loading
Proszę czekać...
Poseł Kłopotek: Pan Bóg słusznie pokarał posła Piętę
Opublikowano dnia 07.06.2018 10:51
Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Pan Bóg słusznie pokarał posła Piętę za jego butę, za arogancję, za jego nauki moralne - mówi w rozmowie z Radiem Zet poseł PSL Eugeniusz Kłopotek

źródło: Screen You Tube

"Czyli słusznie Piętę Pan Bóg pokarał?" - spytał Kłopotka prowadzący rozmowę Konrad Piasecki. - Myślę, że tak - za jego butę, za arogancję, za jego nauki moralne - stwierdził poseł PSL.


Kłopotek przywołał jednocześnie słowa Stefana Niesiołowskiego, który - jak mówi - powiedział w jednym z wywiadów "kto jest bez winy, niech wiadomo czym rzuci".  - Na pewno nie ma wszystkich świętych (w Sejmie - red.), każdy z nas ma coś tam za uszami - stwierdził.


- Ale dlatego mówię: najgorzej pouczać innych, będąc samemu nie fair - dodał Kłopotek. 

Poseł ubolewał jednocześnie, że w obecnym Sejmie jest mniej "koleżeńskości i wzajemnej życzliwości" w porównaniu do tego, jak wyglądało to w parlamentach z lat 90-tych. - Jeden na drugiego tak nie napadał, jeden na drugiego tak nie donosił, również do różnych mediów, a dzisiaj po prostu to jest chleb powszedni - stwierdził.


Kłopotek podkreślił też, że sam z Domu Poselskiego, który określił mianem kołchozu, "wyprowadził się 10 lat temu".

Źródło: Rp.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.