Projektantka Ewa Minge: Świat jest dobry, ale trzeba wiedzieć, gdzie tego dobra szukać
27.12.2018 20:02

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Znana projektantka mody udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się swoją oceną show biznesu.
- powiedziała Ewa Minge.- Dzisiaj młodzież, dzieci żyją umoczone po pachy w okropnym, ohydnym świecie pełnym hejtu. Świat jest dobry, ale trzeba wiedzieć, gdzie tego dobra szukać. Myślę, że na pewno nie można go szukać w show-biznesie
mk/źródło: dorzeczy.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 27.12.2018 20:02
"Zostanę persona non grata co to popiera Prezesa!" Ewa Minge składa życzenia J. Kaczyńskiemu
18.06.2019 18:13
E. Minge: „Za pochwałę 500+ pewnie zostanę wyklęta”
12.06.2019 19:47

Komentarzy: 0
"Oceniam z pozycji pracodawcy i osoby od lat mieszkającej na prowincji (...) U mnie dziewczyny biorą te pieniądze i nie zwalniają się z pracy. Nikt nie rzucił roboty i nie dorobił sobie kolejnego dziecka. A ci, którym to 500 nie ratuje niczego, zwyczajnie mogą nie składać wniosku" - pisze na Instagramie projektantka mody Ewa Minge.
Czytaj więcej
Cud wielkanocny. Fala konwersji na katolicyzm na całym świecie
05.04.2026 17:08

Komentarzy: 0
Jak co roku, obchodzimy Święta Zmartwychwstania Pańskiego. I jak co roku, w tym okresie wzrasta liczba konwertytów, którzy przyjmują chrzest i wchodzą w skład Kościoła katolickiego. Sądząc jednak z ilości postów w mediach społecznościowych, w tym roku fala ta przyjęła wyjątkowe rozmiary.
Czytaj więcej
Duży pożar w Oławie. Strażacy walczą z ogniem w dwóch miejscach
05.04.2026 16:13
Dramat w Ostrowi Mazowieckiej. Postrzelony 51-latek nie przeżył
05.04.2026 15:38

Komentarzy: 0
Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 11 w Ostrowi Mazowieckiej. 51-letni mężczyzna, który był wcześniej zatrzymany przez policję, podjął próbę ucieczki ze szpitala. W trakcie interwencji został postrzelony przez funkcjonariusza. Mimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.
Czytaj więcej

