loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] dalej »
kafelka Red. Gmyz: "W Berlinie obchodzą rocznicę śmierci Hessa". Robert Winnicki odpowiada - 2018-08-18
W Berlinie odbyć się mają obchody neonazistów, upamiętniające 31. rocznicę samobójczej śmierci Rudolfa Hessa.
kafelka Czy pijanym kierowcom konfiskować samochody? Warzecha protestuje. Wojciechowski ostro "za" - 2018-08-18
Do ciekawej i ostrej dyskusji doszło między red. Łukaszem Warzechą i politykiem PiS Januszem Wojciechowskim. Sprawa tyczyła zaostrzenia kar dla osób prowadzących samochody w stanie nietrzeźwym.
kafelka [video] Jazydka opowiada o spotkaniu swojego oprawcy z ISIS... na ulicy w Niemczech - 2018-08-18
Młoda kobieta o imieniu Ashwaq po ucieczce z rąk ISIS trafiła do Niemiec. Jaki był jej szok, kiedy na ulicy spotkała przebywającego już również w Niemczech swojego wcześniejszego oprawcę.
kafelka Zaostrzenie protestu Straży Granicznej? Onet informuje o możliwych problemach na granicy - 2018-08-18
Według informacji Onetu, służby mundurowe zapowiadają kontynuację i pogłębienie protestu. Ma on być szczególnie uciążliwy w wypadku strażników granicznych i celnych. Służby mundurowe od kilku tygodni postulują zwiększenie zarobków i poprawę warunków pracy funkcjonariuszy.
kafelka Zmarł Kofi Annan, były sekretarz generalny ONZ, laureat Pokojowej Nagrody Nobla - 2018-08-18
W wieku 80 lat zmarł dzisiaj pochodzący z Ghany Kofi Atta Annan. W strukturach ONZ przepracował w sumie 56 lat.
kafelka Dawid Wildstein: Kretyn stwierdza, że dzieci utonęły w Bałtyku przez 500+. To totalny debilizm - 2018-08-18
Po zarzucie dotyczącym tego, że utonięcie trójki dzieci w Bałtyku jest wynikiem możliwości wyjazdu nad morze po otrzymaniu przez rodzinę pieniędzy z programu 500+, Dawid Wildstein zareagował ostro.
kafelka [video] Krystyna Pawłowicz o spocie Elżbiety Bieńkowskiej: Polski z Unijnej Komisji już nie widać...? - 2018-08-18
Na spocie Koalicji Obywatelskiej współpracownica Donalda Tuska namawia do głosowania na opozycję rządową, Elżbieta Bieńkowska podkreśla, że Śląsk zawsze był ważną częścią Europy. Do tych słów odniosła się posłanka Krystyna Pawłowicz.
kafelka Internauci i dziennikarze kometują antypisowskie billboardy: "PiS wziął miliony i rozdał je dzieciom" - 2018-08-18
Na ulicach miast zawisły w tym tygodniu liczne billboardy przedstawiające postać Jarosława Kaczyńskiego podpisane hasłami "PiS wziął miliony i...". Pojawiły się one w ramach antyrządowej kampanii opozycji, Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesnej.
kafelka Zmarł Bronisław Opałko, znany z kreacji Genowefy Pigwy - 2018-08-18
Dziś w wieku 66 lat zmarł znany artysta estradowy, aktor, kompozytor i autor tekstów Bronisław Opałko.
kafelka [Tylko na Tysol.pl] Prof. Romuald Szeremietiew: Adelajdy. Fregaty za 1 dolara - 2018-08-18
Czas też najwyższy, aby Polska w przypadku modernizacji naszych sił zbrojnych odeszła od korzystania z broni pochodzącej z demobilu, nawet tej „za 1 dolara”. Jest zresztą powszechną praktyką, że trzydziestoletnie okręty bojowe są wycofywane lub sprzedawane, gdy Polska dla swojej floty kolejny raz zamierza takie właśnie okręty kupić. To fatalne posunięcie. Czas to sobie uświadomić!
« wstecz [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.