loading
Proszę czekać...

Kultura


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [tylko u nas] Arek Jakubik: Polski język jest bliski memu sercu. Słowo musi nieść znaczenie, przekaz - 2018-06-22
– Jestem rocznikiem 1969. Urodziłem się w Polsce. Mówię w języku polskim. Ten język znam najlepiej. Ten język jest bliski memu sercu. Myślę po polsku. Nigdy nie odważyłbym się napisać czy zaśpiewać po angielsku. Słowo musi nieść za sobą znaczenie, przekaz. Języki polski jest moją domeną i obszarem, w którym mogę się poruszać – mówi Arek Jakubik, aktor i muzyk, w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem.
kafelka [Tylko u nas] M.Janczarska i K. Szeliga: "Chciałybyśmy, żeby aktorstwo było częścią naszego życia" - 2018-06-18
W naszym spektalu stworzyliśmy coś innego niż ogląda się w teatrach. Widzowie sztuki będą mieli do czynienia z naturalną grą aktorską, Spektakl jest odjechany. Musiałyśmy się nauczyć grać na akordeonie. Sztuka nie odbywa się wyłącznie na scenie – mówią w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem Marianna Janczarska i Klaudia Szeliga studentki aktorstwa w Warszwskiej Szkole Filmowej.
kafelka [Tylko u nas] Honorata Skarbek: Po premierze debiutanckiego singla w szkole robili sobie ze mnie żarty - 2018-06-15
– Kiedy zaczynałam, to nie miałam innej możliwości, musiałam korzystać z amatorskiego sprzętu. Tak powstało moich pierwszych pięć utworów, które wrzuciłam do sieci. Zawsze ważne było dla mnie utrzymywanie bliskiego kontaktu z moimi odbiorcami i bycie dla nich autentyczną postacią – mówi w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem Honorata Skarbek, piosenkarka, youtuberka, influencerka.
kafelka Studenci Warszawskiej Szkoły Filmowej zapraszają na spektakl dyplomowy - 2018-06-11
Na jednym z blokowisk Moskwy, pojawia się amerykański reżyser John, żeby nakręcić film na podstawie jednego z największych dzieł rosyjskiej literatury : "Trzech sióstr" A. Czechowa.
kafelka [video] Cleo opublikowała teledysk prosto z raju - 2018-06-06
Artystka opublikowała na YouTube nowy utwór "EVA". W piosence gościnnie udzielił się Mesajah, wokalista reggae.
kafelka [video] Dawid Podsiadło wraca po dłużej przerwie na scenę z nowym utworem - 2018-06-06
Wokalista wraca po ponad półtorarocznej przerwie na scenę z utworem "Małomiasteczkowy"
kafelka Marika na Przeglądzie piosenki wojskowej i patriotycznej „Nie tylko od święta” - 2018-06-05
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu oraz Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu zapraszają na Przegląd piosenki wojskowej i patriotycznej „Nie tylko od święta”, który odbędzie się 11 czerwca 2018 roku w Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury AWL (ul. Czajkowskiego 109).
kafelka Robert Brylewski nie żyje - 2018-06-03
Z wielkim żalem powiadamiamy, że dziś rano, po kilkutygodniowej śpiączce, spowodowanej ciężkim urazem zmarł Robert Brylewski. Nasz tata, partner, syn, przyjaciel, dowódca naszych międzygalaktycznych i muzycznych podróży. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie. Rodzina - czytamy na fanpejdżu zespołu Izrael
kafelka [video] Oryginalny klip polskiej wokalistki Ms. Obsession - 2018-05-28
Teledysk do utworu "Nie ma mnie" promuje debiutancki album artystki "Manekin".
kafelka Eurowizja: Kolejny konkurs w Jerozolimie? Nie rezerwujcie jeszcze biletów - 2018-05-24
- Do zobaczenia w Jerozolimie! - krzyknęła izraelska zwyciężczyni Konkursu Eurowizji uniesiona entuzjazmem po zwycięstwie. Jednak oficjalny profil Konkursu tonuje to przekonanie.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.