Prawy Sierpowy: Zamienił stryjek prompter Kidawy na żebraczy Trzaskowskiego kijek...

W PO smuta wielka! Zamiast babci Kidawy młokos Trzaskowski! Ten już na wstępie się kojarzy jednoznacznie, a Czajka jego Curriculum Vitae! Nie ma szczęścia Platformiane plemię, co kandydat to obciach i śmiechu jeszcze więcej!
/ pixabay.com/TeroVesalainen

Okiem farmera
Strat wizerunkowych nie odrobi się generując kolejne wtopy. To oczywistość o której w PO widocznie zapomniano. A może wcale nikt tam o tym nie wie?


To że Kidawa tonęła od samego początku kandydowania nie budzi już niczyjego zdziwienia. Od samego początku wyraźnie było widać że sobie nie radzi i nie jest do pełnienia tak Ważnego urzędu nie przygotowana. Niemniej sposób w jaki była zmuszona odejść był wręcz upokarzający. Być może to styl rządzenia panujący w PO pozwala na wysuwanie kandydatów w stylu BMW. Czyli Bierny Mierny, Wierny.

Taki był Komorowski, A MKB była jeszcze bardziej Bierna i Mierna. Trzaskowski wcale lepszy nie będzie. A śmiem nawet sądzić że walnie przyczyni się do zwycięstwa Andrzeja Dudy w pierwszej turze! Już tłumacze ta przewrotną tezę...

Otóż dzięki MKB zyskiwał mocno Hołownia i nieco również Kosiniak wraz z Bosakiem. Tymczasem Trzaskowski po.żre ich punkty procentowe w wyścigu wyborczym czyli zmniejszy się poparcie wszystkich kandydatów opozycji ale to nie będzie miało wpływu na sondaże PAD-a. To są całkiem dwie różne grupy wyborców. Walka odbywa się wyłącznie w środowisku wyborców totalnej opozycji.

PO ratując się przed zatopieniem ułatwiła znacznie zwycięstwo obecnemu prezydentowi. O tym ze panika w szeregach PO jest coraz większa świadczy też fakt iż zaczęto już zbierać podpisy pod kandydaturę Trzaskowskiego, mimo ze nadal nie ma ogłoszenia przez PKW decyzji która pozwoli na w/w legalne działanie, czyli popełniono klasyczny falstart. A co jeśli te podpisy trzeba będzie zmielić jak się okaże że druki są niewłaściwe? Moim zdaniem strach o wymaganą minimalną ilość podpisów jest już tak wielki że kierownictwo partii wpadło w panikę. Inaczej nie sposób tego irracjonalnego zachowania już wytłumaczyć.

Zaczynam już na poważnie rozważać scenariusz w którym następne wybory do sejmu odbędą się bez Platformy Obywatelskiej, bo zwyczajnie progu nie przekroczą.

Zapewne wiele twarzy z nieboszczki pojawi się w innych ugrupowaniach, ale ilu pójdzie w niebyt? Jakoś z tego powodu żalu nie odczuwam, ta opcja polityczna zapadła mi w pamięĆ jako wybitnie anty Polska. Działania w Polsce i na forum UE skutecznie obrzydziły nie tylko mnie to ugrupowanie. Ta mania aby prześladować Polaków za wybór PiS-u jako głównej siły rządzącej Polską, aż nazbyt dobrze przypomina działania niesławnej Targowicy. Ta rzekoma dbałość o sprawy Polski w senacie pod zarządem Grodzkiego. Gdzie pod pozorem wnikliwej analizy zamraża się na 30 dni ustawy większości rządzącej, aby w ostatniej chwili ostentacyjnie odesłać z idiotycznymi poprawkami lub odrzucić.

Zaiste nikt i nic już nie pomoże tonącej opozycji, kraje które do tej pory im sprzyjały teraz same maja takie kłopoty iż porzuciły jakiekolwiek poważniejsze metody ingerencji. Recesja nie sprzyja wojowniczym planom finansowej agresji.

A i sprzyjające media też się wypsztykały i straciły na znaczeniu jako opiniodawcze.

Niektóre tytuły stały się wręcz wzorcową prasą brukową jak pewna gazeta z wyborami w nazwie...

Idą zmiany na lepsze, takie mam przeczucie i oby mi tak też po wyborach prezydenckich zostało!

farmerjanek

grafika pixabay.com


 

POLECANE
Michael Schumacher wreszcie wstał z łóżka! Nowe informacje po 12 latach z ostatniej chwili
Michael Schumacher wreszcie wstał z łóżka! Nowe informacje po 12 latach

Przez lata panowała cisza i ścisła tajemnica. Teraz brytyjskie media ujawniają nowe szczegóły dotyczące zdrowia Michaela Schumachera. Legenda Formuły 1 nie jest już przykuta do łóżka i porusza się na wózku inwalidzkim w swoim domu nad Jeziorem Genewskim. To pierwsze tak konkretne doniesienia od lat.

KRS odpowiada na wtargnięcie służb do siedziby. Będzie zawiadomienie do prokuratury z ostatniej chwili
KRS odpowiada na wtargnięcie służb do siedziby. Będzie zawiadomienie do prokuratury

Prezydium Krajowej Rady Sądownictwa upoważniło szefową KRS do złożenia zażalenia na niedawne przeszukanie biur w siedzibie Rady. Złożone ma zostać też w prokuraturze zawiadomienie w związku z tym, że według prezydium KRS, działania policji i prokuratury uniemożliwiły członkom Rady podjęcie pracy.

Wyłączenia prądu na Śląsku. Ważny komunikat dla mieszkańców z ostatniej chwili
Wyłączenia prądu na Śląsku. Ważny komunikat dla mieszkańców

Mieszkańcy województwa śląskiego muszą przygotować się na planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Operator sieci dystrybucyjnej Tauron opublikował harmonogram wyłączeń na najbliższe dni. Przerwy obejmą m.in. Częstochowę, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze oraz powiaty częstochowski i gliwicki. Poniżej szczegółowy wykaz – gdzie, kiedy i na jakich ulicach nie będzie prądu.

Żurek chce zaostrzać prawo drogowe. Tymczasem sam łamie przepisy? Jest nagranie z ostatniej chwili
Żurek chce zaostrzać prawo drogowe. Tymczasem sam łamie przepisy? Jest nagranie

Minister sprawiedliwości Waldemar Żurek zapowiadał surowsze traktowanie kierowców łamiących zakazy i większą bezwzględność wymiaru sprawiedliwości. Tego samego dnia w sieci pojawił się wpis, który wywołał burzę. Jak wynika z nagrania, minister miał nie ustąpić pierwszeństwa na pasach i niemal potrącić kobietę.

Zamknięcie porodówki w Wadowicach. Głos zabrał wojewoda z ostatniej chwili
Zamknięcie porodówki w Wadowicach. Głos zabrał wojewoda

To ważna decyzja dla tysięcy mieszkanek Małopolski. Wojewoda małopolski Krzysztof Jan Klęczar nie zgodził się na zamknięcie oddziału ginekologiczno-położniczego w szpitalu powiatowym w Wadowicach. Dyrekcja placówki chciała zawiesić jego działalność już od 1 lutego. Powód? Dramatyczny spadek liczby porodów i ogromne straty finansowe.

Ważny komunikat dla mieszkańców Gdańska z ostatniej chwili
Ważny komunikat dla mieszkańców Gdańska

Ważny komunikat dla mieszkańców Gdańska. Miasto uruchomiło konsultacje społeczne dotyczące dokumentu, który zadecyduje o kierunkach rozwoju komunikacji miejskiej na najbliższe kilkanaście lat. Każdy mieszkaniec może zgłosić swoje uwagi – czasu jest jednak niewiele.

ZUS rusza po pieniądze. Te świadczenia trzeba będzie oddać Wiadomości
ZUS rusza po pieniądze. Te świadczenia trzeba będzie oddać

ZUS wydał komunikat, który może zaniepokoić tysiące świadczeniobiorców. Osoby, które pobrały pieniądze nienależnie – nawet nieświadomie – muszą liczyć się z koniecznością zwrotu środków.

W tajemnicy przed Polakami. Europoseł alarmuje w sprawie specustawy dot. Ukraińców z ostatniej chwili
"W tajemnicy przed Polakami". Europoseł alarmuje w sprawie specustawy dot. Ukraińców

Rada Ministrów przyjęła projekt wygaszający rozwiązania specustawy ukraińskiej. Rząd mówi o przejściu na równe zasady, a Maciej Wąsik ostrzega, że nowe przepisy mogą rozszerzyć ochronę na cudzoziemców spoza Ukrainy.

Rewolucja przy wzywaniu karetki. Ministerstwo zmienia zasady Wiadomości
Rewolucja przy wzywaniu karetki. Ministerstwo zmienia zasady

To jedna z największych zmian w systemie ratownictwa od lat. Ministerstwo Zdrowia szykuje nowe zasady obsługi zgłoszeń pod numerem 112. Dyspozytor medyczny nie zacznie już rozmowy od pytania o adres. Liczyć się będzie coś zupełnie innego — i to ma skrócić czas wysłania karetki nawet w sytuacjach zagrożenia życia.

Kraj skuty lodem. IMGW i RCB ostrzegają: najgorsze dopiero przed nami pilne
Kraj skuty lodem. IMGW i RCB ostrzegają: najgorsze dopiero przed nami

Marznący deszcz, mgła i nagłe oblodzenie dróg mogą dziś sparaliżować znaczną część kraju. IMGW wydał ostrzeżenia dla 13 województw, a RCB rozesłało pilne alerty do milionów Polaków. Eksperci ostrzegają: sytuacja może być niebezpieczna dla kierowców i pieszych nawet do wtorkowego poranka.

REKLAMA

Prawy Sierpowy: Zamienił stryjek prompter Kidawy na żebraczy Trzaskowskiego kijek...

W PO smuta wielka! Zamiast babci Kidawy młokos Trzaskowski! Ten już na wstępie się kojarzy jednoznacznie, a Czajka jego Curriculum Vitae! Nie ma szczęścia Platformiane plemię, co kandydat to obciach i śmiechu jeszcze więcej!
/ pixabay.com/TeroVesalainen

Okiem farmera
Strat wizerunkowych nie odrobi się generując kolejne wtopy. To oczywistość o której w PO widocznie zapomniano. A może wcale nikt tam o tym nie wie?


To że Kidawa tonęła od samego początku kandydowania nie budzi już niczyjego zdziwienia. Od samego początku wyraźnie było widać że sobie nie radzi i nie jest do pełnienia tak Ważnego urzędu nie przygotowana. Niemniej sposób w jaki była zmuszona odejść był wręcz upokarzający. Być może to styl rządzenia panujący w PO pozwala na wysuwanie kandydatów w stylu BMW. Czyli Bierny Mierny, Wierny.

Taki był Komorowski, A MKB była jeszcze bardziej Bierna i Mierna. Trzaskowski wcale lepszy nie będzie. A śmiem nawet sądzić że walnie przyczyni się do zwycięstwa Andrzeja Dudy w pierwszej turze! Już tłumacze ta przewrotną tezę...

Otóż dzięki MKB zyskiwał mocno Hołownia i nieco również Kosiniak wraz z Bosakiem. Tymczasem Trzaskowski po.żre ich punkty procentowe w wyścigu wyborczym czyli zmniejszy się poparcie wszystkich kandydatów opozycji ale to nie będzie miało wpływu na sondaże PAD-a. To są całkiem dwie różne grupy wyborców. Walka odbywa się wyłącznie w środowisku wyborców totalnej opozycji.

PO ratując się przed zatopieniem ułatwiła znacznie zwycięstwo obecnemu prezydentowi. O tym ze panika w szeregach PO jest coraz większa świadczy też fakt iż zaczęto już zbierać podpisy pod kandydaturę Trzaskowskiego, mimo ze nadal nie ma ogłoszenia przez PKW decyzji która pozwoli na w/w legalne działanie, czyli popełniono klasyczny falstart. A co jeśli te podpisy trzeba będzie zmielić jak się okaże że druki są niewłaściwe? Moim zdaniem strach o wymaganą minimalną ilość podpisów jest już tak wielki że kierownictwo partii wpadło w panikę. Inaczej nie sposób tego irracjonalnego zachowania już wytłumaczyć.

Zaczynam już na poważnie rozważać scenariusz w którym następne wybory do sejmu odbędą się bez Platformy Obywatelskiej, bo zwyczajnie progu nie przekroczą.

Zapewne wiele twarzy z nieboszczki pojawi się w innych ugrupowaniach, ale ilu pójdzie w niebyt? Jakoś z tego powodu żalu nie odczuwam, ta opcja polityczna zapadła mi w pamięĆ jako wybitnie anty Polska. Działania w Polsce i na forum UE skutecznie obrzydziły nie tylko mnie to ugrupowanie. Ta mania aby prześladować Polaków za wybór PiS-u jako głównej siły rządzącej Polską, aż nazbyt dobrze przypomina działania niesławnej Targowicy. Ta rzekoma dbałość o sprawy Polski w senacie pod zarządem Grodzkiego. Gdzie pod pozorem wnikliwej analizy zamraża się na 30 dni ustawy większości rządzącej, aby w ostatniej chwili ostentacyjnie odesłać z idiotycznymi poprawkami lub odrzucić.

Zaiste nikt i nic już nie pomoże tonącej opozycji, kraje które do tej pory im sprzyjały teraz same maja takie kłopoty iż porzuciły jakiekolwiek poważniejsze metody ingerencji. Recesja nie sprzyja wojowniczym planom finansowej agresji.

A i sprzyjające media też się wypsztykały i straciły na znaczeniu jako opiniodawcze.

Niektóre tytuły stały się wręcz wzorcową prasą brukową jak pewna gazeta z wyborami w nazwie...

Idą zmiany na lepsze, takie mam przeczucie i oby mi tak też po wyborach prezydenckich zostało!

farmerjanek

grafika pixabay.com



 

Polecane