loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Diecezje powołały delegatów ds. ochrony dzieci i młodzieży - 2018-11-14
W każdej diecezji i prowincji zakonnej został powołany delegat ds. ochrony dzieci i młodzieży. Osoba ta będzie przyjmowała sygnały i zgłoszenia o aktach pedofilii ze strony duchownych wobec dzieci - podaje portal misyjne.pl
kafelka [Tylko u nas] Dr Piotr Łysakowski: Propozycja Merkel ws europejskiej armii spotkała się z aplauzem Putina - 2018-11-14
– Niemcy mocno teraz mówią o powstaniu europejskiej armii i twierdzą, że Polska też powinna się orientować na ten kierunek, bo sprowadzenie stałych baz amerykańskich nad Wisłę sprowadzi niebezpieczeństwo. Jakby ono już nie istniało – mówi w rozmowie z Jakubem Pacanem, dr Piotr Łysakowski.
kafelka To koniec korków na autostradowych bramkach? Rozpoczęto prace nad... - 2018-11-14
Ministerstwo Infrastruktury i Ministerstwo Cyfryzacji rozpoczęły prace nad unowocześnieniem poboru opłat na drogach krajowych. Nowy krajowy system ma zastąpić rozwiązanie funkcjonujące od 2011 roku. 14 listopada 2018 r. ministrowie Andrzej Adamczyk i Marek Zagórski przedstawili plany i założenia dotyczące nowego systemu na wspólnej konferencji, w której wzięli także udział dyrektor Instytutu Łączności Jerzy Żurek i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.
kafelka Były minister fin. Rostowski publicznie pokazuje, że nie potrafi mnożyć "wkradł się błąd w obliczenia" - 2018-11-14
Jeden z internautów publicznie zapytał o to ile ton ośmiorniczek można kupić za 40 milionów (rzekoma kwota korupcyjna w aferze KNF). Spróbował odpowiedzieć Jan Vincent-Rostowski, jednak jak okazało się proste zadania matematyczne go przerosło. Miało być śmiesznie i... tak w rzeczywistości jest.
kafelka Trwają czynności CBA w KNF - 2018-11-14
Prokuratura powierzyła do prowadzenia Delegaturze CBA w Warszawie śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień, niedopełnienia obowiązków przez Przewodniczącego KNF.
kafelka Brawo! 10-letnia Gabrysia uratowała głuchoniemych rodziców i młodszą siostrę - 2018-11-14
Kiedy 10-letnia Gabrysia z Szydłowca zobaczyła, że w domu pali się butla gazowa wezwała na miejsce wszystkie potrzebne służby. Rodzice z poparzeniami ciała odwiezieni zostali do szpitala. Dziewczynkę oraz o 3 lata młodszą siostrę policjanci przekazali pod opiekę babci. Dzięki młodej bohaterce rodzina uniknęła tragedii.
kafelka Londyn: Trafił ciężarną w 8. miesiącu ciąży z kuszy. Kobieta zmarła - 2018-11-14
35-letnia kobieta zmywała naczynia w swoim domu w północno-wschodnim Londynie, gdy zazdrosny szaleniec strzelił do nie z kuszy. Kobieta zmarła, jednak dziecko walczy o życie.
kafelka Niemiecki dziennik chwali władze PiS za 11 listopada - 2018-11-14
Komentator „Frankfurter Allgemeine Zeitung” twierdzi, że przejęcie Marszu Niepodległości przez władze państwowe było dobrym posunięciem politycznym. „Polskie władze zapobiegły organizacyjnej i politycznej katastrofie”.
kafelka Pentagon rozpatrzy do marca sprawę stałych baz USA w Polsce - 2018-11-14
Do marca ma Pentagon ma przygotować raport o tym, czy w Polsce istnieje możliwość utworzenia stałej bazy wojsk amerykańskich.
kafelka Krystyna Pawłowicz: Nie chcemy islamskich chirurgów i tęczowych rurek! - 2018-11-14
Posłanka Krystyna Pawłowicz odniosła się do pomysłu Angeli Merkel o utworzeniu wspólnej europejskiej armii. W emocjonalnym wpisie pani poseł wyraziła swoją dezaprobatę wobec takich pomysłów.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.