loading
Proszę czekać...

Blogi


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Marcin Brixen: Najdłuższy protest nowoczesnej Europy - 2018-05-25
Do bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, wprowadziło się młode małżeństwo. Nie dość, że pochodzili z maleńkiej wioski, to na dodatek ta wioska była koło Pawełkowic. Te oto podwójne kompleksy były zapewne przyczyną tego, że młoda małżonka bardzo szybko chciała zostać osobą miastową. Przypadkiem spotkała mamę Wiktymiusza, zwierzyła jej się ze swojego problemu. A mama Wiktymiusza namówiła ją aby się zapisała do kierowanego przez siebie koła Komitetu Obrony Dewiacji. W kole tym była już mama Łukaszka, która zaprosiła swoją szefową i neofitkę na sojową latte i kanapkę z salcesonem z promocji.
kafelka [video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Nowoczesna. Ugotowani" - 2018-05-24
Nowa animacja Barbary Pieli
kafelka [Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Mama - 2018-05-24
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
kafelka Porozumienie Org. Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie: Niepełnosprawni powinni opuścić Sejm - 2018-05-24
Państwo nie może okazywać słabości i bezsilności wobec kilkunastu osób chcących zablokować Sejm.
kafelka Małgorzata Puternicka: Kibolstwo polityczne - 2018-05-24
„Kto nie zna prawdy, ten jest tylko głupcem. Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem". Bertold Brecht
kafelka Wyjaśniono tajemnicę makabrycznej zbrodni sprzed 23 lat! To niedoszły zięć z lubą zamordowali jej ojca - 2018-05-24
Po awanturze 48-letni Bogdan G. chciał się odegrać na byłej partnerce 41-letniej Monice S., więc wyjawił interweniującej policji ich mroczny sekret sprzed 23 lat. Śledczy z Prokuratury Rejonowej Warszawa – Praga Południe podążyli tym tropem i odkryli, że to właśnie ta para okrutnie zamordowała wówczas ojca kobiety, po czym poćwiartowała zwłoki. Do Sądu Okręgowego Warszawa – Praga został właśnie skierowany akt oskarżenia w tej sprawie. Mężczyzna odpowie za zabójstwo, a kobieta za udzielenie mu pomocy. W chwili dokonania zbrodni mieli zaledwie 25 oraz 18 lat. Teraz grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.
kafelka Bukowski: Kaczyński nie odchodzi - 2018-05-24
Kaczyński ani nie wybiera się na polityczną emeryturę, ani nie zamierza wskazywać potencjalnego następcy.
kafelka Marcin Brixen: Trzy wizyty jednej pani, czyli praca leczy - 2018-05-23
Był pogodny wieczór. Tata Łukaszka długo jeździł po osiedlu i nie mógł znaleźć wolnego miejsca do parkowania. Wreszcie wypatrzył jedno wolno koło osiedlowego domu. Tam też podjechał i zatrzymał auto, prostopadle do chodnika.
kafelka Paweł Janowski: Papua na Eurowizji - 2018-05-23
Z zapartym tchem czekałem na wynik obiektywnego głosowania, naprawdę z zapartym. Przyznaję, że nic tak mnie nie wzrusza od lat, nic mnie tak nie zapiera, jak uczciwe, obiektywne, głosowanie na gwiazdorków i gwiazdeczki jednego kwadransa. Wczoraj byli, dziś już nikt ich nie pamięta. Przebierają się, zmienią płeć, zapuszczają brody do pasa, wydziwiają jak tylko się da, a przy okazji coś tam śpiewają. I tak w kółko. Eurowizja.
kafelka Jerzy Bukowski: Wałęsa idzie na rekord - 2018-05-23
Jestem przekonany, że Lecha Wałęsę stać na jeszcze więcej w autodestrukcji resztek dawnego autorytetu.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.