loading
Proszę czekać...
Zbigniew Kuźmiuk zdradza – co Timmermans próbuje ugrać na konflikcie z Polską?
Opublikowano dnia 18.06.2018 08:51
Wizytę Fransa Timmermansa dziś rano w Telewizji Republika komentował europoseł Zbigniew Kuźmiuk.

fot. Tymon Markowski/ MSZ


- Timmermans na Polsce zbudował swoja rozpoznawalność. Znamy to nazwisko jako jednego z siedmiu wiceprzewodniczących bo z nim musimy walczyć. Timmermans próbuje sobie też w ten sposób załatwić II kadencję

– ocenił Kuźmiuk.

Co może być przyczyną ciągłych ataków na Polskę?


- W czasie jednej debaty, padło takie stwierdzenie pokazujące na czym polega ta procedura. Jedna z holenderskich eurodeputowanych powiedziała, że nie chodzi o praworządność, tylko o to, że Polacy "źle" wybrali. Nie tę partię której spodziewał się establishment europejski

– odpowiedział polski europoseł.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Kos/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Ból…
Gdyby nie inicjatywa władz, mielibyśmy dziś na pierwszych stronach polskich i zagranicznych gazet prawdziwe a nie kadrowane z wielkim wysiłkiem pracowników Agory gorszące sceny z Warszawy. I mielibyśmy wielkiego kaca, że daliśmy sobie zepsuć święto, które raz tylko dane nam było przeżywać. I to tylko, że na to nie pozwolono powinno być dla nas ważne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk wysoko zawiesza poprzeczkę
Nie odnoszę się do treści przemówień Tuska, lecz wyłącznie do retoryki i erystyki, którymi znakomicie włada.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Największa demokracja świata
Świat stał się globalną wioską, to prawda, ale interesy narodowe i państwowe wciąż są głównym drogowskazem i punktem odniesienia. Globalizacja polityki międzynarodowej nie polega na tym, że poszczególne kraje przestają mieć interesy czy że je grzecznie przekazują organizacjom międzynarodowym, tylko na tym, że owe interesy stają się przedmiotem rozgrywek globalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.