loading
Proszę czekać...
Min. Gliński gratuluje P. Pawlikowskiemu. Cieszy się, że MKiDN współfinansowało film
Opublikowano dnia 20.05.2018 10:14
Szef Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pogratulował zdobywcy na nagrody na festiwalu w Cannes - Pawłowi Pawlikowskiemu, ale także całemu zespołowi pracującemu nad filmem "Zimna wojna".

YT, print screen
Gratuluję P. Pawlikowskiemu nagrody za reżyserię filmu „Zimna wojna”. Gratulacje należą się wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego dzieła. Film do ostatnich chwil walczył o Złotą Palmę Festiwalu w Cannes, co samo w sobie jest dużym osiągnięciem
- mówi minister.
 
Cieszy mnie to tym bardziej, że @filmsfrompoland nie tylko współfinansował zagraniczną promocję filmu - co ważniejsze, wsparł „Zimną wojnę” 7mln zł, z czego 1mln został przekazany w finalnym momencie - w marcu br. Dziękuję całemu zespołowi za godne reprezentowanie
- dodaje.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.