loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Poseł Kłopotek: Pan Bóg słusznie pokarał posła Piętę
Opublikowano dnia 07.06.2018 10:51
Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Pan Bóg słusznie pokarał posła Piętę za jego butę, za arogancję, za jego nauki moralne - mówi w rozmowie z Radiem Zet poseł PSL Eugeniusz Kłopotek

źródło: Screen You Tube

"Czyli słusznie Piętę Pan Bóg pokarał?" - spytał Kłopotka prowadzący rozmowę Konrad Piasecki. - Myślę, że tak - za jego butę, za arogancję, za jego nauki moralne - stwierdził poseł PSL.


Kłopotek przywołał jednocześnie słowa Stefana Niesiołowskiego, który - jak mówi - powiedział w jednym z wywiadów "kto jest bez winy, niech wiadomo czym rzuci".  - Na pewno nie ma wszystkich świętych (w Sejmie - red.), każdy z nas ma coś tam za uszami - stwierdził.


- Ale dlatego mówię: najgorzej pouczać innych, będąc samemu nie fair - dodał Kłopotek. 

Poseł ubolewał jednocześnie, że w obecnym Sejmie jest mniej "koleżeńskości i wzajemnej życzliwości" w porównaniu do tego, jak wyglądało to w parlamentach z lat 90-tych. - Jeden na drugiego tak nie napadał, jeden na drugiego tak nie donosił, również do różnych mediów, a dzisiaj po prostu to jest chleb powszedni - stwierdził.


Kłopotek podkreślił też, że sam z Domu Poselskiego, który określił mianem kołchozu, "wyprowadził się 10 lat temu".

Źródło: Rp.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.