loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Żydowska gazeta wycięła z wypowiedzi ocalałego z Holocaustu ciepłe słowa o Polsce
Opublikowano dnia 23.04.2018 09:49
Zeszłotygodniowy Marsz Żywych wywołał duże zainteresowanie w Polsce i Izraelu. Uwagę mediów przykuła emocjonalna wypowiedź Edwarda Mosberga, ocalałego z Holokaustu Żyda, który bronił dobrego imienia Polski. Niestety jego wypowiedź została ocenzurowana przez youtubowy kanał żydowskiej gazety „Jewish News”, która ukazuje się w Wielkiej Brytanii.

Źródło: Jakub Szymczuk/KPRP

- Nie powinniśmy zapomnieć, że nie było polskich obozów zagłady ani polskiego Holocaustu. Powinniśmy podziękować polskiemu państwu za to, że Żydzi którzy przyjeżdżają ze wszystkich stron świata mają dobre miejsce, gdzie mogą się modlić. Jakiś czas temu ktoś w Izraelu powiedział, że Żydzi nie powinni tutaj przyjeżdżać na marsze. Chciałbym nominować tego faceta do nagrody Nobla za jego głupotę –


powiedział Edward Mosberg.

Na sprawę wycięcia pewnych kwestii z wypowiedzi Mosberga zwrócił uwagę jeden z użytkowników portalu Wykop.

Patrzcie, ktoś wkleił wersje z „Jewish News”, która ucięła przemówienie tego Żyda, po prostu bezczelnie, chamsko, prymitywnie wycięli z jego przemówienia moment, gdy mówi że nie było Polskich obozów ... zauważył internauta.
Cała wypowiedź Edwarda Mosberga:Skrócona wypowiedź w "Jewish News":
Źródło: wykop.pl
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Mon cher Vladimir
Wczoraj, w trakcie Petersburskiego Forum Ekonomicznego, odbyło się główne wydarzenie spotkania – plenarna dyskusja z udziałem prezydentów Rosji, Francji, premiera Japonii, prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego oraz Wang Qishana, wiceprzewodniczącego Chin, według oficjalnej hierarchii osoby nr 2 w Państwie Środka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Odszedł weteran spod Tobruku i spod Monte Cassino
Na trumnie, a potem na grobie podpułkownika Mieczysława Heroda na pewno nie zabraknie czerwonych maków.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.