Działacz „S” Przemysław Darowski mistrzem Polski Masters w piłce ręcznej

Drużyna z Głogowa pokazała swoją dominację już w fazie grupowej, pokonując zespoły ze Złotoryi i Ostrołęki. W półfinale stanęli naprzeciw dobrze im znanego przeciwnika, drużyny Grunwald Poznań. Z zaciętego meczu Głogowianie wyszli zwycięsko i awansowali do finału.
Chrobry Głogów górą
W decydującym starciu Chrobry Głogów zmierzył się z gospodarzem turnieju, drużyną z Opola. Mecz był pełen emocji, ale to Głogowianie pokazali lepszą formę i ostatecznie wygrali, zdobywając Mistrzostwo Polski w Piłce Ręcznej Masters 2024.
Działacz Solidarności w drużynie
Warto zaznaczyć, że w drużynie Chrobrego Głogów grał Przemysław Darowski, który jest przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Pol-Miedź Trans w Lubinie oraz członkiem Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ "Solidarność". Jego zaangażowanie w sport i działalność związkową jest godne podziwu i stanowi inspirację dla wielu.
Zwycięstwo drużyny z Głogowa to nie tylko sukces sportowy, ale także dowód na to, że pasja i determinacja mogą prowadzić do osiągnięcia najwyższych laurów. Gratulacje dla wszystkich zawodników i sztabu szkoleniowego za ich ciężką pracę i poświęcenie.
CZYTAJ TAKŻE: Członkowie Komisji Krajowej złożyli kwiaty pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców
44 lata temu uruchomiono podziemne Radio Solidarność
"Niech nie będzie nam obojętne, jaka jest Polska". Ulicami Nowego Sącza przeszedł zorganizowany przez "S" marsz
W Nowym Sączu ruszył marsz "Razem dla Polski i Polaków"

"Dość tego!". Górnicy z ZG Sobieski, ZG Janina i ZG Brzeszcze powołali sztaby protestacyjne



