loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Portugalczyk zatrzymany z marihuaną w bucie
Opublikowano dnia 22.06.2018 19:33
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach zatrzymali obywatela Portugalii, w którego bagażu znaleziono ukrytą w bucie marihuanę. Za niezgodny z ustawą wywóz substancji narkotycznych cudzoziemcowi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Straż Graniczna

Pracownicy firmy przeprowadzającej kontrolę bezpieczeństwa pasażerów na katowickim lotnisku poinformowali funkcjonariuszy Straży Granicznej, że u obywatela Portugalii ujawnili woreczek foliowy z suszem roślinnym. Funkcjonariusze SG, którzy poddali cudzoziemca oraz jego bagaż  ponownej kontroli, znaleźli kolejny woreczek z suszem, ukryty w bucie przewożonym w bagażu podręcznym. Testy potwierdziły, że Portugalczyk próbował przemycić marihuanę. Cudzoziemiec został zatrzymany. Usłyszał zarzut próby wywiezienia substancji narkotycznych. 
mk/źródło: straz graniczna

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Tajemnice duszy i umysłu
II Wojna Światowa była przełomem nie tylko w światowej geopolityce. Można powiedzieć, że w skali niespotykanej do tej pory, dokonał się przełom we wszystkich dziedzinach życia, niezależnie od kontynentu, obyczajów, wiary , ale także i prawa.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nowohuckie kaczkomaty
Chleb i bułki mogą bardzo zaszkodzić ptakom, ponieważ zawierają wiele szkodliwych chemicznych dodatków, co przyczynia się do różnych chorób.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Jewropejska Prawda" broni dziennikarza zwolnionego z Biełsatu
"Jewropejska Prawda" (dodatek do lewackiej "Ukraińskiej Prawdy") ujęła się za zwolnionym pracownikiem telewizji Biełsat (Białorusinem), który opublikował na fejsie (i złośliwie skomentował) to słynne już zdjęcie Prezydenta Dudy z wizyty w Waszyngtonie, podpisującego na stojąco dokument. Decyzja - powiem szczerze - dość zaskakująca. Dotąd szefowa tej stacji, pani Agnieszka Romaszewska, raczej wykazywała dużo tolerancji wobec swych pracowników, wśród których nie brakuje KODziarzy, w każdym razie nie kryjących, choćby tu na fejsie, swoich antyrządowych poglądów.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.