loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] dalej »
kafelka [Fotorelacja] Solidarność na Marszu Niepodległości - 2018-11-12
Członkowie Solidarności przybyli z całej Polski by wziąć udział w Biało-Czerwonym Marszu Niepodległości
kafelka Witold Gadowski komentuje po Marszu: Jak się nie podoba to... - 2018-11-12
Wczoraj ulicami Warszawy przeszedł wielki Biało-Czerwony Marsz Niepodległości. Dzisiaj "wiodące media" mają pewien kłopot z narracją na jego temat. W sprawie zabrał głos red. Witold Gadowski.
kafelka Gdzie była Magdalena Środa? Dziwna relacja z Marszu 11 listopada - 2018-11-12
- Właśnie przeszłam trasę od Dworca Centralnego do domu przez ulice pełne podnieconych grup mężczyzn bez kobiet, rodzin - pisze w swojej dziwnej relacji Magdalena Środa. Każdy kto był na Marszu widział ile tam było kobiet i dzieci
kafelka Mijają 24 godziny od Marszu, a Verhofstadt nic o "nazistach". Jakaś refleksja? - 2018-11-12
We wczorajszym Marszu przez jednych zwanym Marszem Niepodległości, a przez innych Biało-Czerwonym według szacunków policji, udział wzięło 250 tysięcy osób. W opinii służb marsz przebiegł spokojnie. Wywołało to pewną konfuzję w "wiodących mediach". Zdaje się jednak, że nie tylko w mediach.
kafelka Bułgaria nie przystąpi do paktu ONZ o migracji - 2018-11-12
Bułgaria nie przystąpi do Paktu ONZ o migracji – taką informację podał szef klubu poselskiego rządzącej partii GERB Cwetan Cwetanow
kafelka Światowe symbole rozświetlone na biało-czerwono. Zobacz jak upamiętniono nas na świecie - 2018-11-12
Stulecie odzyskania niepodległości zostało wczoraj upamiętnione w wielu krajach. Nawet w takich, których większość Polaków by się nie spodziewała.
kafelka [video] A. Andruszkiewicz: Zobaczcie sami, nic się tutaj złego nie wydarzyło! - 2018-11-12
Adam Andruszkiewicz na swoim Twitterze opublikował film, w którym pokazał jak wyglądają okolice Stadionu Narodowego dzień po przejściu marszu niepodległości. Chciał tym samym pokazać, że marsz był spokojny, a Warszawa – „nie została zniszczona” jak ostrzegały niektóre media.
kafelka Kanada: Zniszczono fasadę polskiego kościoła w Vancouver. "To szaleństwo" - 2018-11-12
Napisy, które znalazły się na budynku kościoła św. Kazimierza w Vancouver wywołały szok u mieszkającej tam Polonii, zwłaszcza, że zdarzenie miało miejsce w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
kafelka Dyskusja o Polsce w KE trwała zaledwie 15 minut. Głos zabrały dwie osoby - 2018-11-12
Dyskusja na unijnej naradzie ministerialnej trwała niezwykle krótko. Ledwie 15 minut wystarczyło, aby wiceszef KE Frans Timmermans oraz ambasador Polski przy Unii Andrzej Sadoś ogłosili swoje przemówienia.
kafelka Tusk próbuje wytłumaczyć się ze swojej wypowiedzi - 2018-11-12
Dzisiaj rano Donald Tusk poprzez swój Twitter próbował dość pokracznie wytłumaczyć się ze swoich słów wypowiedzianych na piątkowych Igrzyskach Wolności w Łodzi.
« wstecz [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.