loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Władysław Kosiniak-Kamysz: " Rafalska zrobiła dobre rzeczy i jestem w stanie o tym powiedzieć"
Opublikowano dnia 06.06.2018 08:32
Gościem "Porannej Rozmowy w RMF FM" był Władysław Kosiniak-Kamysz, szef PSL.

Youtube.com/Fakty RMF FM
Jednym z głównych tematów rozmowy był rząd premiera Mateusza Morawieckiego.. Szef PSL stwierdził, że o swojej następczyni Elżbiecie Rafalskiej będzie raczej mówił dobrze oraz będzie wstrzemięźliwy w ocenach.

Robert Mazurek zapytał polityka o wniosek o wotum nieufności wobec minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej.

– Nie mamy powodów popierać żadnego ministra tego rządu” - stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Kosianiak-Kamysz dodał, że rząd chwali się sam i broni się sam.

– Minister Rafalska zrobiła dobre rzeczy i jestem w stanie o tym powiedzieć. A dzisiaj rządzący nie są w stanie powiedzieć o żadnej dobrej rzeczy, którą my zrobiliśmy w poprzednich latach - stwierdził szef ludowców.

Kosiniak-Kamysz w mocnych słowach wypowiedział się o Beacie Szydło.

– Nie ma, moim zdaniem, żadnych kompetencji. Nie widzę od pięciu miesięcy żadnych decyzji pani premier Szydło, żadnego działania.To jest taka niezapisana karta, która kompletnie nie jest dzisiaj potrzebna w polskim rządzie –uważa Kosiniak-Kamysz.

Źródło: RMF FM

BB


 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Warszawska wersja "Bajek z mchu i paproci"
Ciekawy jestem, co zaproponują kolejni kandydaci, którzy na pewno też będą pytani o przyszłość stalinowskiego reliktu.
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.