loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Prof. Szyszko o wycinaniu przez Niemców lasów zarażonych kornikiem: Podwójne standardy - 2018-08-17
- Mogę powiedzieć jedną rzecz: to, co w tej chwili robią Niemcy - o ile mam dobre informacje - to jest respektowanie prawa i wiedzy w zakresie ekologii i entomologii. Czyli jest to nic innego, jak respektowanie prawa Unii Europejskiej w zakresie Natury 2000 - mówi prof. Jan Szyszko w rozmowie z Niezależną komentując sprawę wycinki niemieckich lasów zarażonych kornikiem
kafelka [Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Krysztopy: Kiszczakowe - 2018-08-17
Ten i inne rysunki znajdziecie w najnowszym numerze Tygodnika Solidarność
kafelka Pisarka Nurowska: "Ciekawe kto na mnie donosi do ultraprawicowej prasy?". Wyjaśniamy - 2018-08-17
- Ciekawe,kto to na mnie donosi do ultraprawicowej prasy. Coś tylko napiszę na FB,po kwadransie już są przedruki i oczywiście potem komentarze w TVP Info - pisze znana ze swojej "obrony demokracji" pisarka Maria Nurowska
kafelka [Wideo] Sympatyczka totalnej opozycji zaatakowała 74-latka na spotkaniu z Patrykiem Jakim - 2018-08-17
Na spotkaniach z Patrykiem Jakim, które odbywają się w ramach akcji 100-imy pod blokiem, przychodzą grupki agresywnych zwolenników opozycji. Dzisiaj jedna z kobiet zaatakowała fizycznie starszego sympatyka Patryka Jakiego. Wszystko zostało uwiecznione.
kafelka Wybierasz się do parku rozrywki? Uważaj - UOKiK stwierdził nieprawidłowości - 2018-08-17
UOKiK przeprowadził kontrole w 27 przedsiębiorstwach. Badano regulaminy i inną dokumentacje. We wszystkich pojawiły się nieprawidłowości, a w czterech – w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Gdyni wszczęto postępowania.
kafelka Sponsorowana przez Sorosa Fundacja Batorego ukarana przez polski sąd... karą 50 zł! - 2018-08-17
Fundacja Batorego została ukarana grzywną za naruszenie przepisów ustawy o dostępie do informacji publicznej. Taką decyzję podjął Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Działania w tej sprawie prowadził Instytut Ordo Iuris, który walczy o transparentność podziału pieniędzy z tzw. Funduszy Norweskich.
kafelka W Darłówku znaleziono ciało. To prawdopodobnie zaginiona 11-latka - 2018-08-17
W trakcie akcji poszukiwawczej w Darłówku znaleziono dryfujące ciało dziewczynki. Prawdopodobnie to 11-latka, która zaginęła 14 sierpnia.
kafelka Dr Nawrocki (Muzeum II WŚ): Adamowicz wykorzystał polskie święte miejsce jako element kampanii - 2018-08-17
– Wydaje mi się, że Adamowicz po raz kolejny wykorzystał polskie święte miejsce jako element swojej kampanii. Cała Polska o nim mówi, to może wpływać na cementowanie pewnego elektoratu w Gdańsku. To smutna sprawa, są miejsca, które powinny zostać usunięte ze sporów politycznych – powiedział w Telewizji Republika dr Nawrocki, dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
kafelka Mężczyzna zmarł po uderzeniu przez nadwozie awionetki - 2018-08-17
Lescy policjanci pracowali wczoraj po południu w Smereku na miejscu nietypowego wypadku lotniczego. 46-letni mężczyzna, stojący na łące, został uderzony podwoziem przelatującej nad ziemią awionetki. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł.
kafelka Upamiętniono jednego z ojców niepodległości - Wojciecha Korfantego - 2018-08-17
17 sierpnia 2018 r. w Katowicach odbyła się uroczystość upamiętniająca 79. rocznicę śmierci Wojciecha Korfantego.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.