loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
kafelka Wizyta delegacji IPN na Ukrainie. Będzie ocieplenie relacji? - 2018-04-20
W dniach 16–19 kwietnia 2018 r. na Ukrainie przebywała delegacja przedstawicieli Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej z zastępcami dyrektora Mariuszem Kwaśniakiem i dr. Mariuszem Żuławnikiem na czele. Wyjazd ten był konsekwencją zapisów umowy zawartej 26 marca br. pomiędzy Instytutem a państwowymi archiwami obwodowymi w Chmielnickim, Winnicy i w Odessie.
kafelka Amerykańska "Wilcza Wataha" już w Polsce! - 2018-04-20
Żołnierze amerykańscy „Wojenne Orły” z 1. Batalionu 2. Pułku Kawalerii z bazy Vilseck w Niemczech przekazali obowiązki 3. Batalionowi 2. Pułku Kawalerii  - „Wilcza Wataha”. W piątek, 20 kwietnia br. w Bemowie Piskim odbyła się uroczystość przekazania dowodzenia Batalionową Grupą Bojową w ramach NATO-wskiej Wzmocnionej Wysuniętej Obecności.
kafelka Wielka akcja służb przeciwko mafii paliwowej: 300 policjantów, 80 lokalizacji, 20 zatrzymanych - 2018-04-20
Ponad 300 policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wzięło udział w akcji przeciwko gangowi paliwowemu, który nielegalnie przerabiał olej smarowy oraz opałowy na olej napędowy i wprowadzał go na rynek jako pełnowartościowy produkt, oczywiście bez opłacenia podatków. W efekcie jednoczesnego wejścia do 80 miejsc na terenie całego kraju, zatrzymano 20 osób, zlikwidowano odbarwialnię olejów i zabezpieczono 200 tysięcy litrów paliwa, którego wartość szacuje się na około 880 tys. zł. Z ustaleń policjantów wynika, że członkowie grupy mogli wprowadzić na rynek ponad 1,5 mln litrów oleju, wartego nie mniej niż 7 mln zł.
kafelka Będzie przełom w sprawie konstytucji? Doszło do spotkania między prezydentem i marszałkiem - 2018-04-20
Będziemy kontynuować debatę na temat konstytucji - zapowiedział w piątek Prezydent Andrzej Duda. Dodał, że rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja jest okazją, żeby dyskutować o tym, czy obecna konstytucja się sprawdziła i czy jest skuteczna.
kafelka Magdalena Cielecka pozuje przy pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej - 2018-04-20
Jedna z użytkowniczek Twittera zwróciła uwagę, że zachowanie aktorki nie do końca licuje z powagą miejsca.
kafelka Dziennikarz pyta o sukcesy PO - Schetyna najpierw milczy, później robi unik - 2018-04-20
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej został zapytany o 3 - 4 konkretne sukcesy polityczne Platformy Obywatelskiej. Najpierw nastała długa cisza, później wymijająca odpowiedź i w końcu przechodzi do mówienia o PiS-ie.
kafelka 73-lata temu partyzanci UPA mordem na niewinnych Polakach "pomścili" zbrodnie MO - 2018-04-20
Dziś mało kto pamięta o tamtych wydarzeniach.
kafelka Prezydent spotkał się z protestującymi w Sejmie - 2018-04-20
Prezydent Andrzej Duda spotkał się z protestującymi w Sejmie rodzicami niepełnosprawnych dzieci. Spotkanie trwało kilkadziesiąt minut.
kafelka Skatowali suczkę Melę. Teraz szuka ich policja - 2018-04-20
Białobrzescy policjanci poszukują sprawcy znęcania się nad suczką, którą przypadkowa osoba znalazła przywiązaną w lesie. Pies miał liczne złamania kości i był w stanie skrajnego wygłodzenia.
kafelka Wreszcie pozytywny sondaż dla rządu - 2018-04-20
Rząd premiera Mateusza Morawieckiego popiera 42 proc. Polaków – wynika z najnowszego badania CBOS. To wzrost o 1 proc. Wzrosła również liczba osób dobrze oceniających prace rady ministrów. 
« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.