loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Konsul Generalny w USA: Jutro mer Jersey City przedstawi propozycję przekazania placu pod pomnik
Opublikowano dnia 13.05.2018 19:47
Polski Konsul generalny w Stanach Zjednoczonych informuje o jutrzejszej konferencji Stevena Fulopa i informacji o planach związanych z pomnikiem Ofiar Katyńskich.

YT, print screen

Jutro o godzinie 10, mer JC zorganizuje konferencję prasową gdzie oficjalnie przedstawi najważniejsze elementy zagospodarowania placu i propozycję przekazania miejsca w którym będzie stał pomnik Polonii na 99-letnia dzierżawę. Poprzednia lokalizacja była skwerem miejskim

- napisał konsul.
 
aj

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Upiorny świat futbolu
Czasy, gdy turnieje o tytuł Mistrza Świata miały naprawdę jakieś znaczenie, minęły bezpowrotnie. Dziś ten wielki turniej stał się czymś w rodzaju giełdy, na której można dobrze sprzedać lub też co niewykluczone, źle kupić.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: I patriotyzm, i zabawa
Mam nadzieję, że w Podłężu dojdzie do mądrego kompromisu, ponieważ okopywanie się na z góry ustalonych pozycjach nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron konfliktu.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Dzień Ojca
Więcej rysunków w "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.