loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka LOT zwalnia dyscyplinarnie strajkujących pracowników. Związek komentuje: Prezes to barbarzyńca - 2018-10-22
Jak informują reporterzy RMF FM 67 osób, które podjęły strajk w Polskich Liniach Lotniczych LOT dostało mailem wypowiedzenia. Liderzy związkowi również dostali dyscyplinarki - ci jednak "zasłużyli" na to, by otrzymać je osobiście od prezesa spółki.
kafelka #DebataONiemczech – zapraszamy do redakcji "Tygodnika Solidarność - środa 19:00 - 2018-10-22
Niemiecka Fundacja Berteslmanna, założona przez Reinharda Mohna, jednego z właścicieli niemieckiego, współpracującego z III Rzeszą, koncernu medialnego Bertelsmann, oskarżanego o służbę w SS przedstawiła raport, w którego rankingu jakości demokracji krajów rozwiniętych Polska miała spaść o 29 pozycji. Nie zgadzamy się z tym i mając w pamięci krwawe zamieszki anarchistów na ulicach Frankfurtu, czy cenzurę medialną po setkach gwałtów w sylwestrową noc w Kolonii martwimy się o niemiecką praworządność.
kafelka Jacek Czaputowicz: Będzie potrzebna nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym - 2018-10-22
Jak informuje radio RMF FM, szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych podczas wizyty w Brukseli zapowiediał nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym.
kafelka [Tylko u nas] Jacek Barton [Poison Heart] dla Tysol.pl: "Teraz punkowcy nie chodzą w irokezach" - 2018-10-22
Udzielamy się artystycznie nie tylko w Polsce. Naszą płytę można kupić nie tylko w kraju nad Wisłą. To pozwoliło nam szerzej zaistnieć. Świetnie sobie radzimy, dużo koncertujemy – mówi Jacek Barton, wokalista, lider zespołu Poison Heart
kafelka Wybory samorządowe #Szczecin. Poseł PO Sławomir Nitras nie wszedł do II tury. Zdecydowało 0,14% - 2018-10-22
Podano nieoficjalne wyniki wyborów na prezydenta Szczecina. W II turze powalczy urzędujący Piotr Krzystek (Bezpartyjni) oraz Bartłomiej Sochański z Prawa i Sprawiedliwości.
kafelka Adrian Stankowski: W największych miastach PiS nie przegrało z KO, a z pewnym niemieckim portalem - 2018-10-22
Publicysta Adrian Stankowski z „Gazety Polskiej Codziennie” w poranku "Siódma 9" skomentował wyniki wyborów samorządowych. „To zwycięstwo ma jednak też gorzki posmak, bo PiS w największych miastach nie przegrało z Koalicją Obywatelską, a z pewnym niemieckim portalem. Tutaj PiS okazał się nieodporny na medialne ciosy" - twierdzi redaktor.
kafelka Siostra Mateusza Morawieckiego nie przekonała wyborców - 2018-10-22
W Obornikach Śląskich jednym z kandydatów na burmistrza była Anna Morawiecka, siostra premiera Mateusza Morawieckiego. Polityk nie przekonała jednak mieszkańców swojego miasta.
kafelka Adam Borowski: Mieszkańcy bohaterskiego miasta chcą, by rządziła nimi grupa przestępcza - 2018-10-22
Adam Borowski, polski działacz opozycji demokratycznej i niepodległościowej w PRL, a także wydawca i działacz społeczny, skomentował wynik wyborów samorządowych w Warszawie. Nie szczędził przy tym gorzkich słów.
kafelka Wyborczy szczyt absurdów. Wójt oskarżony o popełnienie 92 przestępstw z aresztu wygrał I turę wyborów - 2018-10-22
Siedzący w areszcie Zbigniew W., wójt gminy Daszyna, zdobył w I turze wyborów samorządowych 48,5% głosów. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jest podejrzany o 92 przestępstwa, w tym o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą.
kafelka "Rozumiem, że w kolejnych wyborach wystawimy Masę". Internauci oburzeni wygraną Zdanowskiej - 2018-10-22
Hanna Zdanowska uzyskała w wyborach samorządowych ponad 70% poparcia. Sprawa budzi jednak duże kontrowersje ze względu na fakt, iż kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Łodzi jest osobą prawomocnie skazaną. W związku z tym pod dużym znakiem zapytania stoi sprawa wypełnienia przez nią mandatu -  wojewoda łódzki Zbigniew Rau ocenił, że Hanna Zdanowska jako osoba prawomocnie skazana za przestępstwo karne nie może być burmistrzem ani prezydentem miasta. Sprawa budzi duże emocje na Twitterze.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.