Barbara Nowak odwołana ze stanowiska Małopolskiej Kurator Oświaty

Kurator opublikowała także oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym podziękowała nauczycielom, pracownikom oświaty, a także rodzicom za "tysiące spotkań i pięknych wzruszeń".
CZYTAJ TAKŻE: Barbara Nowak odwołana ze stanowiska Małopolskiej Kurator Oświaty
Barbara Nowak odwołana
"Dziękuję za wspólną troskę o młode pokolenie, ratowanie szkół i MDK-ów przed likwidacjami. Życzę, aby w małopolskich pięknych szkołach, przedszkolach dzieci zawsze były bezpieczne" - podkreśliła Barbara Nowak.
Minister edukacji przekazała, że na okres przejściowy obowiązki małopolskiej kurator oświaty będzie pełniała Gabriela Olszowska.
Dziękuję Nauczycielom, Pracownikom Oświaty, Uczniom, ich Rodzicom za tysiące spotkań, pięknych wzruszeń. Dziękuję za wspólną troskę o młode pokolenie, ratowanie szkół i MDKów przed likwidacjami. Życzę, aby w małopolskich pięknych szkołach, przedszk. dzieci zawsze były bezpieczne pic.twitter.com/TPpkCpSjtn
— Barbara Nowak (@Br_Nowak) December 15, 2023
Komentarze
Barbara Nowak: "Nowacka przygotowuje grunt do seksualnego wykorzystywania dzieci"

Komunikat dla mieszkańców woj. małopolskiego
Reforma szkolnictwa? Barbara Nowak: „Depolonizacja, deprawacja i debilizacja społeczeństwa polskiego”

Wyłączenia prądu w Małopolsce. Ważny komunikat dla mieszkańców
Wyłączenia prądu w Małopolsce. Ważny komunikat dla mieszkańców



