loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Zbigniew Kuźmiuk zdradza – co Timmermans próbuje ugrać na konflikcie z Polską?
Opublikowano dnia 18.06.2018 08:51
Wizytę Fransa Timmermansa dziś rano w Telewizji Republika komentował europoseł Zbigniew Kuźmiuk.

fot. Tymon Markowski/ MSZ


- Timmermans na Polsce zbudował swoja rozpoznawalność. Znamy to nazwisko jako jednego z siedmiu wiceprzewodniczących bo z nim musimy walczyć. Timmermans próbuje sobie też w ten sposób załatwić II kadencję

– ocenił Kuźmiuk.

Co może być przyczyną ciągłych ataków na Polskę?


- W czasie jednej debaty, padło takie stwierdzenie pokazujące na czym polega ta procedura. Jedna z holenderskich eurodeputowanych powiedziała, że nie chodzi o praworządność, tylko o to, że Polacy "źle" wybrali. Nie tę partię której spodziewał się establishment europejski

– odpowiedział polski europoseł.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Kos/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Tajemnice duszy i umysłu
II Wojna Światowa była przełomem nie tylko w światowej geopolityce. Można powiedzieć, że w skali niespotykanej do tej pory, dokonał się przełom we wszystkich dziedzinach życia, niezależnie od kontynentu, obyczajów, wiary , ale także i prawa.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nowohuckie kaczkomaty
Chleb i bułki mogą bardzo zaszkodzić ptakom, ponieważ zawierają wiele szkodliwych chemicznych dodatków, co przyczynia się do różnych chorób.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Jewropejska Prawda" broni dziennikarza zwolnionego z Biełsatu
"Jewropejska Prawda" (dodatek do lewackiej "Ukraińskiej Prawdy") ujęła się za zwolnionym pracownikiem telewizji Biełsat (Białorusinem), który opublikował na fejsie (i złośliwie skomentował) to słynne już zdjęcie Prezydenta Dudy z wizyty w Waszyngtonie, podpisującego na stojąco dokument. Decyzja - powiem szczerze - dość zaskakująca. Dotąd szefowa tej stacji, pani Agnieszka Romaszewska, raczej wykazywała dużo tolerancji wobec swych pracowników, wśród których nie brakuje KODziarzy, w każdym razie nie kryjących, choćby tu na fejsie, swoich antyrządowych poglądów.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.