loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adam Szłapka [.N]: Na szczęście Komisja Europejska jest odporna na ściemę! Brawo Timmermans!
Opublikowano dnia 14.05.2018 14:42
Sekretarz generalny i poseł Nowoczesnej Adam Szłapka nie ukrywa wielkiej radości z powodu oświadczenia Fransa Timmermansa z dzisiejszego poranka. Wiceszef KE stwierdził, że w chwili obecnej "nie ma szans na wycofanie procedury artykułu 7 wobec Polski".

Adam Szłapka, screen YT
Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans oznajmił dzisiaj przed rozpoczęciem spotkania unijnych ministrów ds. europejskich, że na tym etapie nie ma szans na wycofanie art. 7 uruchomionego przez KE w związku z obawami o stan praworządności w Polsce.

Czytaj więcej: Fiasko rozmów z Brukselą? Timmermans: Na tym etapie nie ma szans na wycofanie artykułu 7
 

Na szczęście Komisja Europejska jest odporna na ściemę! Brawo @TimmermansEU


- napisał polityk Nowoczesnej Adam Szłapka na Twitterze. Jego wpis skrytykowali internauci, którzy nie szczędzili posłowi ostrych słów.
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Niech KOD wymyśli coś nowego
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.