loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Hanna Lis: Niełatwo budować małżeństwo pod taką presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem
Opublikowano dnia 27.03.2018 18:21
Dziennikarka w wywiadzie dla magazynu "Pani" skomentowała rozstanie z Tomaszem Lisem. Potwierdziła także, że nie mieszka już z mężem w willi w podwarszawskim Konstancinie.

Hanna Lis, screen YT
Do tej pory Hanna Lis konsekwentnie odmawiała udzielania jakichkolwiek informacji na temat związku z Tomaszem Lisem.

Czytaj więcej: Hanna Lis skomentowała swoje małżeństwo z Tomaszem Lisem. "Nie mogłeś pewnie o to nie zapytać..."

Tym razem jednak nie ukrywała, że jej związek z dziennikarzem należy już do przeszłości. 
 

Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam


- powiedziała dla magazynu "Pani". Dodała, że od wielu lat pod jej domem krążą paparazzi i próbuje się bronić przed takim niezdrowym zainteresowaniem. Dlatego bardzo nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym w mediach.
 

Muszę coś zachować dla siebie. A nie ma nic bardziej intymnego i wartego tego zachowania niż relacje między kobietą i mężczyzną.


- powiedziała Hanna Lis.

źródło: dziennik.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Przemyt ludzi w dobrej sprawie
Mama Łukaszka wpadła do mieszkania z tak zwanym rozwianym włosem.\n- Dzieci! Dzieci! - krzyczała.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Leopold II Ludobójca
Fani Guya Verhofstadta marzą o postawieniu mu pomnika. Wyznawcy brukselizmu rewolucyjnego chcieliby w Polsce zaprowadzić prawdziwy, europejski, nowoczesny porządek. Bardzo by chcieli. No i niech sobie chcą. Polacy pamiętają dokonania wybitnych zachodnich polityków. A skoro mowa o panu Guyu, to może przypomnijmy postać zasłużonego dla wolności, równości i braterstwa króla Leopolda II Ludobójcy, z dynastii Koburg.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szeroka koalicja wyborcza w Krakowie
Mimo podpisania porozumienia prof. Jacek Majchrowski może jeszcze wyciąć jakiś numer swoim sojusznikom, bo niewątpliwie on rozdaje karty w tej grze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.