loading
Proszę czekać...
Po słabym meczu Polska przegrywa z Kolumbią 3:0 i traci szanse na wyjście z grupy
Opublikowano dnia 24.06.2018 21:57
Niestety nie przerwaliśmy naszej wieloletniej mundialowej tradycji, według której gramy trzy mecze: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Po porażce z Senegalem wszyscy liczyliśmy na przebudzenie polskiej drużyny. Przez pół godziny pierwszej połowy meczu z Kolumbią zdawało się, że coś drgnęło. Najwyraźniej jednak zabrakło formy.

screen TVP
Polska zasłużenie przegrała z Kolumbią 3:0 i czeka ją tylko jeszcze jeden mecz z Japonią. Już bez szansy na awans.

więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Kto szefem Komisji Europejskiej po Junckerze?
Proponuję lekturę mojego wywiadu dla „Sygnałów dnia” (Polskie Radio Program 1). Rozmowę prowadził red. Piotr Gociek. Dotyczyła ona głównie polityki międzynarodowej, m.in. kto będzie nowym szefem Komisji Europejskiej, robocie dla Tuska, ale też o Biało-Czerwonym Marszu.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Jedna prosta zasada
Od upublicznienia afery KNF zdążyły pojawić się zarzuty pod adresem nie tylko pana Chrzanowskiego. Padło także, między innymi, nazwisko prezesa Narodowego Banku Polskiego, Adama Glapińskiego. I tu właśnie powinna mieć zastosowanie wspomniana, prosta zasada. W takiej sytuacji pan Glapiński, i każdy inny wymieniony w podobnym kontekście powinien mieć bardzo prosty wybór. Albo natychmiast składa pozew o naruszenie dóbr albo natychmiast składa dymisję.