loading
Proszę czekać...

Kultura


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Axis Mundi dla Tysol.pl: "Bez 17 tys. złotych byśmy sobie nie poradzili" - 2018-04-18
Ostatnio spotkałem się z opiniami, że nasza muzyka jest przystępna i sądzę, że to może sugerować, że stanie się ona popularna. Na pewno bardzo zależy nam, żeby nasza muzyka była oryginalna. Oryginalność, nie oznacza odmienności jak to się powszechnie uważa. Łacińskie słowo origin oznacza pochodzenie, genezę. To znaczy, że chcemy zbliżyć się do początków i korzeni muzyki – mówi w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem Axis Mundi.
kafelka [video] Quebonafide i Taco Hemingway wyprzedają kolejne hale w Polsce - 2018-04-13
Już dziś premiera wspólnego materiału Quebonafide i Taco Hemingwaya. Album Taconafide “Soma 0,5 mg” będzie promowany wyjątkową trasą koncertową, a rozmach każdego ze starannie zaplanowanych wydarzeń nie znajduje precedensu w dorobku polskiego rapu.
kafelka Natalia Moskal dla Tysol.pl: "Musisz wyhodować sobie grubą skórę, bo zderzeń z murem nie brakuje" - 2018-04-11
Możesz stworzyć najlepszą piosenkę i najbardziej rewolucyjny klip w historii, ale to nie będzie miało żadnego znaczenia, jeśli nie masz sporych pieniędzy na promocję, żeby popchnąć to dalej. Bardzo liczy się też kogo znasz, jeśli próbujesz wykonywać swoją pracę oddolnie, bez większych koneksji, to jest jeszcze ciężej. Wymaga to bardzo ciężkiej pracy, determinacji i musisz wyhodować sobie grubą skórę, bo zderzeń z murem nie brakuje. Słyszysz “nie” 10 razy częściej, niż “tak” - mówi w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem Natalia Moskal, wokalistka.
kafelka [VIDEO] Metallica zagrała "Jožina z bažin" w Pradze - 2018-04-03
To nie jest spoźniony żart primaaprilisowy. Amerykański zespół zaskoczył swoich fanów z Czech i zagrał piosenkę "Jožin z bažin" , którą również pokochali Polacy.
kafelka [video] Jest nowy PRO8L3M - 2018-03-16
Już od dziś możemy zapoznać się z nowymi utworami od PRO8L3M.
kafelka [video] "RAPERSAMPLER" - Ten Typ Mes na swoim - 2018-03-16
Nowa płyta Mesa została w całości wyprodukowana przez niego samego (to pierwszy taki przypadek w dyskografii artysty, który odpowiada tu zarówno za teksty, jak i muzykę). „R A P E R S A M P L E R" jest czystą pochwałą prostoty, kontrą wobec wielowymiarowej i niejednoznacznej „AŁA." z 2016 roku.
kafelka [video] Stara szkoła rapu wraca do gry - 2018-03-16
Utwór "Nie Trzeba" z gościnnym udziałem Sokoła zapowiada płytę "Meritum.", nad którą obecnie pracują warszawscy raperzy.
kafelka [video] Dwa Sławy i Kękę połączyli siły na "Drugim końcu świata" - 2018-03-16
Dwa Slawy opublikowali nowy utwór "Drugi koniec świata". Gościnnie w kawałku udziela się Kękę.
kafelka [video] Dwóch gigantów polskiego rapu razem - 2018-03-16
O tym projekcie mówiło się już od kilku miesięcy i plotki stały się prawdą. Quebonafide i Taco Hemingway nagrali płytę.
kafelka [video] Meek, Oh Why?: "Ukończenie szkoły muzycznej pomaga i przeszkadza w rapie" - 2018-02-09
W piętnastym odcinku NIE O TO PYTAŁEM gościem Bartosza Boruciaka był Meek, Oh Why? Zanim Mikołaj zaczął rapować, współpracował z takimi artystami jak Seweryn Krajewski czy Andrzej Piaseczny. Poza solową działalność artystyczną gra w wielu folkowych kapelach na trąbcę.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.