loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dawid Wildstein o Joannie Szmidt: Klauny przewożące bojówkarzy w bagażnikach
Opublikowano dnia 19.07.2018 11:32
- Awantury i zadymy. Brejza mordowany przez toi toi. Bazgrolenie sprayem po sejmie. Po co nam imigranci skoro mamy totalną opozycję? - pyta na Twitterze Dawid Wilsdtein

źródło: Screen You Tube
- Scheuringi Wielgusy tylko udowadniają, że Polska, w której rządzi PiS jest jedną z najbardziej liberalnych demokracji w Europie. W każdym państwie UE za bazgranie sprayem po sejmie, wwożenie ludzi w bagażniku itd byłyby kary, areszt itd. - pisze dalej publicysta.\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.