loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adam Szłapka [.N]: Na szczęście Komisja Europejska jest odporna na ściemę! Brawo Timmermans!
Opublikowano dnia 14.05.2018 14:42
Sekretarz generalny i poseł Nowoczesnej Adam Szłapka nie ukrywa wielkiej radości z powodu oświadczenia Fransa Timmermansa z dzisiejszego poranka. Wiceszef KE stwierdził, że w chwili obecnej "nie ma szans na wycofanie procedury artykułu 7 wobec Polski".

Adam Szłapka, screen YT
Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans oznajmił dzisiaj przed rozpoczęciem spotkania unijnych ministrów ds. europejskich, że na tym etapie nie ma szans na wycofanie art. 7 uruchomionego przez KE w związku z obawami o stan praworządności w Polsce.

Czytaj więcej: Fiasko rozmów z Brukselą? Timmermans: Na tym etapie nie ma szans na wycofanie artykułu 7
 

Na szczęście Komisja Europejska jest odporna na ściemę! Brawo @TimmermansEU


- napisał polityk Nowoczesnej Adam Szłapka na Twitterze. Jego wpis skrytykowali internauci, którzy nie szczędzili posłowi ostrych słów.
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.