loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] dalej »
kafelka W Gorzowie Wielkopolskim odsłonięto pomnik wyjątkowego człowieka - 2018-10-08
W Gorzowie Wlkp. odsłonięto pomnik Kapelana Gorzowskiej Solidarności, Honorowego Członka NSZZ „Solidarność”, Honorowego Obywatel Gorzowa Wlkp. ks. prałata Witolda Andrzejewskiego. Na niedzielne uroczystości złożyło się odsłonięcie pomnika i polowa msza święta w intencji ojczyzny na placu przy gorzowskiej katedrze. Przewodniczył jej biskup zielonogórsko-gorzowski ks. bp Tadeusz Lityński.
kafelka Piotr Duda po koncercie w św. Brygidzie: Nie wyobrażałem sobie że nas, jako Solidarności tutaj nie będzie - 2018-10-07
Po uroczystym koncercie inaugurującym 40-lecie rocznicy wyboru Jana Pawła II na Tron Piotrowy, w św. Brygidzie w Gdańsku przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda rozmawiał z naszym reporterem. "Nie wyobrażałem sobie że nas, jako Solidarności, tutaj nie będzie" - powiedział szef związku.
kafelka Pożegnaliśmy śp. Jarosława Wilnera - 2018-10-05
5 października w Kaliszu pożegnano przewodniczącego Zarządu Regionu Wielkopolska Południowa NSZZ Solidarność. Jarosław Wilner zmarł 28 września 2018 roku.
kafelka [Foto] Protest pod siedzibą PGE - 2018-10-05
Dziś odbyła się manifestacja przed warszawską siedzibą PGE przy ul. Mysiej. Protestujący przeszli ulicami Bracką, Żurawią i Kruczą pod Ministerstwo Energii.
kafelka Dzisiaj protest przed warszawską siedzibą PGE - 2018-10-05
Już za godzinę rozpoczyna się manifestacja przed warszawską siedzibą PGE przy ul. Mysiej. Następnie manifestanci przejdą ulicami Bracką, Żurawią i Kruczą przed Ministerstwo Energii.
kafelka Piotr Bożek, jeden z aktywistów KOD w Bielsku-Białej, to TW „Marek” - 2018-10-05
Piotr Bożek, prawnik z Bielska-Białej, to zgodnie z prawomocnym orzeczeniem Sądu Apelacyjnego w Katowicach Tajny Współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Marek”. TW „Marek” to również jeden z aktywistów KOD-u w Bielsku-Białej.
kafelka Solidarność nie zajmuje się KOD-em. Mamy ważniejsze sprawy - 2018-10-04
Prezydent podpisał wczoraj bardzo ważną ustawę o płacy minimalnej dla pracowników niemedycznych. I to jest dla nas najważniejsze, a nie Komitet Obrony Demokracji - powiedział w programie Forum Panoramy na TVP Gdańsk Marek Lewandowski, rzecznik przewodniczącego KK.
kafelka Prezydent Andrzej Duda podpisał dziś tzw. ustawę podwyżkową dotyczącą pracowników służby zdrowia - 2018-10-03
Zdaniem prezydenta ustawa rozwiązuje problem zróżnicowania wysokości wynagrodzeń w służbie zdrowia w sposób systemowy. Dotąd bowiem zmiany wynagrodzeń w służbie zdrowia dokonywane były ad hoc i dotyczyły tylko poszczególnych grup osób pracujących w służbie zdrowia, co prowadziło do rozjeżdżania się systemu. Teraz się to zmieni.
kafelka Sąd po stronie KOD. Solidarność - odwołamy się! - 2018-10-03
W związku z decyzją Sądu Okręgowego w Gdańsku dot. pozwu KOD przeciwko Solidarności, Prezydium KK przyjęło stanowisko.
kafelka Dziś prezydent podpisze tzw. ustawę podwyżkową dotyczącą pracowników służby zdrowia - 2018-10-03
W uroczystym podpisaniu ustawy w Pałacu Prezydenckim weźmie udział m.in. przewodniczący KK NSZZ Solidarność Piotr Duda.
« wstecz [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.