loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Akredytacje na Krajowy Zjazd Delegatów w Częstochowie - 2018-10-19
Informujemy, że w obradach Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ „Solidarność” , który odbędzie się w dniach 25-26 października w Częstochowie, mogą brać udział tylko akredytowani dziennikarze
kafelka Spektakl „Popiełuszko” w Stalowej Woli - 2018-10-19
Wypełniona do ostatniego miejsca widownia Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, a na koniec niemilknące oklaski. Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki z Białymstoku pokazał swój słynny spektakl „Popiełuszko”.
kafelka 34. rocznica męczeńskiej śmierci księdza Jerzego Popiełuszki - dziś obchody w Warszawie - 2018-10-19
Dziś o godz. 18 w Kościele św. St. Kostki na warszawskim Żoliborzu (ul. Hozjusza 2) odbędzie się uroczysta Msza święta w intencji kanonizacji bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
kafelka Wczoraj na tamie we Włocławku odbyły się uroczystości upamiętniające 34. rocznicę śmierci ks. Popiełuszki - 2018-10-19
Wczoraj (18.10.2018) we Włocławku odbyły się uroczystości poświęcone pamięci męczeńskiej śmierci kapelana Solidarności bł.ks.Jerzego Popiełuszki. Mszę św. sprawował biskup włocławski Wiesław Mering w asyście 40 pocztòw sztandarowych, w tym kilkunastu z naszego Regionu.
kafelka Kto zostanie przewodniczącym "S"? Już w przyszłym tygodniu Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ Solidarność - 2018-10-19
W dniach 25-26 października 2018 roku odbędzie się Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ Solidarność. Miejscem obrad będzie Częstochowa. Do kompetencji KZD należy m.in. uchwalanie ogólnego programu działania Związku, zmiana Statutu oraz wybór przewodniczącego Komisji Krajowej. Od 2010 funkcję przewodniczącego "S" pełni Piotr Duda.
kafelka Zmarł Jan Kołodziejski – działacz Solidarności, polski fotograf, opozycjonista w PRL - 2018-10-18
Z przykrością i żalem informujemy, że 18 października zmarł nasz kolega Jan Kołodziejski, fotoreporter poznańskiej opozycji, działacz Solidarności.  
kafelka Taksówkarze wychodzą na ulicę. W południe protest na głównych arteriach miasta - 2018-10-18
Warszawscy taksówkarze domagają się nowych przepisów regulujących zasady przewozu osób. O godz. 12 rusza z okolic Cmentarza Północnego i przez Śródmieście dojadą na Ursynów. Trasa ich przejazdu przewiduje m.in. ul. Marszałkowską.
kafelka Sportowa rywalizacja na ulicach Nowej Huty - 2018-10-17
W sobotę 13 października w Nowej Hucie odbył się XXIII Bieg Memoriałowy im. Bogdana Włosika. Wygrał go Adam Czerwiński (UKS Lider Siercza).
kafelka Piotr Duda: Musimy uszczelnić działania niektórych sieci handlowych! - 2018-10-16
- Jeżeli wiodąca działalność firmy związana jest z handlem, to nie może być tak, że sieci to wykorzystują i obchodzą przepisy i są w tym dniu instytucją, w której można odebrać przesyłki pocztowe. Polak potrafi, ale tak nie powinno się do tego podchodzić. Dlatego musimy to uszczelnić - mówił dzisiaj Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" w Polskim Radiu Białystok.
kafelka Lewandowski: Pracownicy dobrze oceniają ograniczenie handlu w niedzielę - 2018-10-16
- Badania przeprowadzone wśród pracowników handlu pokazują, że ograniczenie handlu w niedzielę jest bardzo dobrze przez nich oceniane, a to był główny cel NSZZ „Solidarności”. To bardzo dobra wiadomość – powiedział w Radiu Gdańsk Marek Lewandowski, rzecznik przewodniczącego KK.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.