loading
Proszę czekać...
Portugalczyk zatrzymany z marihuaną w bucie
Opublikowano dnia 22.06.2018 19:33
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach zatrzymali obywatela Portugalii, w którego bagażu znaleziono ukrytą w bucie marihuanę. Za niezgodny z ustawą wywóz substancji narkotycznych cudzoziemcowi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Straż Graniczna

Pracownicy firmy przeprowadzającej kontrolę bezpieczeństwa pasażerów na katowickim lotnisku poinformowali funkcjonariuszy Straży Granicznej, że u obywatela Portugalii ujawnili woreczek foliowy z suszem roślinnym. Funkcjonariusze SG, którzy poddali cudzoziemca oraz jego bagaż  ponownej kontroli, znaleźli kolejny woreczek z suszem, ukryty w bucie przewożonym w bagażu podręcznym. Testy potwierdziły, że Portugalczyk próbował przemycić marihuanę. Cudzoziemiec został zatrzymany. Usłyszał zarzut próby wywiezienia substancji narkotycznych. 
mk/źródło: straz graniczna

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Ból…
Gdyby nie inicjatywa władz, mielibyśmy dziś na pierwszych stronach polskich i zagranicznych gazet prawdziwe a nie kadrowane z wielkim wysiłkiem pracowników Agory gorszące sceny z Warszawy. I mielibyśmy wielkiego kaca, że daliśmy sobie zepsuć święto, które raz tylko dane nam było przeżywać. I to tylko, że na to nie pozwolono powinno być dla nas ważne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk wysoko zawiesza poprzeczkę
Nie odnoszę się do treści przemówień Tuska, lecz wyłącznie do retoryki i erystyki, którymi znakomicie włada.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Największa demokracja świata
Świat stał się globalną wioską, to prawda, ale interesy narodowe i państwowe wciąż są głównym drogowskazem i punktem odniesienia. Globalizacja polityki międzynarodowej nie polega na tym, że poszczególne kraje przestają mieć interesy czy że je grzecznie przekazują organizacjom międzynarodowym, tylko na tym, że owe interesy stają się przedmiotem rozgrywek globalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.