loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
kafelka Rozpoczęcie wizyty prezydenta Dudy w Australii. Spotkanie z gubernator stanu Wiktoria - 2018-08-18
Rozpoczęła się wizyta głowy polskiego państwa w Australii. Pierwsze miasto, które odwiedza prezydent Duda z Małżonką to Melbourne, gdzie para prezydencka spotkała się z Panią gubernator Lindą Dessau i jej Małżonkiem. W Australii mieszka ogółem niecałe 200 tys. Polaków z czego niemal 60 tys. żyje w stanie Wiktoria, którego Melbourne jest stolicą.
kafelka W. Żurek o zawieszeniu Polski w ENCJ: "Skutki będą koszmarne". P. Wawrzyk: "Nie należą tam np. Niemcy" - 2018-08-18
Sędzia Waldemar Żurek przedstawił czarną wizję rysującą się przed Polską po zawieszeniu w prawach członka Europejskiej Sieci KRS. Wykładowca politologii na UW i pracownik MSZ, Piotr Wawrzyk, dopowiada jednak kilka istotnych informacji na temat tego członkostwa, o których przeciętny mieszkaniec UE ma prawo nie wiedzieć.
kafelka Zobacz jak Guy Verhofstadt grozi Polsce w związku z wydaleniem Ludmyly Kozlowskiej - 2018-08-18
Znany z bardzo krytycznego stanowiska wobec Polski unijny polityk Guy Verhofstadt apeluje o wpuszczenie do UE Ludmyły Kozlowskiej z Fundacji Otwarty Dialog. Przy okazji europarlamentarzysta apeluje o rewizję kompetencji Polski ws. wiz Schengen.
kafelka [video] "Obrończyni demokracji" szarpie starszego człowieka próbującego wyminąć demostrację - 2018-08-18
Podczas trwania manifestacji z budynku, pod którym zgromadzili się protestujący próbuje wyjść 75-letni mężczyzna. Nie chce go przepuścić jedna z demonstrujących członkiń ruchu Obywatele RP...
kafelka Trafił Kosa na Z. Lazara: Patryk Jaki powinien zrobić wszystko by wygrać w I turze - 2018-08-18
– Patryk Jaki ma naturalny sposób nawiązywania kontaktów z ludźmi. To niezwykle ważne wśród samorządowców. Natomiast Rafał Trzaskowski widać, że się źle czuje w kontaktach osobistych. Przykładem może być ta słynna ławka, na której siedzi i czeka aż wyborcy do niego przyjdą. Trzaskowski nie ma naturalnej umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi. Do tego bardzo źle znosi krytykę – prekampanię samorządową w Warszawie w rozmowie z Mateuszem Kosińskim ocenił Zbigniew Lazar, ekspert od wizerunku.
kafelka Prof. Szyszko o wycinaniu przez Niemców lasów zarażonych kornikiem: Podwójne standardy - 2018-08-17
- Mogę powiedzieć jedną rzecz: to, co w tej chwili robią Niemcy - o ile mam dobre informacje - to jest respektowanie prawa i wiedzy w zakresie ekologii i entomologii. Czyli jest to nic innego, jak respektowanie prawa Unii Europejskiej w zakresie Natury 2000 - mówi prof. Jan Szyszko w rozmowie z Niezależną komentując sprawę wycinki niemieckich lasów zarażonych kornikiem
kafelka [Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Krysztopy: Kiszczakowe - 2018-08-17
Ten i inne rysunki znajdziecie w najnowszym numerze Tygodnika Solidarność
kafelka Pisarka Nurowska: "Ciekawe kto na mnie donosi do ultraprawicowej prasy?". Wyjaśniamy - 2018-08-17
- Ciekawe,kto to na mnie donosi do ultraprawicowej prasy. Coś tylko napiszę na FB,po kwadransie już są przedruki i oczywiście potem komentarze w TVP Info - pisze znana ze swojej "obrony demokracji" pisarka Maria Nurowska
kafelka [Wideo] Sympatyczka totalnej opozycji zaatakowała 74-latka na spotkaniu z Patrykiem Jakim - 2018-08-17
Na spotkaniach z Patrykiem Jakim, które odbywają się w ramach akcji 100-imy pod blokiem, przychodzą grupki agresywnych zwolenników opozycji. Dzisiaj jedna z kobiet zaatakowała fizycznie starszego sympatyka Patryka Jakiego. Wszystko zostało uwiecznione.
kafelka Wybierasz się do parku rozrywki? Uważaj - UOKiK stwierdził nieprawidłowości - 2018-08-17
UOKiK przeprowadził kontrole w 27 przedsiębiorstwach. Badano regulaminy i inną dokumentacje. We wszystkich pojawiły się nieprawidłowości, a w czterech – w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Gdyni wszczęto postępowania.
« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.