loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka wPolityce.pl: 500 syryjskich dzieci - propozycja Junckera dla Polski za zmianę nastrojów w Brukseli - 2018-01-17
Jak donosi portal wPolityce.pl, w czasie kolacji u przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana Claude’a Junckera, Mateusz Morawiecki miał usłyszeć propozycję, dzięki której nastroje wobec Warszawy miałyby się w Brukseli zmienić. Chodzi o przyjęcie 500 syryjskich dzieci.
kafelka Putin – wypróbowana szkoła KGB - 2018-01-18
Choć od likwidacji Związku Sowieckiego minęło ponad 25 lat, organy służb specjalnych w Rosji należą do filarów władzy. Są narzędziem ingerencji Kremla nawet w politykę USA.
kafelka Powstanie Wielkopolskie. Skończmy z centralizacją POLSKOŚCI - 2018-01-18
Traktowanie po macoszemu jedynego naszego powstańczego zwycięstwa nie jest wyłącznie domeną aktualnych rządów. Również poprzednie nie garnęły się do uczczenia pamięci powstania wielkopolskiego.
kafelka Mieczysław Gil dla TS: Duże wyzwanie - 2018-01-18
We wrześniu ubiegłego roku Krystyna Janda na swoim facebookowym profilu zamieściła krążącą w mediach społecznościowych skandaliczną mapę. Przedstawiała ona dwie Polski. Prawostronna część Wisły miałaby być Państwem PiS, lewostronna (z Warszawą, Krakowem i Gdańskiem, ale już w żadnym wypadku nie z Toruniem!) to Polska Rzeczpospolita Unia Europejska. Nikt wówczas frustracji wielkiej aktorki nie potraktował poważnie. Jednak pomysł podziału Polski na dwa odrębne państwa trafił na podatny grunt.
kafelka Waldemar Żurek został odwołany z funkcji rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Krakowie  - 2018-01-17
Decyzję podjęła nowa prezes Sądu Okręgowego w Krakowie, powołana przez ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro na początku stycznia. 
kafelka Michał Piróg: Po 30 latach spokoju i demokracji Polacy znów wychodzą na ulice - 2018-01-17
"Drodzy panowie, władza sprowadza właśnie wasze partnerki do poziomu rozpłodowej klaczy, suki hodowlanej, a wy udajecie, że nic wam do tego" - pisze Michał Piróg dla portalu noizz.pl.
kafelka Kolejna wojna w Nowoczesnej. Odejdzie znany poseł? Dominik Tarczyński: "Chłopaki, nie kłóćcie się" - 2018-01-17
Zachodniopomorski działacz Nowoczesnej Tomasz Szybowski złożył do sądu koleżeńskiego doniesienie w sprawie Piotra Misiło. Jego zdaniem poseł działa na szkodę ugrupowania i domaga się usunięcia go z partii. O sprawie poinformowało Radio Szczecin.
kafelka Kuczyński do Wałęsy: "Błagam niech Pan zamilknie". Znamienny dialog na Twitterze - 2018-01-17
Waldemar Kuczyński, polityk i publicysta znany z ostrej krytyki rządów Prawa i Sprawiedliwości napisał zaskakującego tweeta do Lecha Wałęsy. Zdaniem Kuczyńskiego były prezydent nie powinien zabierać już głosu w sprawie swoich teczek.
kafelka Prawo i Sprawiedliwości podało swojego kandydata do Trybunału Konstytucyjnego - 2018-01-17
Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek poinformowała dziś na Twitterze, że kandydatem PiS do Trybunału Konstytucyjnego jest prof. Jarosław Wyrembak.
kafelka Kornelia Wróblewska [.N]: Myślę, że ataku [fekaliami] na moje biuro dokonał ktoś o poglądach LEWICOWYCH - 2018-01-17
– Wyborcy oskarżali mnie o to, że jestem przeciwko kobietom. Mówili, że każę im rodzić niepełnosprawne dzieci. Jednak chyba żadna z tych osób nie przeczytała dokładnie projektów tych ustaw - mówi nam Kornelia Wróblewska z Nowoczesnej, której biuro poselskie [okna] zostało zanieczyszczone przez nieznanych sprawców fekaliami
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.