loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Solidarność skarży do Komisji Europejskiej regulacje ws. parobków - 2018-08-02
Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” podjęło wczoraj decyzję o złożeniu do Komisji Europejskiej skargi w sprawie nowych regulacji tworzących nową możliwość zatrudnienia – umowy o pomocy przy zbiorach.
kafelka Pracownicy Makro zapraszają na pikietę - 2018-07-31
19 sierpnia w godz. 12-14 na parkingu przed Centrum Wsparcia Biznesu w Warszawie członkowie Solidarności z KZ w Makro Cash and Carry Polska SA organizują wiec, który jednocześnie ma być wsparciem akcji "Pan da". Podczas protestu związkowcy m.in. przeczytają memorandum do Zakładu Makro Polska S.A., które następnego dnia zostanie przekazane na ręce przedstawicieli zarządu firmy.
kafelka Główny Inspektor Pracy apeluje o skracanie czasu pracy pracownikom ze względu na upały - 2018-07-31
- Z uwagi na nadzwyczajną falę upałów Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek apeluje do pracodawców o skracanie czasu pracy pracownikom, w szczególności tym, których dzienny wymiar czasu pracy przekracza 8 godzin - apeluje Główny Inspektor Pracy
kafelka Piotr Duda zaprasza na XXXVI Pielgrzymkę Ludzi Pracy - 2018-07-31
Solidarność po raz 36. zaprasza na Pielgrzymkę Ludzi Pracy. W tym roku odbędzie się ona 15 i 16 września.
kafelka Młodzież, czyli kto, co, jak i dlaczego? - 2018-07-31
Młode osoby realizujące projekt „Młodzież, czyli kto, co, jak i dlaczego? Opracowanie Założeń do Strategii Państwa dla Młodzieży” spotkały się 28 lipca w Falentach z przedstawicielem NSZZ „Solidarności” Mateuszem Szymańskim oraz przedstawicielką BCC Anną Dukat, by ocenić perspektywy osób młodych na rynku pracy w Polsce.
kafelka XXIV Szachowy Turniej "S" - 2018-07-30
W niedzielę 26 sierpnia 2018 r. odbędzie się już dwudziesta czwarta edycja zawodów szachowych o Puchar Przewodniczącego Zarządu Regionu Częstochowskiego NSZZ Solidarność, rozgrywanych corocznie z okazji rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych.
kafelka Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność złoży do sądu w Poznaniu pozew przeciwko Biedronce - 2018-07-30
Jak zapowiedział Piotr Adamczyk, przewodniczący zakładowej Solidarności w Biedronce, do sądu w Poznaniu niebawem wpłynie pozew przeciwko tej sieci sklepów. O sprawie informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
kafelka Przewodniczący częstochowskiej "S" Jacek Strączyński i ks. Ryszard Umański nie wpuszczeni na Białoruś - 2018-07-28
Kapelan częstochowskiej Solidarności ks. Ryszard Umański i przewodniczący Zarządu Regionu Częstochowskiego NSZZ Solidarność Jacek Strączyński zostali zawróceni z granicy polsko-białoruskiej przez służby białoruskie.
kafelka Komunikat Sekr. Ochrony Zdrowia NSZZ "S." w sprawie nierównego traktowania pracowników ochrony zdrowia - 2018-07-27
Porozumienie ws wzrostu wynagrodzeń zawarte przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ z przedstawicielkami Związku Pielęgniarek i Położnych oraz Naczelną Izbę Pielęgniarek i położnych wzbudza uzasadnione protesty partnerów społecznych.
kafelka O konflikcie w Denso Thermal Systems w liście do J. Kaczyńskiego - 2018-07-27
"Nie może być tak, że ludzie pracujący traktowani są czasami, przez niektórych, jak niewolnicza siła robocza" - pisze w liście do Jarosława Kaczyńskiego przewodniczący NSZZ Solidarność w Denso Thermal Systems Polska, Mateusz Guźla.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.