loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Poseł Kłopotek: Pan Bóg słusznie pokarał posła Piętę
Opublikowano dnia 07.06.2018 10:51
Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Pan Bóg słusznie pokarał posła Piętę za jego butę, za arogancję, za jego nauki moralne - mówi w rozmowie z Radiem Zet poseł PSL Eugeniusz Kłopotek

źródło: Screen You Tube

"Czyli słusznie Piętę Pan Bóg pokarał?" - spytał Kłopotka prowadzący rozmowę Konrad Piasecki. - Myślę, że tak - za jego butę, za arogancję, za jego nauki moralne - stwierdził poseł PSL.


Kłopotek przywołał jednocześnie słowa Stefana Niesiołowskiego, który - jak mówi - powiedział w jednym z wywiadów "kto jest bez winy, niech wiadomo czym rzuci".  - Na pewno nie ma wszystkich świętych (w Sejmie - red.), każdy z nas ma coś tam za uszami - stwierdził.


- Ale dlatego mówię: najgorzej pouczać innych, będąc samemu nie fair - dodał Kłopotek. 

Poseł ubolewał jednocześnie, że w obecnym Sejmie jest mniej "koleżeńskości i wzajemnej życzliwości" w porównaniu do tego, jak wyglądało to w parlamentach z lat 90-tych. - Jeden na drugiego tak nie napadał, jeden na drugiego tak nie donosił, również do różnych mediów, a dzisiaj po prostu to jest chleb powszedni - stwierdził.


Kłopotek podkreślił też, że sam z Domu Poselskiego, który określił mianem kołchozu, "wyprowadził się 10 lat temu".

Źródło: Rp.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Niech KOD wymyśli coś nowego
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.