loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Sondaż dla WP.pl: Optymistycznie dla Prawa i Sprawiedliwości - 2018-04-21
Portal WP.pl zadał respondentom następujące pytanie: czy koalicja PO-.N ma szansę wygrać w PiSem podczas najbliższych wyborów parlamentarnych?
kafelka [video] Światowy viral - chór imitujący odgłosy burzy. Czegoś takiego nie słyszeliście - 2018-04-21
Piosenka "Africa" Davida Paicha i Jeffa Porcaro poprzedzona została niezwykłym performancem. Artystów nagrodzono owacjami na stojąco.
kafelka [video] Demonstracja antyfaszystowska w Gdańsku. Tłum bije brawo na hasło: "J..ać Kaczyńskiego" - 2018-04-21
W Gdańsku zebrało się około 1000 osób w ramach protestu przeciwko faszyzmowi w Polsce. Na manifestacji obecny był prezydent Adamowicz.
kafelka Jutro 22 kwietnia - niedziela wolna od handlu - 2018-04-21
Na mocy obowiązującej od marca br. ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, wolne mają być wszystkie niedziele miesiąca poza pierwszą i ostatnią. W kwietniu w pierwszą niedzielę przypadała jednak Wielkanoc.
kafelka Polska sieć sklepów odniosła sukces na giełdzie. Biedronka pracowała na to pięć razy dłużej - 2018-04-21
Kiedy rok temu sieć Dino weszła na giełdę jej wartość wynosiła 3,4 mld zł, obecnie jest warta 9,2 mld zł. Na taki wynik Biedronka pracowała 5 lat.
kafelka Szeregowy żołnierz WOT uratował ludzi z płonącego mieszkania - 2018-04-21
Jak sam przyznaje w uratowaniu dwóch osób z płonącego mieszkania i dzieci lokalu obok pomogło mu szkolenie WOT, które odbył niedawno.
kafelka Facebook zamyka grupy "Dziewuchy Dziewuchom", ponieważ interes robią pewne przedsiębiorcze niewiasty - 2018-04-21
Z wpisu "Codziennika Feministycznego" dowiadujemy się, iż dwie Panie prowadzące fejsbukową grupę "Dziewuchy Dziewuchom" - zrzeszającą osoby popierające aborcję i organizującą m.in. akcje wychodzenia z kościołów i różnego rodzaju protesty proaborcyjne - zastrzegły urzędowo nazwę i zgłosiły do Facebooka wszystkie inne lokalne grupy tego zrzeszenia, posługujące się w swoim tytule słowami "Dziewuchy Dziewuchom".
kafelka [tylko na Tysol.pl] Prof. Romuald Szeremietiew: Tradycja zobowiązuje… - 2018-04-21
Rosja rozbudowuje siły ofensywne, na swoich terenach zachodnich, tworzy nowe dywizje, korpusy, niedawno odtworzono 1 armię pancerną kontynuującą tradycje sowieckiej 1 Armii Pancernej Gwardii, która po zakończeniu II wojny światowej znajdowała się w składzie Zachodniej Grupy Wojsk sowieckich na terenie NRD.
kafelka Wojciech Szewko o zabitych przez izraelską armię podczas demonstracji na granicy strefy Gazy - 2018-04-21
Dr Szewko, specjalista od Bliskiego Wschodu poinformował w mediach o zabitych demonstrantach w strefie Gazy.
kafelka Spadające gwiazdy. Rój Lirydów widoczny będzie na niebie w ten weekend - 2018-04-21
Od 21 do 23 kwietnia widoczne będą na polskim niebie spadające meteory, częstotliwość w obserwowaniu zjawiska może sięgnąć nawet 20 na godzinę.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.