loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Włoski minister MSW do lewicowego aktywisty nazywającego go faszystą: Pocieszające powiedziałbym! - 2018-06-17
Matteo Salvini, włoski szef MSW, zareagował na słowa obrażającego go mężczyzny.
kafelka Dominika Wielowieyska: PO przestrzegam przed ostrą jazdą w sprawie wydatków na wizażystkę B. Szydło - 2018-06-17
Dziennikarka GW odniosła się do krytyki swego środowiska dla wydatków wizerunkowych Beaty Szydło.
kafelka Cezary Gmyz: Niezauważona 65. rocznica antykomunistycznego powstania w NRD. Niemcy się tego wstydzą? - 2018-06-17
16 czerwca 1953 roku w Niemieckiej Republice Demokratycznej wybuchło antykomunistyczne powstanie. Strajki robotników i zamieszki stłumione przez radzieckie wojska miały miejsce w około 700 miejscowościach.
kafelka Kindze Rusin z kolei przeszkadza to, że polscy piłkarze relaksowali się w delfinarium - 2018-06-17
- Serio? Nasi piłkarze „relaksowali” się w delfinarium??? Jak można się relaksować w delfinarium wiedząc to, co cywilizowany świat wie już od dawna!? Delfinaria to miejsce powolnej śmierci, w strasznych cierpieniach jednych z najpiękniejszych, najdelikatniejszych i najrozumniejszy ssaków na Ziemi! To miejsce gdzie na ich cierpieniu zarabia się kasę! A to wszystko dla rozrywki i „relaksu” bezrefleksyjnej gawiedzi! - pisze Kinga Rusin
kafelka Krzysztof Stanowski o wypowiedzi Jandy: Tak to jest jak ktoś przedawkuje sam siebie i swoje role - 2018-06-17
Po dzisiejszej wypowiedzi Krystyny Jandy, która miała nadzieję, że Polacy na mundialu nie zdobędą żadnych laurów, podniosły się liczne głosy krytyki. Sprawę skomentował także znany dziennikarz sportowy - Krysztof Stanowski.
kafelka Najnowszy numer Tygodnika Solidarność: Historia w popkulturze | Specjalny dodatek: "Oblicza niepodległej" - 2018-06-17
Świat w którym żyjemy jest światem popkultury. Mieszkańcy całego globu w kinach oglądają popisy tych samych bohaterów, sztuka przeplata się z rozrywką, a młodzież historii uczy się zarówno przy pomocy książek, jak i filmów, czy gier komputerowych. Czy można, a może wręcz trzeba, promować Polskę i jej historię przy pomocy popkultury? Na te pytania odpowiedzi udzielić ma najnowszy numer „Tygodnika Solidarność”.
kafelka [video] Strzelanina w New Jersey: Dwadzieścia osób postrzelonych, jedna ofiara śmiertelna - 2018-06-17
Na Festiwalu Sztuki w Trenton w New Jersey obecnych było około 1000 osób.W wyniku strzelaniny 20 odniosło rany, jedna osoba nie żyje, a 13-letni chłopiec jest w stanie krytycznym.
kafelka Wojciech Czuchnowski o szefie GetBack: "Miał opowiedzieć o kontaktach w władzą". Wtóruje mu poseł PO - 2018-06-17
Wczoraj funkcjonariusze CBA zatrzymali na lotnisku Okęcie byłego prezesa spółki GetBack. Pracownik "Gazety Wyborczej" sugeruje, że zatrzymanie było spowodowane tym, że Konrad K. miał spotkać się z dziennikarzami GW. Z kolei poseł Platformy Obywatelskiej - Marcin Kierwiński wprost zarzuca władzy powiązanie z aferą GetBack. Na te wypowiedzi zareagowali również internauci.
kafelka [video] Zbigniew Ziobro o GetBack: Niech politycy totalnej opozycji przestaną się kompromitować - 2018-06-17
Minister Ziobro mówił na temat afery wokół działań spółki GetBack, której były prezes został wczoraj zatrzymany przez CBA.
kafelka [video] W Suwałkach odsłonięto Pomnik Ofiar Obławy Augustowskiej - 2018-06-17
Na rondzie przy ulicach Armii Krajowej i Mikołaja Reja w Suwałakach odsłonięto dziś Monument Ofiar Obławy Augustowskiej, zwanej także Małym Katyniem.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.