lubelszczyznę, Podkarpacie, województwo świętokrzyskie, łódzkie, południowe Mazowsze, Pomorze, Warszawę czy Śląsk. W roku 2018 zaplanowaliśmy ponad 100 wydarzeń - w rozmowie z Anną Maj zdradza Robert Grudzień.
kafelka Mariusz Błaszczak: Wojsko Polskie będzie obecne na Westerplatte - 2018-08-17
- Tak jak zapowiadałem, Wojsko Polskie będzie obecne na Westerplatte. Prezydent Gdańska w końcu zrozumiał, że jest to miejsce nierozerwalnie związane z żołnierzami. Lepiej późno niż wcale - poinformował na Twitterze minister Mariusz Błaszczak.
kafelka Witold Gadowski o wydaleniu Kozłowskiej: Idąc drogą pieniędzy odnajdziemy sprawy dla służb specjalnych - 2018-08-17
Chociaż Ludmiła Kozłowska została już deportowana z Unii Europejskiej, Witold Gadowski uważa, że polskie służby powinny dokładniej przyjrzeć się tej sprawie.
kafelka Ordo Iuris: Europejscy eksperci od gender ukrywają informacje na temat swojej działalności - 2018-08-17
Komitet GREVIO działający przy Radzie Europy, odpowiedzialny za monitorowanie wdrażania ,,Konwencji przemocowej”, odmówił udostępnienia informacji na temat przebiegu jego posiedzeń. Plany zasiadających w Komitecie ekspertów od ideologii gender pozostaną więc owiane tajemnicą.
kafelka Pedofil obmacywał dziewczynkę w centrum handlowym. Jest już w rękach policji - 2018-08-17
Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali w Warszawie 37-letniego mężczyznę podejrzewanego o doprowadzenie małoletniej do innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło na terenie jednego z centrów handlowych.
« wstecz [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.