loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
kafelka [Nasza Fotogaleria] 36. Pielgrzymka Ludzi Pracy do Częstochowy - 2018-09-17
Kolejna pielgrzymka do Częstochowy zgromadziła dziesiątki tysięcy ludzi pracy w tym w większości członków NSZZ Solidarność.
kafelka Drużyna PKP Intercity zwyciężyła VIII Turniej Piłkarski Regionu Mazowsze - 2018-09-17
VIII. Turniej Piłkarski Regionu Mazowsze przeszedł już do historii. Mistrzostwo w tym roku wywalczyła drużyna z PKP Intercity. Srebro zdobyli zawodnicy z Serta Polska, a brąz drużyna z MPWiK.
kafelka Piotr Duda na Jasnej Górze: Solidarność rodziła się pod krzyżem i krzyż zawsze nam towarzyszy - 2018-09-16
Przewodniczący KK NSZZ Solidarność Piotr Duda przemawiał na Jasnej Górze podczas 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy.
kafelka 36. Pielgrzymka Ludzi Pracy: Jest nas coraz więcej - 2018-09-16
Rozpoczął się drugi dzień 36. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę. W tym roku była spora frekwencja. Oprócz działaczy ze wszystkich Regionów Polski byli także parlamentarzyści oraz Główny Inspektor Pracy.
kafelka Rozpoczęła się 36. Pielgrzymka Ludzi Pracy - 2018-09-15
Ma ona charakter szczególny, odbywa się bowiem w roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Regionu NSZZ Solidarność Pomorza Zachodniego. Patronat honorowy nad pielgrzymką sprawuje Prezydent RP Andrzej Duda.
kafelka Protest oświaty: niskie płace dla nauczycieli to wstyd dla polityków! - 2018-09-15
Ok. 5 tys. pracowników oświaty protestowało dziś przed Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie. - To początek naszej walki - mówił przewodniczący nauczycielskiej Solidarności Ryszard Proksa po przekazaniu minister Annie Zalewskiej petycji wystosowanej przez związkowców.
kafelka Ryszard Proksa: Dajemy czerwoną kartkę minister Annie Zalewskiej - 2018-09-15
Kilka tys. nauczycieli z calego kraju zebrało się przed Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie.
kafelka Zakończył się XIII Bieg Pamięci ku czci Męczenników Stanu Wojennego - 2018-09-15
W piątek, 14 września zakończyła się biegowa pielgrzymka upamiętniająca męczenników stanu wojennego. Dzień wcześniej uczestnicy wyruszyli sprzed Pomnika Poległych Górników Kopalni Wujek w Katowicach.
kafelka Ruszył XIII Bieg Pamięci ku czci Męczenników Stanu Wojennego Katowice-Warszawa - 2018-09-14
Około 20 biegaczy wyruszyło w czwartek, 13 września sprzed Krzyża-Pomnika, upamiętniającego górników z kopalni Wujek. Do piątkowego popołudnia pokonają w sztafecie 320 km.
kafelka Między niebem a ziemią są pracownicy lotniska - 2018-09-13
Wielu z nas korzysta lub skorzystało już z usług linii lotniczych. Przeloty już dawno przestały być ekskluzywną fanaberią. Tanie linie lotnicze otworzyły niebo, a porty lotnicze prześcigają się w liczbie przewiezionych PAX-ów, czyli pasażerów.
« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.