loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
kafelka [video] Gretkowska na Kongresie Kobiet: Kościół już nie pali kobiet na stosach, bo jest ekologia - 2018-06-16
- Kościół oczywiście się zmienia i to nie tylko od średniowiecza, nie pali kobiet na stosach, bo jest ekologia i dwutlenek węgla by zanieczyszczał atmosferę, a poza tym wydobywałaby się z nas siarka i wszelka obrzydliwość, która jest w kobietach - mówiła skandalizująca pisarka i feministka Manuela Gretkowska na Kongresie Kobiet
kafelka Jacek Saryusz-Wolski: Austria chce zaostrzenia polityki migacyjnej a jednocześnie... - 2018-06-16
Jacek Saryusz-Wolski odniósł się do doniesień o austriackich propozycjach zmian w europejskiej polityce migracyjnej.
kafelka Kongres Ruchu Narodowego. Robert Winnicki: "Rząd PiS pełza przed banderowcami, USA, Izraelem..." - 2018-06-16
Dziś odbywa się Kongres Ruchu Narodowego. Prezesem ugrupowania wybrano ponownie posła Roberta Winnickiego. Podczas przemówień padło wiele uwag bardzo krytycznych wobec polityki rządu, głównym jej kontestatorem był właśnie prezes partii.
kafelka Przewodniczący gdyńskiej młodzieżówki PO zarzuca Beacie Szydło nieobecność na Kongresie Kobiet - 2018-06-16
Wicepremier Szydło podziękowała Klubom Gazety Polskiej za spotkanie, na tę wiadomość zareagował Damian Chmielewski - przewodniczący SMD Gdynia.
kafelka [video] Adam Andruszkiewicz: Tego typu zachowania w Sejmie RP muszą zostać wyeliminowane - 2018-06-16
Adam Andruszkiewicz zamieścił w sieci filmik z zachowaniem posłów Platformy Obywatelskiej i skomentował to w kontekście obecności na sali młodzieży.
kafelka K. Lubnauer głosuje przeciwko prawu UKWS do wydziału medycznego, ponieważ uważa uczelnię za "katolicką" - 2018-06-16
"Katolicka uczelnia uruchamia studia lekarskie, a nie spełnia standardów medycznych, tylko etyczne. Nowoczesna mówi NIE" - upublicznia informacje Katarzyna Lubnauer dodając, że jej partia nie wyraża zgody na "specjalne standardy dla wybranych".
kafelka Rząd chce budować drogi bez funduszy unijnych. Bruksela ostrzega - 2018-06-16
Rząd podjął decyzję o finansowaniu budowy 250 km tras na Pomorzu z tytułu tzw. partnerstwa publiczno-prywatnego, co w praktyce sprowadza się do rezygnacji z unijnych funduszy na ten cel. Komisja Europejska zachowuje sceptycyzm.
kafelka Tomasz Wróblewski ostro odpowiada "Die Welt" na zarzuty ksenofobii Polaków i polskiego rządu - 2018-06-16
Jak feniks z popiołów podnoszą się znów zarzuty polskiej ksenofobii wobec muzułmańskich imigrantów. Na jeden z takich komentarzy, napisany przez niemieckiego korespondenta w Warszawie, odpowiada polski dziennikarz.
kafelka [video] Policja ujęła gang handlarzy dopalaczami - 2018-06-16
Policjanci z białostockiego oddziału CBŚP wraz z Prokuraturą Rejonową w Białymstoku po wielomiesięcznym rozpracowywaniu grupy handlarzy dopalaczami przeprowadzili nalot na dwa miejsca - w Kielcach i Ostrowcu Świętokrzyskim, aresztując przy tym cztery osoby. "Śledczy ustalili, że sklepy te były ostatnimi stacjonarnymi punktami sprzedaży dopalaczy na terytorium Polski" - informuje portal Policja.pl. Zatrzymani mają wywodzić się ze środowiska śląskich pseudokibiców.
kafelka Dominika Wielowieyska: Nie chciałabym być w skórze lekarzy J.Kaczyńskiego... Wojciech Biedroń odpowiada - 2018-06-16
Dominika Wielowieyska zaniepokoiła się losem lekarzy prezesa Prawa i Sprawiedliwości, odpowiedziało jej wielu internautów, w tym dziennikarz Wojciech Biedroń.
« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.