loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] dalej »
kafelka Prezydium Komisji Krajowej pozytywnie o modernizacji służb mundurowych - 2018-09-21
Prezydium Komisji Krajowej we wrześniu pozytywnie odniosło się do propozycji modernizacji służb mundurowych. Nowa ustawa ma zapewnić wzrost środków na uposażenia funkcjonariuszy. Na wrześniowym spotkaniu Prezydium odniosło się również do projektów ustaw dotyczących systemu podatkowego. Zdaniem członków Prezydium wskazane jest uproszczenie systemu podatkowego. 
kafelka Jutro pikieta protestacyjna przed Centrum Dystrybucji Jysk Sp. z o.o. w Radomsku - 2018-09-20
21 września o godz. 11 w Radomsku przed siedzibą Centrum Dystrybucji Jysk Sp. z o.o. odbędzie się pikieta protestacyjna w obronie zwolnionego z pracy przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ "S" w Jysk Sp. z o.o.
kafelka NSZZ Solidarność włącza się do akcji duszpasterskiej "Z Maryją i Ojcem Pio CZYŚCIMY CZYŚCIEC". - 2018-09-20
W sobotę 22 września 2018 roku. o godzinie 21.37 rozpocznie się akcja duszpasterska, która będzie przebiegała pod hasłem „Z Maryją i Ojcem Pio CZYŚCIMY CZYŚCIEC”. Modlitwa za zamarłych będzie trwała cały następny dzień i zakończy się 23 września również o godz. 21.37. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął JE Arcybiskup Stanisław Gądecki – Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.
kafelka ZR Zielonogórskiego o sytuacji w Żagańskim MZK i Szkole Podstawowej nr 2 - 2018-09-20
17 września 2018 roku Zarząd Regionu Zielonogórskiego NSZZ Solidarność obradował w Żaganiu. Zasadniczym tematem obrad była sytuacja w MZK Żagań i Publicznej Szkole Podstawowej nr 2.
kafelka Rafalska apeluje do samorządów - podnieście pensje pracownikom socjalnym - 2018-09-20
– Podobnie jak w roku ubiegłym, również teraz zwracam się do Państwa z apelem o podwyższenie wysokości wynagrodzeń pracowników socjalnych zatrudnionych w jednostkach Państwu podlegających – napisała w liście kierowanym do wójtów, burmistrzów, prezydentów miast i starostów minister Elżbieta Rafalska.
kafelka Zrewidowana Europejska Karta Społeczna - Seminarium - 2018-09-19
17 września z inicjatywy Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, we współpracy z Katedrą Prawa Pracy i Polityki Społecznej UJ, odbyła się II edycja seminarium dotyczącym znaczenia Zrewidowanej Europejskiej Karty Społecznej i możliwości jej ratyfikacji.
kafelka Związki porozumiały się z kierownictwem Grupy Azoty Puławy S.A. - 2018-09-19
17 września podpisano w Puławach porozumienie między pracodawcą a stroną związkową. Z tej okazji związkowcy wystosowali specjalny komunikat.
kafelka Śląska Nagroda im. Julisza Ligonia dla Alfreda Bujary - 2018-09-18
Alfred Bujara, przewodniczący Krajowego Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ Solidarność został laureatem Śląskiej Nagrody im. Julisza Ligonia przyznawanej przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana.
kafelka Poświęcono nową siedzibę Komisji Krajowej NSZZ "S" w Warszawie - 2018-09-18
Od posiedzenia Konwentu Przewodniczących rozpoczęła Komisja Krajowa NSZZ Solidarność użytkowanie wyremontowanego piętra siedziby na ul. Prostej. - Cieszymy się, że możemy pracować w komfortowych warunkach - mówił podczas otwarcia przewodniczący KK NSZZ Solidarność Piotr Duda.
kafelka Łódzka Solidarność uczciła 79. rocznicę napaści Sowietów na Polskę oraz Dzień Sybiraka - 2018-09-18
17 września Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ Solidarność wraz z Zarządem łódzkiego Oddziału Związku Sybiraków, Zarządem Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego oraz Dyrekcją XII Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi zorganizował obchody 79 rocznicy napaści Związku Sowieckiego na Polskę.
« wstecz [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.