loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Mariusz Błaszczak skierował do prezydenta wniosek o nominacje dla nowych generałów - 2018-02-21
1 marca, na wniosek ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka, zostaną wręczone awanse na stopnie generalskie oraz admiralskie w Siłach Zbrojnych RP.
kafelka Ranking przypadków antysemityzmu w krajach UE. Na którym miejscu Polska? - 2018-02-21
Europejska Agencja ds. Praw Podstawowych opublikowała raport dotyczący antysemityzmu w krajach członkowskich Unii Europejskiej.
kafelka PO nie poprze Pawła Adamowicza w wyborach na prezydenta Gdańska? - 2018-02-21
Jak nieoficjalnie podało RMF FM, Platforma Obywatelska nie poprze Pawła Adamowicza w wyborach na prezydenta Gdańska.
kafelka Waldemar Kuczyński: Nie życzę Kaczyńskiemu śmierci, ale chciałbym, by jakiś czas spędził w więzieniu - 2018-02-21
Waldemar Kuczyński, ekonomista, publicysta i były minister, napisał na Twitterze, że Jarosław Kaczyński powinien trafić do więzienia "za to, co robi Ojczyźnie".
kafelka Prof. Finkelstein: Nie podoba mi się, że Polska jest atakowana i jest do tego wykorzystywany Holokaust - 2018-02-21
Zmiana polskiego prawa to kolejna wymówka i kolejny pretekst, żeby znowu mówić o Holokauście, antysemityzmie, a nie mówić o zbrodniach Izraela przeciwko prawom człowieka. Dużo się mówi, że Izrael przygotowuje się do kolejnej wojny przeciwko Libanowi i Iranowi. To odwrócenie uwagi i pokazywanie, że oni też cierpią - mówi prof. Finkelstein.
kafelka [Video] Wiesław Binieda: W lewym skrzydle tupolewa została umieszczona bomba - 2018-02-21
- W lewym skrzydle Tu-154 umieszczony był ładunek wybuchowy, który spowodował detonację – stwierdził w wywiadzie dla TVP Info prof. Wiesław Binienda, wiceszef podkomisji smoleńskiej.
kafelka Jonny Daniels: Przepraszam. Popełniłem błąd - 2018-02-21
- My, Żydzi, musimy uznać polskie cierpienie, a Polacy muszą zrozumieć, że dla Żydów te rany są nadal bardzo rozległe i bolesne - oświadczył Jonny Daniels.
kafelka Polski historyk ostrzega w Haaretz przed dialogiem z Polską - 2018-02-20
Prof. Jan Grabowski, historyk wykłądający na Uniwersytecie w Ottawie, współzałożyciel i członek Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk ostrzega w izraelskim Haaretz przed polskim antysemityzmem i dialogiem z Polską na temat ustawy o IPN i wspólnej polsko-żydowskiej historii
kafelka Andrzej Duda liderem najnowszego rankingu zaufania CBOS. Za nim premier Morawiecki i Beata Szydło - 2018-02-20
W drugim miesiącu po rekonstrukcji rządu utrzymuje się wysokie poparcie dla polityków rządzącej formacji. 
kafelka Polska stawia na elektromobilność. Przyjęto strategiczne dokumenty, są nowe regulacje. "To ważny krok". - 2018-02-20
Rozwój elektromobilności zwiększa polskie bezpieczeństwo energetyczne i wpływa na wzrost PKB, a przy tym jest korzystny dla środowiska i pozwoli ograniczyć problem smogu w miastach. Do 2030 roku sama elektryfikacja transportu przyczyni się do stworzenia około 50,8 tys. nowych miejsc pracy i wzrostu polskiej gospodarki o 0,3 proc. – to główne wnioski z raportu Cambridge Econometrics i Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych. Potencjał elektromobilności dostrzegają też duże koncerny motoryzacyjne, które dużo inwestują w ten rynek. 
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.