loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Wszystko zaczęło się w Lublinie - 2018-06-08
Pod takim hasłem 2 czerwca br. wystartował 6. PKO Półmaraton Solidarności.
kafelka Browarnicy ruszają z programem "W rodzinie siła" - 2018-06-08
Sekcja Krajowa Przemysłu Piwowarskiego „S” uruchamia program edukacyjny „W rodzinie siła”, który ma pomóc rodzicom w odpowiednim podejściu do spożywania alkoholu.
kafelka Edward Wryszcz: Jako młody człowiek widziałem w tym PRL same gołąbki pokoju - 2018-06-07
Dziś – odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności. Wczoraj? – Jako młody człowiek widziałem w tym PRL same gołąbki pokoju. Tak nas uczono w szkole. A w mediach zapewniano, że jesteśmy „postępowym krajem o jednej z najlepszych gospodarek na świecie” – mówi Edward Wryszcz z Piechowic.
kafelka RDS: Pomoc finansowa dla rodzin powinna rosnąć, ale trzeba to rozwiązać systemowo - 2018-06-08
Pomoc finansowa dla rodzin powinna rosnąć, ale trzeba to rozwiązać systemowo i odmrozić progi dochodowe dla świadczeń rodzinnych, a nie dodawać kolejne elementy, jak program „Dobry start” – mówili partnerzy społeczni na posiedzeniu zespołu ds. budżetu RDS.
kafelka Monitoring w pracy? Tylko na podstawie aktów prawa wewnątrzzakładowego - 2018-06-06
W dniu 25 maja w życie weszła ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). Art. 111 ustawy wprowadził zmiany do Kodeksu pracy. Zmiany te polegają na dodaniu nowych art. 22'2 i 22'3 regulujących zasady wprowadzania i stosowania monitoringu w pracy.
kafelka Sesja plenarna Międzynarodowej Organizacji Pracy - 2018-06-06
Delegatka zwracając się do Dyrektora Generalnego, Przewodniczącego Konferencji i Delegatów 107 Sesji Międzynarodowej Konferencji Pracy nawiązała do głównych tematów tegorocznej Sesji tj. dialogu trójstronnego i dyskryminacji kobiet w miejscu pracy. Trójstronny dialog społeczny to iskra, która buduje dobrą atmosferę wśród partnerów społecznych. Dialog pozwala tworzyć nowe przepisy w oparciu o zasady godnej, bezpiecznej pracy oraz przede przyczynia się do rozwiązywania problemów osób pracujących na umowach o pracę oraz pracowników prekaryjnych – powiedziała Podgórska-Rakiel.
kafelka "S" pożegnała Fryderyka Radziusza, wiceprzewodniczącego „Solidarności” Stoczni Gdańskiej - 2018-06-05
31 maja 2018, w wieku 63 lat zmarł Fryderyk Radziusz, nasz nieodżałowany Kolega i Przyjaciel, wiceprzewodniczący Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Stoczni Gdańskiej. Pożegnaliśmy go dzisiaj na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku.
kafelka Kazimierz Kimso przewodniczącym Zarządu Regionu Dolny Śląsk - 2018-06-05
Kazmierz Kimso został wybrany przewodniczącym Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ “Solidarność” na nową kadencję. Zebrani w Centrum Historii Zajezdnia delegaci w zdecydowanej większości opowiedzieli się za ponownym wyborem Kazimierza Kimso.
kafelka Grzegorz Adamowicz, dotychczasowy wiceprzewodniczący zastąpił Jana Fiedorowicza - 2018-06-05
Blisko stu delegatów wybrało podczas WZD Regionu Elbląskiego NSZZ „Solidarność” praktycznie jednogłośnie na swojego przewodniczącego Grzegorza Adamowicza. Dotychczasowy szef Regionu Jan Fiedorowicz przechodzi na emeryturę.
kafelka Andrzej Burnat z Komunikacji Miejskiej pokieruje Regionem Płockim - 2018-06-05
Delegaci XXVII Walnego Zebrania Delegatów NSZZ "Solidarność" Regionu Płockiego wybrali nowego przewodniczącego. Jerzego Obrębskiego zastąpił Andrzej Burnat.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.