loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Prezydent: sprawy międzynarodowe zbyt często zależą od osób niemających z dżentelmenami nic wspólnego - 2018-01-19
„Chciałbym tutaj podkreślić, że nie tylko agresja, ale także wszelkie próby budowania agresywnych zdolności, powinny być zawsze traktowane jako naruszenie międzynarodowych norm, ponieważ, w ostatecznym rozrachunku, prowadzą one do erozji szlachetnej idei pokojowego współistnienia państw” - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda w Nowym Jorku podczas otwartej debaty w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Było to pierwsze przemówienie prezydenta na arenie ONZ, od chwili, kiedy Polska stała się niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ.
kafelka [NASZA FOTORELACJA]: Snieżyca na ulicach 18 stycznia 2018 - 2018-01-19
Orkan Friederike spowodował gwałtowne śnieżyce na terenie Polski utrudnienia w komunikacji, uszkodzone linie energetyczne, zerwane dachy.
kafelka Stanisław Kogut z PIS źle się poczuł. Przerwano obrady Senatu - 2018-01-19
Około godziny 13 przerwano obrady Senatu ze względu na zły stan zdrowia posła PIS - informuje radio TOK FM.
kafelka [VIDEO] Paweł Kukiz: "Obniżymy VAT i podwyższymy kwotę wolną od podatku" - 2018-01-19
W porannej rozmowie RMF FM szef Kukiz'15 Paweł Kukiz ogłosił postulaty, które miałyby zachęcić młodych ludzi do głosowania na jego ruch.
kafelka [Tylko u nas] Jacek Piekara dla Tysol.pl: Doroto Wellman, wpisałaś się w historię polskiego Twittera! - 2018-01-19
- Mój adwokat był zdumiony kłamliwym uzasadnieniem postanowienia, niezgodnym ze stanem faktycznym. Teraz co do tej otoczki 'towarzysko - politycznej". Każdy wie, jakie poglądy polityczne ma duża część sędziów, każdy również wie gdzie na stronie politycznej plasuje się TVN i wreszcie wiele osób zapewne wie, jak bardzo krytycznie pisałem o funkcjonowaniu sądów i sędziów w Polsce i jak gorąco popierałem reformy znienawidzonego przez "sędziowską sitwę" Zbigniewa Ziobry. Czy to mi zaszkodziło? Na pewno nie pomogło... Znalazł się kij, więc nim uderzono - mówi w rozmowie z Cezarym Krysztopą znany pisarz Jacek Piekara, od którego komornik ma ściągnąć 470 tysięcy za przegraną w sądzie z Dorotą Wellman w procesie, o którym nie miał pojęcia
kafelka PSL bez klubu w Sejmie? Poseł Mieczysław Baszko planuje opuścić Ludowców - 2018-01-19
Parlamentarzysta oficjalnie miał przekazać swoje stanowisko władzom klubu w czwartek. Jednak nie zdecydował się na ten krok. Dzięki temu PSL wierzy jeszcze, że uda się zachować klub w Sejmie.
kafelka S. Głowacki dla Tysol: Ocena działań Macierewicza jako ministra MON musi być pozytywna - 2018-01-19
Ocena działań Antoniego Macierewicza jako ministra MON, z perspektywy przemysłu zbrojeniowego, musi być pozytywna. Macierewicz zabezpieczył zwiększone środki na modernizację armii, zapoczątkował proces zamówień dla armii oraz stworzył przychylną atmosferę wokół wojska i obronności – mówi Tysolowi Stanisław Głowacki, przewodniczący Sekcji Krajowej Przemysłu Zbrojeniowego „S”.
kafelka Będzie ulica Lecha Kaczyńskiego w Wilnie. Radni miasta podjęli stosowną decyzję. - 2018-01-19
Jedna z ulic w centrum Wilna bezie nosić imię prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Wstępną decyzję o upamiętnieniu prezydenta podjęła w środę Rada Samorządu Miasta Wilna.
kafelka Gorący perski styczeń - 2018-01-19
Po dziewięciu latach od zamieszek w 2009 roku na ulicach irańskich miast znów zrobiło się gorąco. Młodzi Irańczycy żądają pracy i lepszych dochodów – lecz także wolności i zmian w polityce ich kraju. Czy po arabskiej pora na perską wiosnę?
kafelka Kopcińska: trwa narada premiera z ministrami energii, obrony i zdrowia - 2018-01-19
Od 9 odbywa się narada premiera Mateusza Morawieckiego z ministrami: obrony Mariuszem Błaszczakiem, zdrowia Łukaszem Szumowskim oraz energii Krzysztofem Tchórzewskim na temat sytuacji po przejściu orkanu Fryderyka - poinformowała rzecznik rządu Joanna Kopcińska na Twitterze.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.