loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Portugalczyk zatrzymany z marihuaną w bucie
Opublikowano dnia 22.06.2018 19:33
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach zatrzymali obywatela Portugalii, w którego bagażu znaleziono ukrytą w bucie marihuanę. Za niezgodny z ustawą wywóz substancji narkotycznych cudzoziemcowi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Straż Graniczna

Pracownicy firmy przeprowadzającej kontrolę bezpieczeństwa pasażerów na katowickim lotnisku poinformowali funkcjonariuszy Straży Granicznej, że u obywatela Portugalii ujawnili woreczek foliowy z suszem roślinnym. Funkcjonariusze SG, którzy poddali cudzoziemca oraz jego bagaż  ponownej kontroli, znaleźli kolejny woreczek z suszem, ukryty w bucie przewożonym w bagażu podręcznym. Testy potwierdziły, że Portugalczyk próbował przemycić marihuanę. Cudzoziemiec został zatrzymany. Usłyszał zarzut próby wywiezienia substancji narkotycznych. 
mk/źródło: straz graniczna

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Hrvatska, ti si lijepa
- Zarabia się w klubach - krótko skwitował tę decyzję kadrowiczów trener Zlatko Daljic.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.