loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Bali Marzec o Kozłowskiej i Kramku: Dziwię się że jeszcze żyję. Oni to mafia - 2018-06-18
Jak informuje Bali Marzec, kazachska dziennikarka i działaczka opozycyjna, strona internetowa, którą współtworzyła została zablokowana. Marzec wiąże to ze sprawą obyczajowego skandalu z udziałem Ludmiły Kozłowskiej, działaczki Fundacji "Otwarty Dialog".
kafelka Prokurator postawił zarzuty w sprawie GerBack S.A. Oskarżonemu grozi do 10 lat... - 2018-06-18
W dniu 17 czerwca 2018 roku prokuratorzy z zespołu prokuratorów powołanego przez Prokuratora Krajowego do prowadzenia śledztwa dotyczącego działalności spółki GetBack S.A., ogłosili postanowienie o przedstawieniu zarzutu Piotrowi B., który został zatrzymany w dniu 16 czerwca 2018 roku po godzinie 18.
kafelka Dawid Wildstein: Trzaskowski przyznał się do zdrady stanu - 2018-06-18
- Trzaskowski powiedział, że PO prowadzi rozmowy z UE na temat zamrażania środków dla Polski, aby wpłynęły do naszego budżetu dopiero w momencie, w którym PO odzyska władzę. Facet właśnie publicznie przyznał się do zdrady stanu.To powinien być jego koniec w polityce na amen. - pisze Dawid Wildstein
kafelka Awantura w drużynie, snajper jednego z najpopularniejszych klubów odesłany do domu? - 2018-06-18
Piłkarze z Półwyspu Bałkańskiego nie słyną z pokory. Na trwających Mistrzostwach Świata bardzo gorąco zrobiło się w drużynie Chorwacji.
kafelka [Awantura o Muzeum Auschwitz] Historyk i syn więźnia: P. Cywiński, pamiątki po więźniach są jak relikwie - 2018-06-18
„Jakże pragnie się żyć w tym momencie! Okropna świadomość, że za chwilę będzie trzeba rozstać się ze wszystkim, z czym związało się życie od kolebki po dzień dzisiejszy – paraliżuje myśl. Porażone nagłą rozpaczą serce nie jest zdolne w tej chwili do żadnych uczuć poza tęsknotą za wszystkim, żalem do wszystkiego”. Cytat ten wyjęty jest ze wspomnień byłego więźnia Józefa Kreta, który stał pod Ścianą Straceń i cudem uniknął rozstrzelania (Dzień w karnej kompanii, „Zeszyty Oświęcimskie” 1957, nr 1, s. 158.). Niestety w przypadku mojego ojca, wujka, ss-man przytknąwszy w okolicę potylicy lufę karabinka małokalibrowego oddał strzał...
kafelka Morawiecki po spotkaniu z Timmermansem: Są siły, którym nie zależy na kompromisie - 2018-06-18
Przed chwilą odbyła się konferencja prasowa po spotkaniu wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej - Fransa Timmermansa i premiera Mateusza Morawieckiego.
kafelka Plotki potwierdzone – jest dymisja w rządzie Morawieckiego! - 2018-06-18
O dymisji poinformowała strona ministerstwa.
kafelka Skandaliczne słowa Rafała Trzaskowskiego, a w mainstreamowych mediach... cisza - 2018-06-18
Rafał Trzaskowski przyznał, że pieniądze od Unii Europejskiej na inwestycje w Warszawie są powiązane z faktem sprawowania władzy przez Platformę Obywatelską. Sprawa poruszyła internautów, tymczasem mainstreamowe media udają, że wypowiedź ta nie padła. Zresztą spojrzą państwo sami (stan na 11.30):
kafelka Platforma traci ważnego parlamentarzystę! Kością niezgody - głosowanie aborcyjne - 2018-06-18
Senator Platformy Obywatelskiej Jan Filip Libicki zrezygnował z członkostwa w partii.
kafelka "To brzmi jak zdrada" - prawdziwa burza po słowach Rafała Trzaskowskiego - 2018-06-18
- Na szczęście dzięki naszym staraniom te pieniądze nie przepadają, tylko te pieniądze będą mrożone, w związku z tym, jak my wygramy kolejne wybory, to te pieniądze zostaną odmrożone i Warszawa skorzysta wtedy z olbrzymich pieniędzy na inwestycje - powiedział na antenie Radia Zet Rafał Trzaskowski. Słowa te spotkały się z lawiną komentarzy.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.