loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Władysław Kosiniak-Kamysz: " Rafalska zrobiła dobre rzeczy i jestem w stanie o tym powiedzieć"
Opublikowano dnia 06.06.2018 08:32
Gościem "Porannej Rozmowy w RMF FM" był Władysław Kosiniak-Kamysz, szef PSL.

Youtube.com/Fakty RMF FM
Jednym z głównych tematów rozmowy był rząd premiera Mateusza Morawieckiego.. Szef PSL stwierdził, że o swojej następczyni Elżbiecie Rafalskiej będzie raczej mówił dobrze oraz będzie wstrzemięźliwy w ocenach.

Robert Mazurek zapytał polityka o wniosek o wotum nieufności wobec minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej.

– Nie mamy powodów popierać żadnego ministra tego rządu” - stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Kosianiak-Kamysz dodał, że rząd chwali się sam i broni się sam.

– Minister Rafalska zrobiła dobre rzeczy i jestem w stanie o tym powiedzieć. A dzisiaj rządzący nie są w stanie powiedzieć o żadnej dobrej rzeczy, którą my zrobiliśmy w poprzednich latach - stwierdził szef ludowców.

Kosiniak-Kamysz w mocnych słowach wypowiedział się o Beacie Szydło.

– Nie ma, moim zdaniem, żadnych kompetencji. Nie widzę od pięciu miesięcy żadnych decyzji pani premier Szydło, żadnego działania.To jest taka niezapisana karta, która kompletnie nie jest dzisiaj potrzebna w polskim rządzie –uważa Kosiniak-Kamysz.

Źródło: RMF FM

BB


 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Co łączy byłego I Sekretarza KC PZRP z dzisiejszym PSL?
Czas płynie, ustrój się zmienił, do polityki weszło od 1980 roku kilka pokoleń polityków, a w PSL (i zapewne nie tylko w tym ugrupowaniu) niechęć do poszerzania wiedzy nadal kwitnie.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.