loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Sylwester w TVP zmiażdżył komercyjną konkurencję
Opublikowano dnia 01.01.2018 16:19
Według danych zebranych przez Wirtualnemedia.pl Sylwester z Dwójką TVP oglądalnością pobił na głowę imprezy komercyjnej konkurencji, Firma telemetryczna Nielsen szacuje, że imprezę TVP oglądało średnio 4,7 miliona widzów, a w szczytowym momencie 6,7 miliona. Imprezę sylwestrową Polsatu 2,6 miliona a TVN 1,4 miliona

screen YouTube
Według danych podawanych przez Telewizję Polską w czasie trwania "Sylwestra z Dwójką" w szczytowym momencie imprezę oglądało 7,78 miliona widzów.

Więcej na Wirtualnemedia.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.