loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Premier Mateusz Morawiecki zostanie w Watykanie przyjęty przez papieża Franciszka
Opublikowano dnia 01.06.2018 17:50
W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki złoży wizytę w Watykanie, gdzie zostanie przyjęty na audiencji przez papieża Franciszka. Złoży też kwiaty na grobie św. Jana Pawła II.

W. Kompała/ premier.gov.pl
- Premier Mateusz Morawiecki złoży wizytę w Stolicy Apostolskiej. Zostanie przyjęty na audiencji u Ojca Świętego oraz spotka się z sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej kardynałem Pietro Parolinem - powiedziała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. Będzie to pierwsza wizyta premiera Morawieckiego u papieża.

Premier złoży też wiązankę kwiatów na grobie św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra w Watykanie.

Źródło: niezależna.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.