loading
Proszę czekać...
[video] R. Trzaskowski opowiada w TVN o akcji z szybą: "Powiedziałem że kit to mają głównie konkurenci"
Opublikowano dnia 21.08.2018 19:48
Dzisiaj podczas inaugurowania akcji „Otwarte Drzwi dla Warszawy” Rafał Trzaskowski miał okazję sprawdzić się jako "złota rączka". Polityk taśmą do papieru przyklejał szybę do drzwi. O całej akcji z przejęciem opowiadał w rozmowie z Justyną Pochanke na antenie TVN.

screen video
CZYTAJ WIĘCEJ: [video] Montowanie szyby na taśmę do papieru, czyli kampania…Rafała Trzaskowskiego. Internauci bezlitośni
 

Kamerzyści rzeczywiście zablokowali drzwi, pani powiedziała, że zaraz wyleci szyba, więc żeśmy to łatali na szybko, natomiast na pytanie czy jest gdzieś kit odpowiedziałem, że kit mają głównie konkurenci


- zażartował Rafał Trzaskowski. Prowadzącej dowcip chyba nie ubawił.
 

Ale to był taki dowcip wcześniej przygotowany, czy ad hoc?


- zapytała Justyna Pochanke. 
 

Nie no, nie wiedzieliśmy, że będzie szyba wypadać


- odparł kandydat PO na prezydenta stolicy.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Autokracja z zachowaniem praw obywatelskich", czyli o Polsce i Węgrzech na łamach FAZ
"Dokonano analizy systemu władzy i sposobu sprawowania rządów przez dwóch silnych ludzi: Viktora Orbana i Jarosława Kaczyńskiego a także ich partii: Fidesz i PiS. Chodzi o ideologiczne i biograficzne tło, o podobieństwa i różnice. Przy czym wniosek redaktorów tego tomu (Manfreda Sappera, Volkera Weichsela) zdaje się być taki, iż o demokracji w tych dwóch krajach nie ma już właściwie mowy. Nawet nie o demokracji illiberalnej. Pojawia się za to dość osobliwa atrybucja w postaci pojęcia »liberalna autokracja« czyli autokracja, w której obowiązują jeszcze prawa człowieka. To dotyczy w szczególności Węgier, a Polska znajduje na drodze do tego" - czytamy na łamach Frankfurter Allgemeine Zeitung.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zerowy prezydent Krakowa
Jestem przekonany, że ceniący oszczędny tryb życia krakowianie z uznaniem patrzą na swojego prezydenta.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.