loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Sylwester w TVP zmiażdżył komercyjną konkurencję
Opublikowano dnia 01.01.2018 16:19
Według danych zebranych przez Wirtualnemedia.pl Sylwester z Dwójką TVP oglądalnością pobił na głowę imprezy komercyjnej konkurencji, Firma telemetryczna Nielsen szacuje, że imprezę TVP oglądało średnio 4,7 miliona widzów, a w szczytowym momencie 6,7 miliona. Imprezę sylwestrową Polsatu 2,6 miliona a TVN 1,4 miliona

screen YouTube
Według danych podawanych przez Telewizję Polską w czasie trwania "Sylwestra z Dwójką" w szczytowym momencie imprezę oglądało 7,78 miliona widzów.

Więcej na Wirtualnemedia.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Adrian
Wachowiak

Wachowiak: Co Prezydent zrobił dla wyjaśnienia Smoleńska? Sakiewicz, Zybertowicz i TweetUp w Republice
Nie ustają emocje związane z rekontrukcją rządu, a w szczególności związane z odwołaniem ministra ON Antoniego Macierewicza i roli prezydenta Andrzeja Dudy w tym procesie. Wczoraj w internecie znów lekko się zagotowało. Tym razem poszło o słowa Tomasza Sakiewicza, który stwierdził, że prezydent RP jest “benficjentem” katastrofy smoleńskiej i że jako urzędująca głowa państwa nie zrobił nic dla jej wyjaśnienia.
avatar
Graf
Zero

[Grafzero vlog literacki]: "Miłość" Igancy Karpowicz - recenzja
Czym zachwyca się Salon?
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Wciąż głośno o filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter, ale to nie jedyna taka produkcja
Wciąż głośno o antypolskim filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter w roli głównej, ale nie jest to jedyna tego rodzaju produkcja w niemieckich państwowych mediach z ostatnich dni. I zapewniam, że bywają jeszcze bardziej wredne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.