loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Montowanie szyby na taśmę do papieru, czyli kampania…Rafała Trzaskowskiego. Internauci bezlitośni
Opublikowano dnia 21.08.2018 18:13
Poseł Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk ogłosił dziś na Twitterze rozpoczęcie akcji "Otwarte Drzwi dla Warszawy". W ramach akcji Rafał Trzaskowski będzie odwiedzał wyborców w ich mieszkaniach. Na dzisiejszej inauguracji doszło do ciekawej sytuacji, która - w mniemaniu posła Tomczyka - pokazała "jaki powinien być" przyszły prezydent Warszawy. Internauci mieli zgoła odmienne zdanie...

screen video

Zaczynamy dziś akcje „Otwarte Drzwi dla Warszawy”. Przemiła Pani zaprosiła Rafała Trzaskowskiego do siebie... a tu zaskoczenie... Zobaczcie! „Taki powinien być Prezydent Warszawy” Rozpoczynamy! 


- pisze Cezary Tomczyk na Twitterze. Do wpisu dołączył nagranie video, na którym widać jak Rafał Trzaskowski usiłuje "domowymi metodami" naprawić drzwi. Polityk taśmą do papieru skleja szybę, aby ta nie wypadła. Jak widać pod koniec filmu, metody polityka na wiele się jednak nie zdały. Nagranie bardzo ubawiło internautów.

CZYTAJ WIĘCEJ: [video] R. Trzaskowski opowiada w TVN o akcji z szybą: "Powiedziałem że kit to mają głównie konkurenci"
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.