loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka B. Budka: Czy Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależało, by prezydent był w Katyniu sam? - 2018-04-23
Należałoby zapytać Jarosława Kaczyńskiego, czy nie zależało mu, by prezydent był wtedy w Smoleńsku sam, w otoczeniu swoich ludzi – powiedział w Radiu TOK FM Borys Budka.
kafelka [VIDEO] W. Czarzasty (SLD): Biedroń jest bardzo poważnym politykiem - 2018-04-23
O to mówi naprawdę: Robert Biedroń jest bardzo poważnym politykiem i jeśli zdecydowałby się na kandydowanie za trzy lata na prezydenta, to my byśmy go poparli. Bardzo dobry prezydent Słupska - mówił na antenie Polskiego Radia Włodzimierz Czarzasty.
kafelka Schetyna o przesłuchaniu Tuska: PiS strzela sobie samobójczego gola - 2018-04-23
- PiS strzela sobie po raz kolejny gola samobójczego, nie rozumiejąc, że jest to walka beznadziejna – tak zeznania byłego premiera Donalda Tuska skwitował lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna.
kafelka A. Macierewicz: Decyzję o rozdzieleniu wizyt podjął osobiście Tusk z Putinem - 2018-04-23
Z dokumentów, które zostały zebrane w sprawie smoleńskiej, ewidentnie wynika, że decyzję o rozdzieleniu wizyt podjął osobiście Donald Tusk wspólnie z Władimirem Putinem. Kwestionując to, Tusk mija się z prawdą – twierdzi Antoni Macierewicz.
kafelka [VIDEO] A. Warzocha (PiS): Tusk pogrążył się swoimi zeznaniami - 2018-04-23
- Jeżeli mamy takiego prezydenta Europy, jak Donald Tusk, to tej Europie grozi zagłada. Polityk taki jak Tusk nie sprawdził się zupełnie jako premier. Nie wiedział po co służy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, kompletnie nad nią nie panował, nie wiedział co się tam dzieje - mówił na antenie polskiego Radia senator PiS, Artur Warzocha.
kafelka Ewa Kochanowska o zeznaniach Tuska: Przykro patrzeć - 2018-04-23
Bardzo przykro patrzeć, jak właściwie nikt za nic nie odpowiada – powiedziała Ewa Kochanowska, wdowa po RPO Januszu Kochanowskim, który zginął w katastrofie smoleńskiej, pytana o ocenę zeznań b. premiera Donalda Tuska.
kafelka [TYLKO U NAS] P. Walentynowicz: Sąd uniemożliwił mi wykazanie braku wiarygodności Donalda Tuska - 2018-04-23
- Próbowałem wykazać jego brak wiarygodności, sprzeczności w jego zeznaniach, ale sąd je uchylał. Dlatego z tego przesłuchania jestem bardzo niezadowolony. Powtarzam, nie spodziewałem się po nim żadnego przełomu, ale myślałem jednak, że w tych nieścisłościach będzie go można złapać na kłamstwie – mówi Jakubowi Pacanowi wnuk tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej Anny Walentynowicz, Piotr Walentynowicz.
kafelka UE wstrzyma nam fundusze europejskie? Nowy pomysł Brukseli wobec Polski - 2018-04-23
Będzie specjalne rozporządzenie Komisji Europejskiej, by uzależnić unijne fundusze między innymi od praworządności – dowiedziała się nasza dziennikarka Katarzyna Szymańska-Borginon. "W dokumentach, które leżą na stole, nie ma jednak bezpośredniego uzależnienia funduszy od procedury art. 7 Traktatu UE" - powiedział dziennikarce RMF FM urzędnik KE.
kafelka [Nasza fotorelacja] Niepełnosprawni w sejmie - 2018-04-23
Już prawie tydzień trwa protest niepełnosprawnych. Jest to kontynuacja akcji z 2014 roku
kafelka Sędzia i jego poglądy. Dlaczego Timmermans tak bardzo bronił starego modelu sądownictwa w Polsce? - 2018-04-23
Ostatnie działania podejmowane przez PiS wyhamowały proces przepychania lewicowych absurdów przez sądy. Można teraz mówić o przewadze osób o profilu konserwatywnym w Trybunale Konstytucyjnym. Wcześniej Trybunał potrafił mieć zaskakujące interpretacje. 
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.