loading
Proszę czekać...
"Jan Kowalski miałby wynik znacznie lepszy" – Roman Giertych szydzi z Roberta Biedronia na Twitterze
Opublikowano dnia 01.05.2018 16:49
Prezydent Słupska Robert Biedroń udostępnił na swoim profilu na Twitterze wyniki niedawnego sondażu prezydenckiego. Wynika z niego, że gdyby dostał się do drugiej tury wyborów prezydenckich, to uzyskałby w nich 40% poparcia. Polityk był bardzo zadowolony z tego wyniku; na ziemię szybko sprowadził go jednak Roman Giertych. 

Roman Giertych, screen YT

Gdybym miał zmierzyć się z prezydentem Dudą w drugiej turze... Wynik chyba całkiem niezły? 


- napisał Biedroń, do wpisu dołączając grafikę: w przypadku pojedynku w II turze, 58% dla prezydenta Andrzeja Dudy, a 40% dla obecnego prezydenta Słupska.
 

Wynik jest tragiczny. W II turze wyborów ludzie głosujący rzekomo na Pana to przeciwnicy PiS. Jan Kowalski miałby wynik znacznie lepszy


- odpisał mu Roman Giertych.
 

Generalny wniosek jest jeden: nie ma Pan żadnych szans. A nadymanie przez lewicowe media Pana jako „lidera opozycji” to wielka szansa dla PiS


- dodał adwokat.
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Agencja Moody's podwyższa prognozę wzrostu PKB, a Polska wśród rynków rozwiniętych
W ostatnich dniach mamy do czynienia z dwoma ważnymi zdarzeniami, które pokazują, że po blisko 3 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości, agencje ratingowe wręcz na wyścigi podwyższają prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski, a jednocześnie nasz kraj został przekwalifikowany z grupy rynków wschodzących do rynków rozwiniętych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.