loading
Proszę czekać...
[video] Montowanie szyby na taśmę do papieru, czyli kampania…Rafała Trzaskowskiego. Internauci bezlitośni
Opublikowano dnia 21.08.2018 18:13
Poseł Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk ogłosił dziś na Twitterze rozpoczęcie akcji "Otwarte Drzwi dla Warszawy". W ramach akcji Rafał Trzaskowski będzie odwiedzał wyborców w ich mieszkaniach. Na dzisiejszej inauguracji doszło do ciekawej sytuacji, która - w mniemaniu posła Tomczyka - pokazała "jaki powinien być" przyszły prezydent Warszawy. Internauci mieli zgoła odmienne zdanie...

screen video

Zaczynamy dziś akcje „Otwarte Drzwi dla Warszawy”. Przemiła Pani zaprosiła Rafała Trzaskowskiego do siebie... a tu zaskoczenie... Zobaczcie! „Taki powinien być Prezydent Warszawy” Rozpoczynamy! 


- pisze Cezary Tomczyk na Twitterze. Do wpisu dołączył nagranie video, na którym widać jak Rafał Trzaskowski usiłuje "domowymi metodami" naprawić drzwi. Polityk taśmą do papieru skleja szybę, aby ta nie wypadła. Jak widać pod koniec filmu, metody polityka na wiele się jednak nie zdały. Nagranie bardzo ubawiło internautów.

CZYTAJ WIĘCEJ: [video] R. Trzaskowski opowiada w TVN o akcji z szybą: "Powiedziałem że kit to mają głównie konkurenci"
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Grillowanie Rosji – start.
Wczoraj, na giełdzie w Londynie cena baryłki ropy marki Brent w kontraktach na styczeń spadła do poziomu poniżej 65 dolarów, a dokładnie do 64,87. Patrząc na to z punktu widzenia maksymalnej ceny, którą ropa notowała w październiku mamy do czynienia z korektą przekraczającą już 20 dolarów. Zdaniem specjalistów niewiele wskazuje na to, aby trend ten był krótkotrwały. Decyduje o tym przynajmniej kilka czynników. Po pierwsze ostatni raport OPEC wskazuje, że światowy popyt w roku przyszłym może być mniejszy niźli jeszcze niedawno sądzono, po drugie w Stanach Zjednoczonych wydobycie, szczególnie w basenie Permian rośnie znacznie szybciej a na dodatek problemy logistyczne (brak rurociągów i konieczność przewożenia ropy cysternami) mają się ku końcowi. I wreszcie, po trzecie, spadek dostaw z Iranu został dość łatwo uzupełniony wzrostem wydobycia w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach i w Rosji. Zresztą amerykańskie Ministerstwo Finansów wprowadziło szereg wyjątków (m.in. dla Indii i Chin) w reżimie sankcyjnym, wobec czego ich skutki dla rynku ropy są mniej dolegliwe niźli się spodziewano.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Chora miłość do okupantów
Zadaję to pytanie wszystkim, którzy nadal bronią dalszego istnienia w Polsce Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz pomników Armii Czerwonej w przestrzeni publicznej III RP.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Ambitne propozycje PE i pesymizm w krajach członkowskich w sprawie budżetu po 2020 roku
Wczoraj odbyła się debata na sprawozdaniem dotyczącym unijnego budżetu na lata 2021-2027, w którym Parlament Europejski potwierdził swoje ambitne stanowisko ustanowienia górnego pułapu wydatków na poziomie 1,3% DNB UE-27, czyli 1324 mld euro w cenach z 2018 roku, a więc o blisko 200 mld euro więcej niż propozycja KE (1,14% DNB UE-27).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.