loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [video] Lewicowcy dewastują sprzęt i zakłócają dyskusję o biologicznych różnicach płci - 2018-04-21
Podczas dyskusji panelowej o różnicach między płciami, która odbyła się na Portland State University, lewicowi aktywiści nie tylko zakłócali wykład, ale i dokonali także zniszczenia sprzętu nagłaśniającego.
kafelka Adam Andruszkiewicz: Uwielbiam czytać krytykę i złote rady ze strony PO... - 2018-04-21
Znany z krytyki poprzednich władz poseł WiS po raz kolejny odniósł się do retoryki Platformy Obywatelskiej.
kafelka Rabin po teście Anty Defamation-League sklasyfikowany jako antysemita - 2018-04-21
W 2014 roku znany rabin Jay Michaelson poddał się testowi ADL na antysemityzm. Jakież było jego zdziwienie, gdy okazało się, że test wykazał, iż mieści się on w gronie osób nienawidzących Żydów.
kafelka Polka zamordowana na oczach swoich dzieci? Aresztowano podejrzanego o zbrodnię Araba - 2018-04-21
w czwartek 32-letnia Patrycja F. została zamordowana w Berlinie. Policja podejrzewa o popełnienie zbrodni pochodzącego z Palestyny Ahmeda T., partnera kobiety, dla którego przeszła ona na islam.
kafelka Szykowana ofensywa dyplomatyczna w USA? Najpierw Błaszczak, Gowin, Emilewicz, potem Prezydent Duda - 2018-04-21
- Bezpieczeństwo Polaków jest niezmiennie naszym priorytetem, wiec nie zwalniamy tempa w modernizacji Wojska Polskiego. Jutro delegacja rusza do USA, by negocjować II fazę programu #Wisla. Zakładamy powrót tylko z tarczą - pisze minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Według Wpolityce negocjacje ws. drugiej fazy programu "Wisła" mają zmierzać ku finałowi.
kafelka [video] Jeden z najbardziej znanych na świecie Polaków, to rysownik... który nie ma rąk - 2018-04-21
Mariusz Kędzierski urodził się bez rąk, nie stanęło to jednak na przeszkodzie ku normalnemu życiu i realizowaniu pasji, którą jest rysowanie. Jako rysownik przemierzył ulice miast całej Europy. Jest założycielem projektu "Mariusz Rysuje".
kafelka Dawid Wildstein: To chyba dobrze, że odzyskał od złych ludzi polski skarb? - 2018-04-21
W związku z toczącą się w sferze publicznej debatą o zasadności wykupu dzieł sztuki z rąk Fundacji Czartoryskich głos zabrał Dawid Wildstein.
kafelka Abraham Foxman nazywa fejkiem przemówienie Andrzeja Dudy w rocznicę powstania w getcie - 2018-04-21
Abraham Foxman, emerytowany dyrektor Ligi Anty-Defamacyjnej oraz szef programu studiów dotyczących antysemityzmu w Muzeum Dziedzictwa Żydowskiego - Żywym Wspomnieniu Holokaustu w Nowym Jorku zabrał głos w sprawie polskich obchodów 75. rocznicy wybuchu powstania w warszawskim getcie. Konkretnie zaś odniósł się do przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy.
kafelka Spotkanie u Prezydenta ws. Ustawy Degradacyjnej z udziałem Przewodniczącego Dudy i ministra Błaszczaka - 2018-04-21
Zgodnie z deklaracją Prezydent RP zorganizował w Pałacu Prezydenckim spotkanie m.in. z szefami: Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych ws. tzw. ustawy degradacyjnej.
kafelka "Times of Israel" pisze o "karnawałowej atmosferze" podczas Holokaustu w krajach okupowanych przez Niemcy - 2018-04-21
"We wschodniej Europie, gdy naziści zabijali Żydów, panowała atmosfera karnawałowa" - głosi tytuł artykułu Matta Lebovica w "Times of Israel".
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.