loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Alfred Bujara: Po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę pracodawcy mszczą się na związkach zawodowych - 2018-09-26
W Telewizji Trwam wyemitowano program poświęcony problemom związkowców w handlu.
kafelka Dariusz Paczuski (Solidarność w Auchan): Pracodawca uniemożliwia kontakt pracownikom ze związkowcami - 2018-09-26
Telewizja Trwam wyemitowała program "Po stronie prawdy" poświęcony problemom związkowców pracujących w handlu. W programie wypowiadał się Dariusz Paczuski, związkowiec z sieci Auchan.
kafelka Marek Lewandowski: Twaróg - naczelny Dziennika Zachodniego kłamie, jątrzy i manipuluje. Tylko po co? - 2018-09-26
Dziennik Zachodni, którego naczelnym jest Marek Twaróg, po raz kolejny informuje, że jeszcze w tym roku dojdzie do nowelizacji kodeksu pracy wprowadzającego m.in. specjalne konta do rozliczania nadgodzin. Po raz kolejny powtarzam – to bzdura.
kafelka Komisja Krajowa żegna Macieja Jankowskiego - 2018-09-25
Trwa posiedzenie Komisji Krajowej w Zielonej Górze. Rozpoczęło się od pożegnania Macieja Jankowskiego, który szefował Solidarności w Zielonej Górze przez 26 lat i który udaje się na związkową emeryturę. Przewodniczący Piotr Duda podkreślił, że Maciej Jankowski nie przestaje być członkiem związku.
kafelka [Nasza Fotorelacja] Powitanie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności w Krośnie - 2018-09-25
W niedzielę 23 września br. podczas Mszy św. w kościele pw. Św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie miało miejsce uroczyste powitanie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności, przekazanego Regionowi Podkarpacie NSZZ „Solidarność” podczas ostatniej Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasnej Górze. Tym samym rozpoczęła się peregrynacja obrazu, który przez najbliższy rok będzie przebywał w parafiach na terenie naszego Regionu.
kafelka Pikieta w obronie Tomasza Jamrozika - 2018-09-25
21 września br. przed Centrum Dystrybucyjnym Jysk Sp. z o.o. w Radomsku odbyła się pikieta w obronie zwolnionego z pracy przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Jysk Tomasza Jamrozika.
kafelka Msza św. z okazji 38 rocznicy powstania Solidarności - 30.09. g. 18 - 2018-09-24
Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą z okazji 38. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”.
kafelka Pikieta w obronie zwolnionego związkowca w JYSK - 2018-09-24
21 września przed Centrum Dystrybucyjnym Jysk Sp. z o.o. w Radomsku odbyła się pikieta w obronie zwolnionego z pracy przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Jysk Tomasza Jamrozika. 
kafelka Piotr Duda: Budżetówka dostanie więcej. To zasługa Solidarności! - 2018-09-24
O podwyżkach w budżetówce, płacy minimalnej, Radzie Dialogu Społecznego i protestach w rozmowie z Robertem Wąsikiem z Tygodnika Solidarność - Piotr Duda, szef Solidarności.
kafelka Budżet i aktywne starzenie się na posiedzeniu plenarnym Rady Dialogu Społecznego. - 2018-09-21
Podczas posiedzenia plenarnego Rady Dialogu Społecznego 21 września dyskutowano o projekcie ustawy budżetowej na 2019 rok oraz działaniach na rzecz aktywnego starzenia się społeczeństwa.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.