loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
kafelka Lekarz nie chciał "obsługiwać pacjentów z PiS". Został zwolniony z pracy! - 2018-01-17
Przychodnia Panaceum poinformowała, że zakończyła współpracę z lekarzem, który nie chciał leczyć wyborców PiS.
kafelka Prezydent Andrzej Duda z wizytą w siedzibie ONZ - 2018-01-17
Prezydent RP Andrzej Duda uda się dziś do Nowego Jorku. Na jutro prezydent ma bowiem zaplanowaną wizytę w siedzibie głównej Organizacji Narodów Zjednoczonych.
kafelka [video] Antoni Macierewicz: Rozłamu nie będzie - 2018-01-17
Były szef MON, obecnie kierujący sejmową komisją smoleńską, w wywiadzie dla TV Republika odniósł się do plotek o jego odejściu z PiS. - Nie odejdę z PiS - zapowiedział.
kafelka Kolejny objaw miłości "obrońców demokracji i aborcji". Wysmarowano odchodami biuro posłanki Nowoczesnej - 2018-01-16
Okna biura poselskiego posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej z Nowoczesnej, która była nieobecna podczas głosowania nad projektem "Ratujmy Kobiety" oraz mówiła: "Nigdy nie uznam, że 3-miesięczny płód nie jest dzieckiem", wysmarowano fekaliami. Posłanka głosowała przeciwko projektowi "Zatrzymaj aborcję"
kafelka Waldemar Żurek grozi sędziom: "Przyjęcie stanowiska w KRS to nie tylko usunięcie z zawodu" - 2018-01-16
"Sędziowie nie mogą zamykać oczu i udawać, że nie widzą, jak jest tworzony ten organ" — mówił o KRS w nowym kształcie sędzia Waldemar Żurek.
kafelka [video] Magazyn Śledczy Gargas: Tajemnice byłego sekretarza generalnego PO Stanisława Gawłowskiego - 2018-01-16
Tajemnice byłego sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej, Stanisława Gawłowskiego. Łapówki za stanowiska, nieprawidłowości przy realizacji inwestycji o wartości kilkuset milionów złotych, a nawet plagiat pracy naukowej. W tle wiceprezydent Międzynarodowego Instytutu Meteorologii w Genewie, homoseksualny romans i zarzuty molestowania seksualnego. Dlaczego politycy Platformy Obywatelskiej tak bardzo lubili drogie zegarki? Ile warte było stanowisko dyrektora Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej? Dlaczego przez 7 lat afera korupcyjna ze Stanisławem Gawłowskim w roli głównej była zamiatana pod dywan?
kafelka Antoni Macierewicz zabrał głos: Był ogromny nacisk polityczny by złamać prawo w/s gen. Kraszewskiego - 2018-01-16
W wywiadzie dla „Gazety Polskiej” były szef Ministerstwa Obrony Narodowej Antoni Macierewicz powiedział, że "był ogromny polityczny nacisk, by złamać prawo i odstąpić od badania zagrożeń związanych z osobą gen. Kraszewskiego".
kafelka Facebook: Utniemy zasięgi stronom. Komentarze: "To koniec Facebooka jakiego znamy" - 2018-01-16
Użytkowników Facebooka, a w szczególności prowadzących fanpage'e czeka niedługo prawdziwe trzęsienie ziemi - alarmuje Łukasz Kotkowski z portalu spidersweb.pl.
kafelka Jest komunikat NFZ w sprawie lekarza, który "nie obsługuje pacjentów z PiS". Przypomniano Kodeks Etyki - 2018-01-16
Na oficjalnej stronie Narodowego Funduszu Zdrowia pojawił się komentarz dotyczący głośnej sprawy doktora Wojciecha Wieczorka z Rumi, który na drzwiach swego gabinetu wywiesił kartkę, iż nie będzie obsługiwał "pacjentów z PiS".
kafelka [video] Komisja Weryfikacyjna: Kurator „żywego” 130-latka informuje o swojej pracy w SKW - 2018-01-16
Podczas dzisiejszych przesłuchań przed Komisją Weryfikacyjną na jaw wyszły kontrowersyjne fakty. Zbigniew Lichocki, kurator blisko 130-letniego Józefa Pawlaka, który miał ubiegać się o zwrot kamienicy przy ul. Łochowskiej 38 na warszawskiej Pradze-Północ zeznał, że w latach 2008-2015 był szefem Biura Prawnego SKW.
« wstecz [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.