loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Macierewicz: zakładanie partii (...), nie prowadziłoby do niczego, co mogłoby Polsce się przysłużyć - 2018-01-19
Zakładanie partii byłoby błędne i nietrafne, nie prowadziłoby do niczego, co mogłoby Polsce się przysłużyć a wręcz odwrotnie. Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, jak wielkim dobrem jest jedność, która została zbudowana - powiedział były szef MON
kafelka Waldemar Żyszkiewicz: Szok, niedowierzanie, Mazurek Dąbrowskiego - 2018-01-18
Dwa szokująco mocne posunięcia w ciągu miesiąca: w grudniu roszada premierów, w styczniu przemiana niepokornego rządu dobrej zmiany w rząd przynajmniej wizerunkowo przyjazny opozycji bezpardonowo wymachującej ulicą i zagranicą. Pozostaję zresztą z nadzieją, że wcale tak nie jest, niech jednak prezes Jarosław Kaczyński ma świadomość, że tak to właśnie z zewnątrz wygląda.
kafelka Antoni Macierewicz: Wspieram i będę wspierał Mariusza Błaszczaka - 2018-01-18
- Jak już mówiłem, wspieram i będę wspierał Mariusza Błaszczaka. #FakeNews o mojej rzekomej krytyce jego wyboru ma na celu zatrzymanie reform w Ministerstwie Obrony Narodowej, które wprowadza
kafelka Lekarz, który nie chciał leczyć "pisowców" jakby zmiękł: "głosowałem na PiS" - 2018-01-18
- Miał to być ironiczny, satyryczny żart na temat klauzuli sumienia i hipokryzji w dyskryminacji WOŚP. Ale tego nie są w stanie wszyscy zrozumieć. Nigdy nikomu nie odmówiłem pomocy lekarskiej powołując się na "klauzulę sumienia" uważając, że życie i zdrowie ludzkie jest najważniejsze !!! - pisze Wojciech Wieczorek lekarz z Rumi, który napisał "W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP"
kafelka Były dziennikarz Gazety Wyborczej pozywa... Agorę - 2018-01-18
Andrzej Olejniczak złożył pozew sądowy, w którym domaga się przywrócenia go na stanowisko, które zajmował.
kafelka [Nasza Fotorelacja] Siedziba PiS obrzucona przez radykalne feministki czerwoną farbą - 2018-01-18
W dniu 17 stycznia po proteście kobiet z Czarnej Środy budynek, w którym znajduje się siedziba PiS został obrzucony czerwoną farbą.
kafelka Ryszard Czarnecki nie został odwołany ze stanowiska wiceszefa PE - 2018-01-18
Konferencja Przewodniczących Parlamentu Europejskiego nie odwołała wiceszefa PE europosła PiS Ryszarda Czarneckiego.
kafelka Tomasz Wolny: Slogan, że Jerzy Owsiak łączy - między bajki - 2018-01-18
Znany dziennikarz uderza w Jerzego Owsiaka. - Nie znam drugiej tak wielkiej akcji charytatywnej, która wzbudza tak wiele negatywnych emocji i tak wplecionej w spór polityczny - pisze Tomasz Wolny.
kafelka 500 tys. kary za wpis o Wellman. Jacek Piekara: "Nie wiedziałem o procesie" - 2018-01-18
Pisarz Jacek Piekara ma zapłacić prawie pół miliona złotych za... jeden wpis na Twitterze.
kafelka Grzegorz Pawelczyk, dyrektor TVP Info podał się do dymisji! - 2018-01-18
Grzegorz Pawelczyk, dyrektor TVP Info podał się wczoraj do dymisji. Na przymusowy urlop musiała iść Ewa Bugała, autorka programu „Nie da się ukryć”.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.