loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Zbigniew Jackiewicz: Pracownicze Programy Emerytalne. Niewykorzystana (jak dotąd) szansa - 2018-06-17
Proces transformacji ustrojowej rozpoczęty w 1990r. trwa. Ta przewlekłość, z jednej strony ma wymiar chorobliwej niesprawności działających do tej pory elit rządzących, z drugiej strony, dowodzi determinacji społecznej w dążeniu do takiego porządku w państwie, jaki odpowiada pokoleniowym aspiracjom i tradycji polskiej demokracji.
kafelka Rzecznik "S" Marek Lewandowski Osobowością Roku Radia Gdańsk! - 2018-06-16
Marek Lewandowski został dzisiaj uhonorowany nagrodą Osobowości Roku Radia Gdańsk. Rzecznik prasowy Komisji Krajowej NSZZ Solidarność jest stałym gościem poniedziałkowego wydania audycji "Ludzie i Pieniądze". "Tak naprawdę rolą rzecznika jest zaprezentowanie tego, co dana organizacja ma do powiedzenia i to, że pokazujemy zupełnie inny punkt widzenia na rynek pracy, na przemysł, na gospodarkę, to zasługa całej ekipy Solidarności" - powiedział Marek Lewandowski. 
kafelka Szczecin. Odsłonięcie pomnika L. Kaczyńskiego przed siedzibą zachodniopomorskiej "S" - 2018-06-16
- Lech Kaczyński nie pogodził się z tym, że mając tak wspaniałych przodków i naszą historię możemy być wciskani gdzieś w kąt. Wierzył w Europę. Wierzył w silną Polskę. [...] Patrząc na pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego widzimy również pewną ideę, ideę Polski sprawiedliwej, zakorzenionej w cywilizacji zachodniej - mówił Premier Mateusz Morawiecki nma uroczystości odsłonięcia pomnika Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie przed siedzibą zachodniopomorskiej Solidarności
kafelka Józef Mozolewski po raz kolejny na czele Regionu. Nieprzerwanie od 1993 r. - 2018-06-16
Walne Zebranie Delegatów NSZZ "Solidarność" Regionu Podlaskiego dokonało wyboru władz na kadencję 2018-2022. Przewodniczącym ponownie został Józef Mozolewski, którego poparło blisko 98 procent delegatów. Wszystko zaczęło się od Mszy Świętej i złożenia kwiatów na grobie ks. Stanisława Suchowolca.
kafelka Roman Jakim Przewodniczącym Zarządu Regionu Rzeszowskiego - 2018-06-16
Poparło go 147 delegatów co stanowi 87.5 procent. Wybrano również 36 członków Zarządu Regionu, 7 członków Regionalnej Komisji Rewizyjnej i 5 delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów.
kafelka Podbeskidzie: Marek Bogusz na kolejną kadencję! - 2018-06-16
Późnym popołudniem w piątek, 15 czerwca, w Bielsku-Białej zakończyły się obrady sprawozdawczo-wyborczego Walnego Zebrania Delegatów NSZZ „Solidarność” Regionu Podbeskidzie. W najważniejszym głosowaniu nie było sensacji: 55-letni Marek Bogusz został wybrany na szefa regionu na kolejną kadencję.
kafelka Mirosław Miara ponownie szefem Krajowego Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ "Solidarność" - 2018-06-15
Podczas Kongresu Krajowego Sekretariatu Przemysłu Chemicznego Solidarności, który odbył się 14 i 15 czerwca w Warszawie w hotelu Fort, członkowie sekretariatu na swojego szefa ponownie wybrali Mirosława Miarę. 
kafelka Browarnicy przeciw nadmiernemu piciu. Sekcja Krajowa Przemysłu Piwowarskiego uruchamia program edukacyjny - 2018-06-15
Sekcja Krajowa Przemysłu Piwowarskiego „S” uruchamia program edukacyjny „W rodzinie siła”, który ma pomóc rodzicom w odpowiednim podejściu do spożywania alkoholu.
kafelka Dominik Kolorz wybrany na kolejną kadencję - 2018-06-15
Dominik Kolorz będzie kierował śląsko-dąbrowską Solidarnością w kadencji 2018-2022. Jego kandydaturę poparła zdecydowana większość delegatów biorących udział w Walnym Zebraniu Delegatów Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „S”, które odbyło się 14 czerwca w Katowicach.
kafelka Piotr Duda: Twierdzenia Ministra Cyfryzacji nie tylko nie są prawdziwe, ale kłamliwe i wprowadzają w błąd - 2018-06-14
Solidarność sprzeciwia się możliwości monitorowania pomieszczeń zakładowej organizacji związkowej przez pracodawcę. Taką możliwość daje nowa ustawa o ochronie danych osobowych. Wbrew twierdzeniom ministra cyfryzacji stosowny zapis nie był konsultowany ze stroną społeczną.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.