loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Sylwester w TVP zmiażdżył komercyjną konkurencję
Opublikowano dnia 01.01.2018 16:19
Według danych zebranych przez Wirtualnemedia.pl Sylwester z Dwójką TVP oglądalnością pobił na głowę imprezy komercyjnej konkurencji, Firma telemetryczna Nielsen szacuje, że imprezę TVP oglądało średnio 4,7 miliona widzów, a w szczytowym momencie 6,7 miliona. Imprezę sylwestrową Polsatu 2,6 miliona a TVN 1,4 miliona

screen YouTube
Według danych podawanych przez Telewizję Polską w czasie trwania "Sylwestra z Dwójką" w szczytowym momencie imprezę oglądało 7,78 miliona widzów.

Więcej na Wirtualnemedia.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.