loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Rzecznik Ministra Koordynatora wyjaśnia przyczyny postępowania ws. Ludmiły Kozłowskiej - 2018-08-20
Jak wyjaśnił Stanisław Żaryn w oficjalnym komunikacie negatywna opinia - przygotowana przez Departament Kontrwywiadu ABW - związana jest m.in. z "poważnymi wątpliwościami" dotyczącymi finansowania kierowanej przez Kozłowską Fundacji Otwarty Dialog, które "mogą mieć dalsze skutki prawne".
kafelka [video] "Odejdź stąd, szczylu jeden". Polityk PiS ostro do dziennikarza TVN - 2018-08-20
Szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba w ostrych słowach zwrócił się do dziennikarza TVN. Incydent zarejestrowały kamery.
kafelka Brudziński wbija szpilkę Szczerbie: Dam wam dobrą radę (chłoptasiowi od wejść bez kolejki do WC również)… - 2018-08-20
Joachim Brudziński przebywa obecnie z Jarosławem Kaczyńskim na urlopie. Szef MSWiA zamieścił na Twitterze kilka zdjęć, na których widać prezesa PiS w czasie wędrówki po górach. Zdjęcia doczekały się uszczypliwego komentarza posła Platformy Obywatelskiej Michała Szczerby. Na ciętą ripostę Brudzińskiego polityk nie musiał długo czekać...
kafelka Koszulki z napisem "Konstytucja" na... krzyżu. Czy protestujący obrazili uczucia religijne? - 2018-08-20
Do sieci trafiły zdjęcia z ostatnich protestów przeciwko reformie sądownictwa. Widać na nich grupę protestujących, którzy porozwieszali koszulki z napisem "Konstytucja" na... krzyżach. Zdjęcia wywołały burzę w mediach społecznościowych. Wielu internautów zastanawia się, czy takie zachowanie nie powinno zostać zgłoszone jako obraza uczuć religijnych.
kafelka [video] Turcja: Ostrzelano ambasadę USA w Ankarze - 2018-08-20
Nieznani sprawcy ostrzelali z samochodu ambasadę Stanów Zjednoczonych w stolicy Turcji. Media podkreślają, że w incydencie nikt nie ucierpiał, a sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.
kafelka "Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki". Chamski wpis PSL na Twitterze w stronę posłanki Pawłowicz - 2018-08-20
"PSL,nie chowaj się! To wy pasożytujecie na wsi i polskich rolnikach. Uwłaszczyliście się na przemyśle z rolnictwem związanym,gnębicie swych sąsiadów rolników. Podnieśliście z PO wiek emerytalny waszych kobiet ze wsi aż o 12 lat ! PSL ! Na kolana i przeproście !" - napisała posłanka Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Odpowiedź, jaka przyszła ze strony oficjalnego konta PSL na Twitterze mogła niektórych wprowadzić w osłupienie. 
kafelka Jan Olszewski o działaniach Sądu Najwyższego: To nie żaden bunt sędziów, ale nadużycie władzy sądowniczej - 2018-08-20
Na łamach najnowszego "Do Rzeczy" były premier Jan Olszewski w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim komentuje działania Sądu Najwyższego.
kafelka [video] Australijscy "Rats of Tobruk" grają polski hymn. Piorunujący efekt - 2018-08-19
Hymn Polski, zagrany przez grupę „The Rats of Tobruk”w Melbourne. Dziś, w związku z wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy odbyła się tam pierwszy raz w historii uroczystość upamiętniająca australijskich i polskich żołnierzy walczących o Tobruk
kafelka Kampania samorządowa nabiera rozpędu. Patryk Jaki pierwszy opublikował skład swojego sztabu - 2018-08-19
Jeden z kandydatów do fotela prezydenta Warszawy opublikował dziś listę swoich głównych współpracowników na czas kampanii.
kafelka [video] 117. rocznica postawienia i poświęcenia krzyża na Giewoncie - 2018-08-19
19 sierpnia 1901 roku zamontowano na Giewoncie metalowy krzyż wykonany w Krakowie. Zakopiańscy parafianie z inicjatywy ówczesnego proboszcza Kazimierza Kaszelewskiego zebrali pieniądze, by aktem umieszczenia krzyża na szczycie Giewontu uczcić 1900. rocznicę urodzin Jezusa Chrystusa.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.