loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Przełomowy podpis Prezydenta pod ustawą o związkach zawodowych, to dzień sukcesu Solidarności! - 2018-07-27
25 lipca Prezydent podpisał ustawę, która wprowadza długo oczekiwane zmiany w zakresie wolności związkowych. Zmiany mają obowiązywać od stycznia 2019 r. i umożliwiają objęcie prawem tworzenia organizacji związkowych i wstępowania do nich, wszystkim osobom świadczącym pracę, bez względu na podstawę zatrudnienia.
kafelka O polityce klimatycznej ponad podziałami - konferencja "PRE_COP 24" w Katowicach - 2018-07-27
Kazimierz Grajcarek, koordynator Międzyzwiązkowego Zespołu ds. Projektu PRE_COP24 zaprasza na konferencję Społeczny PRE_COP 24, która odbędzie się 8-12 sierpnia w Katowicach. Jednym z jej założeń jest przygotowanie do grudniowego szczytu klimatycznego COP24. Honorowy Patronat nad konferencją objął Prezydent RP Andrzej Duda.
kafelka Maria Ochman: Należy zastosować presję - 2018-07-26
Maria Ochman, przewodnicząca Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ "Solidarność", 26 lipca podczas briefingu prasowego ostro skrytykowała porozumienie, które 9 lipca podpisali przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, NFZ i Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.
kafelka Leśnicy zaprotestowali. Lasy Państwowe jednak nie wejdą do spółki Polskie Domy Drewniane - 2018-07-25
Około tysiąca leśników protestowało 17 lipca pod Sejmem RP przeciwko włączeniu Lasów Państwowych do Spółki Polskie Domy Drewniane. W proteście uczestniczyli związkowcy z leśnej Solidarności i zaproszone do współpracy inne związki zawodowe, a także pracownicy niezrzeszeni oraz członkowie innych organizacji.
kafelka [Tylko na Tysol.pl] P. Duda "S" komentuje decyzję Senatu ws. referendum: Tacy sami hipokryci jak PO i PSL - 2018-07-25
- Decyzja Senatu o odrzuceniu wniosku Prezydenta RP o przeprowadzenie referendum konsultacyjnego jest wyrazem braku szacunku dla społeczeństwa, któremu odmawia się prawa głosu w najważniejszych dla niego sprawach. W tym kontekście politycy Zjednoczonej Prawicy są takimi samymi hipokrytami jak PO i PSL, które w latach swoich rządów również nie pozwalali obywatelom na referenda. Wtedy politycy PiS z oburzeniem protestowali, a dziś robią to samo co poprzednicy - komentuje na gorąco dla Tysol.pl decyzję Senatu o odrzuceniu prezydenckiego projektu referendum konsultacyjnego ws. nowej konstytucji.
kafelka Dziś pikieta w Azotach - 2018-07-25
Już dziś o godz.13:30 przed budynkiem dyrekcji Zakładów Azotowych Puławy związkowcy z Solidarności będą pikietować przeciwko łamaniu praw związkowych. Ok. godz. 13:30 na Facebooku "Tygodnika Solidarność" będziemy relacjonować na żywo to wydarzenie.
kafelka Związkowcy z puławskich Azotów piszą przed jutrzejszą pikietą - 2018-07-24
"W ostatnich dniach jako NSZZ Solidarność przy GA ZA Puławy SA spotkaliśmy się z niespotykanym i nieakceptowanym w cywilizacji Zachodu działaniem “tarnowskiej” części Zarządu Azotów Puławy polegającym na próbie ordynarnej dezinformacji zarówno pracowników ZAP jak i opinii publicznej" - piszą członkowie Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ GA ZA Puławy SA.
kafelka Piotr Duda o referendum: To wielki krok w kierunku społeczeństwa obywatelskiego - 2018-07-20
W związku z dzisiejszym wnioskiem Prezydenta RP do Senatu RP o przeprowadzenie referendum konsultacyjnego, w Gdańsku odbył się briefing prasowy Przewodniczącego KK NSZZ “Solidarność” Piotra Dudy. - Dzisiejsza decyzja Pana Prezydenta o złożeniu do Senatu RP wniosku o zgodę na przeprowadzenie referendum konsultacyjnego ws. nowej konstytucji, to wielki krok w kierunku społeczeństwa obywatelskiego - powiedział Przewodniczący.
kafelka List Pawła Kowalskiego z Polskiej Żeglugi Morskiej Przedsiębiorstwo Państwowe w związku z emeryturą - 2018-07-20
Paweł Kowalski z Polskiej Żeglugi Morskiej Przedsiębiorstwo Państwowe w związku z odejściem na emeryturę po 55 latach zatrudnienia wystosował list.
kafelka Zagrają o Mistrzostwo Regionu Mazowsze - 2018-07-20
Związkowcy z Regionu Mazowsze zapraszają na turniej piłkarski o Mistrzostwo Regionu z okazji 38. rocznicy powstania NSZZ Solidarność. Turniej zostanie rozegrany 15 września.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.