loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Władysław Kosiniak-Kamysz: " Rafalska zrobiła dobre rzeczy i jestem w stanie o tym powiedzieć"
Opublikowano dnia 06.06.2018 08:32
Gościem "Porannej Rozmowy w RMF FM" był Władysław Kosiniak-Kamysz, szef PSL.

Youtube.com/Fakty RMF FM
Jednym z głównych tematów rozmowy był rząd premiera Mateusza Morawieckiego.. Szef PSL stwierdził, że o swojej następczyni Elżbiecie Rafalskiej będzie raczej mówił dobrze oraz będzie wstrzemięźliwy w ocenach.

Robert Mazurek zapytał polityka o wniosek o wotum nieufności wobec minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej.

– Nie mamy powodów popierać żadnego ministra tego rządu” - stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Kosianiak-Kamysz dodał, że rząd chwali się sam i broni się sam.

– Minister Rafalska zrobiła dobre rzeczy i jestem w stanie o tym powiedzieć. A dzisiaj rządzący nie są w stanie powiedzieć o żadnej dobrej rzeczy, którą my zrobiliśmy w poprzednich latach - stwierdził szef ludowców.

Kosiniak-Kamysz w mocnych słowach wypowiedział się o Beacie Szydło.

– Nie ma, moim zdaniem, żadnych kompetencji. Nie widzę od pięciu miesięcy żadnych decyzji pani premier Szydło, żadnego działania.To jest taka niezapisana karta, która kompletnie nie jest dzisiaj potrzebna w polskim rządzie –uważa Kosiniak-Kamysz.

Źródło: RMF FM

BB


 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.