loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[Mundial] Spectator Index - Zobacz kogo jeszcze reprezentuje sponsor polskiej drużyny...
Opublikowano dnia 17.06.2018 12:57
Podobno biznes nie ma narodowości, to powiedzenie potwierdza zaangażowanie koncernów w produkcję sprzętu sportowego. Jak podaje Spectator Index, dwie firmy podzieliły się sponsoringiem reprezentacji drużyn na Mundialu. Rozstrzał mają bardzo szeroki. Nike, z której produktów korzysta polska drużyna sponsoruje jeszcze np. Arabię Saudyjską...

YT, print screen
Nike, amerykańska marka branży sportowej sponsoruje reprezentacje: Anglii, Australii, Polski, Chorwacji, Brazylii, Francji, Nigerii, Portugalii, Korei Południowej i Arabii Saudyjskiej.

Adidas, źródłowo niemiecki, obecnie zaś międzynarodowy koncern, sponsoruje z kolei drużyny: Argentyny, Belgii, Kolumbii, Egiptu, Niemiec, Japonii, Meksyku, Maroka, Rosji, Hiszpanii i Szwecji.
 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Upadek kompradorskich elit z ojkofobią
Rok 1989 był rokiem euforii, ulgi i nadziei; mógł dać nam szansę na wolność i suwerenność. Tak się jednak nie stało. Beneficjentami przewrotu stały się skażone magdalenkową zmową, postkomunistyczne elity. Euforia tamtych lat zamieniała się w rozgoryczenie, ulga stała się ciężarem oszukania, a przygasła nadzieja została zastąpiona narodową apatią. Relatywizowana rzeczywistość zamieniła się w oszukańczą post-prawdę, która zadawalała już tylko lewacką stronę politycznej sceny.
avatar
Graf
Zero

Grafzero vlog : "Silva Rerum II" Kristina Sabaliauskaitė | Recenzje
Podróż do XVIII-wiecznego Wilna
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.