loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Zaskoczenie! Wiemy kto skomentuje mecze Polaków na Mundialu
Opublikowano dnia 18.05.2018 20:30
Dziś szef działu sport Telewizji Polskiej – Marek Szkolnikowski poinformował, kto będzie komentował mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej mundialu w Rosji.

zrzut z ekranu youtube
Monopol Dariusza Szpakowskiego przełamany – skomentuje on tylko jeden mecz biało-czerwonych.

Wszystkie spotkania podopiecznych Adama Nawałki pokaże Telewizja Polska. Pierwsze spotkanie – z Senegalem, które odbędzie się 19 czerwca, skomentuje dla nas Dariusz Szpakowski, pozostałe (z Japonią i Kolumbią) przypadną Jackowi Laskowskiemu. Przypominamy, że Szpakowski wydarzenia sportowe komentuje już od 35 lat. TVP poinformowało również kto będzie ekspertami w studio – rola ta przypadnie m.in. Andrzejowi Strejlauowi, Janowi Tomaszewskiemu i Jerzemu Engelowi. Wciąż prowadzone są rozmowy z młodszymi fachowcami – m.in. z Andrzejem Twarowskim i dziennikarzami portalu Weszlo.com.
 
Źróło: TVP Sport
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Mamy charyzmatycznego premiera
Premier zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę w kampanii samorządowej nie tylko liderom opozycji, ale także własnemu obozowi politycznemu.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Deutschlandfunk tłumaczy dyplomatyczną zdradę Niemiec
Niedawno przyjmowany był w Berlinie (w sposób nieomal tajny) rosyjski szef sztabu, Gierasimow, człowiek objęty zakazem wjazdu do Unii, a wczoraj gościł u naszych niemieckich "przyjaciół" sam Putin. Ciekawe są komentarze niemieckich mediów mainstreamowych, które wyczuwają co prawda, że coś jest nie tak, że to wszystko wygląda na niemieckie sobiepaństwo, na - jak to oni nazywają - "Alleingang" i przytaczają nawet z pewną troską głosy zaniepokojonej zagranicy, skąd padają nawet tak śmiałe supozycje, jak "dyplomatyczna zdrada". Zawsze jednak bardzo szybko znajdują usprawiedliwienie dla owego niemieckiego "Alleingangu", wszak Angela, jak przystało na przywódczynię Europy, rozmawia z Putinem nie w imieniu Niemiec, lecz całego kontynentu.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Kanapki
Kiedy dwie kobiety przebywają blisko siebie dłuższy czas, zawsze dochodzi pomiędzy nimi do rywalizacji na jakiejś płaszczyźnie. I nieważne czy są te kobiety sobie zupełnie obce, czy też to najlepsze przyjaciółki, czy w ostateczności rodzina. I to jest po prostu faktyczny fakt.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.