loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Dzisiaj protest przed warszawską siedzibą PGE - 2018-10-05
Już za godzinę rozpoczyna się manifestacja przed warszawską siedzibą PGE przy ul. Mysiej. Następnie manifestanci przejdą ulicami Bracką, Żurawią i Kruczą przed Ministerstwo Energii.
kafelka Piotr Bożek, jeden z aktywistów KOD w Bielsku-Białej, to TW „Marek” - 2018-10-05
Piotr Bożek, prawnik z Bielska-Białej, to zgodnie z prawomocnym orzeczeniem Sądu Apelacyjnego w Katowicach Tajny Współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Marek”. TW „Marek” to również jeden z aktywistów KOD-u w Bielsku-Białej.
kafelka Solidarność nie zajmuje się KOD-em. Mamy ważniejsze sprawy - 2018-10-04
Prezydent podpisał wczoraj bardzo ważną ustawę o płacy minimalnej dla pracowników niemedycznych. I to jest dla nas najważniejsze, a nie Komitet Obrony Demokracji - powiedział w programie Forum Panoramy na TVP Gdańsk Marek Lewandowski, rzecznik przewodniczącego KK.
kafelka Prezydent Andrzej Duda podpisał dziś tzw. ustawę podwyżkową dotyczącą pracowników służby zdrowia - 2018-10-03
Zdaniem prezydenta ustawa rozwiązuje problem zróżnicowania wysokości wynagrodzeń w służbie zdrowia w sposób systemowy. Dotąd bowiem zmiany wynagrodzeń w służbie zdrowia dokonywane były ad hoc i dotyczyły tylko poszczególnych grup osób pracujących w służbie zdrowia, co prowadziło do rozjeżdżania się systemu. Teraz się to zmieni.
kafelka Sąd po stronie KOD. Solidarność - odwołamy się! - 2018-10-03
W związku z decyzją Sądu Okręgowego w Gdańsku dot. pozwu KOD przeciwko Solidarności, Prezydium KK przyjęło stanowisko.
kafelka Dziś prezydent podpisze tzw. ustawę podwyżkową dotyczącą pracowników służby zdrowia - 2018-10-03
W uroczystym podpisaniu ustawy w Pałacu Prezydenckim weźmie udział m.in. przewodniczący KK NSZZ Solidarność Piotr Duda.
kafelka Solidarność pożegnała admirała Józefa Unruga - 2018-10-02
Dziś w Gdyni odbył się drugi dzień uroczystości pogrzebowych admirała floty Józefa Unruga. W przejściu konduktu pogrzebowego z kościoła garnizonowego Marynarki Wojennej na Cmentarz Marynarki Wojennej brały udział poczty sztandarowe Solidarności.
kafelka NSZZ „Solidarność” za wydłużeniem ograniczenia handlu w niedzielę - 2018-10-02
NSZZ "Solidarność" apeluje, by sklepy były zamknięte już w sobotę od godziny 22 do poniedziałku 5:00. Zakaz miałby zostać wydłużony z 24 do 31 godzin.
kafelka [Nasza Fotorelacja] Msza święta na Żoliborzu w 38. Rocznicę powstania NSZZ Solidarność - 2018-09-30
Region Mazowsze NSZZ "Solidarność" uczcił 38. rocznicę powstania związku Mszą Świętą w Kościele św. St. Kostki na warszawskim Żoliborzu, parafii kapelana "S" bł. Księdza Jerzego Popiełuszki.
kafelka Prace nad nowelizacją ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę przyspieszą - 2018-09-27
– Minister Elżbieta Rafalska zgodziła się, by prace nad zmianą ustawy wykluczającą możliwość sztucznego przekształcania się placówek handlowych w punkty usług pocztowych nabrały tempa. Mamy nadzieję, że ustawa zostanie znowelizowana jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia – mówi Tygodnikowi Solidarność Alfred Bujara, przewodniczący Krajowego Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ „Solidarność”. Dziś odbyło się spotkanie w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej na którym poruszono tą kwestie.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.