loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [spot RespectUs] Wiatrowycz: Dla naszych sąsiadów ważne jest, by przypominać o "zwycięstwie" nad Kijowem - 2018-06-20
Szef ukraińskiego odpowiednika IPN skrytykował spot polskiej drużyny futbolowej.
kafelka [video] Dariusz Matecki: Właśnie zostałem wyrzucony z "Ławki Rafała". Gość próbował wyrwać telefon - 2018-06-20
- Właśnie zostałem wyrzucony z Ławki Rafała. Gość, który jest na każdym spotkaniu Trzaskowskiego (przyszły szef sztabu?) próbował mi wyrwać telefon. Działacze PO zasłaniają mi aparat. A sam Trzaskowski powiedział, że nie życzy sobie nagrywania. #WolneMedia haha...- pisze Dariusz Matecki, bloger znany jako Prawicowy Internet
kafelka [video] Uśmiech Schetyny zarezerwowany dla Donalda Tuska nie dla Trzaskowskiego - 2018-06-20
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej goszcząc z programie Roberta Mazurka poruszał m.in. sprawę kampanii kandydata swojej partii na prezydenta stolicy. Mówił o tym ze specyficznym uśmiechem, bez wielkiego entuzjazmu. Podsumował to dziennikarz.
kafelka RMF24: Narada w PiS miała być przyczyną odwołania spotkania parlamentarzystów Polski i Niemiec - 2018-06-20
Posiedzenie prezydiów Sejmu i Bundestagu zostało w ostatniej chwili odwołane przez stronę polską. Według słów Andrzeja Grzegrzółki - dyrektora Centrum Informacyjnego Sejmu, zdecydowały o tym względy "dyplomatyczno-polityczne".
kafelka Solidarność żąda wzrostu płac w budżetówce - 2018-06-20
- Chcemy by rosły wskaźniki, a nie kwoty – mówił 20 czerwca podczas obrad Komisji Krajowej NSZZ „S” jej przewodniczący Piotr Duda. Związkowcy żądają ustalenia średniorocznego wskaźnika wzrostu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej na 2019 rok na poziomie nie mniejszym niż 12 proc. Komisja Krajowa upoważniła kierownictwo Związku do opracowania scenariuszy działań - w tym akcji protestacyjnych - w razie niespełnienia jego postulatów.
kafelka [video] Dlaczego Trzaskowski startował w listy krakowskiej? Kandydat udziela kontrowersyjnej odpowiedzi - 2018-06-20
Rafał Trzaskowski, kandydat do fotela prezydenta Warszawy, powołujący się czasem na swoje pochodzenie krakowskie a czasem na warszawskie, tak oto tłumaczy fakt swoich dotychczasowych startów wyborczych z listy innej niż warszawska...
kafelka RMF24: Timmermans uważa, że Polska nie wykonała wobec KE żadnych ustępstw - 2018-06-20
RMF24, że komisarze unijni stoją zdecydowanie po stronie Fransa Timmermansa, który nie jest zadowolony ze spotkania z polskim premierem.
kafelka [Z USA dla Tysol.pl] Waldemar Biniecki: Zrozumieć amerykańską politykę. A potem się w niej odnaleźć - 2018-06-20
Wszyscy Polacy w Polsce i za granicą cieszyli się z niezwykle efektownego przemówienia, które wygłosił Prezydent Trump w ubiegłym roku pod pomnikiem Powstania Warszawskiego. Było to najlepsze przemówienie amerykańskiego Prezydenta na temat Polski i jej historii jakie wygłosił zagraniczny polityk. W świat poszła wspaniała narracja o polskich bohaterach, polskiej roli w światowej historii. Wystąpienie to miało historyczne znaczenie, gdyż Trump dał jasno do zrozumienia, że Europa Środkowa jest bardzo ważna z punktu widzenia amerykańskiej polityki zagranicznej, a jej strategicznym celem jako globalnego mocarstwa jest obecność USA w Europie jako gwarancja przeciwwagi dla partnerstwa niemiecko-rosyjskiego. Obecność USA na kontynencie europejskim jest również gwarancją zachowania statusu globalnej mocarstwowości i uniemożliwienie Niemcom i Rosji do wypchnięcia tego mocarstwa z Europy i zdeklasowania Ameryki do statusu mocarstwa regionalnego. Trump również powiedział: “Ameryka kocha Polskę i Ameryka kocha Polaków, dziękujemy Wam”.
kafelka Mateusz Morawiecki: Nie ma konieczności powoływania komisji śledczej ws. Get Back - 2018-06-20
- Nie ma konieczności powoływania komisji śledczej ws. GetBack - powiedział Premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu.
kafelka CBA w PKP. Pięciu zatrzymanych, chodzi o miliony złotych... - 2018-06-20
Bydgoskie CBA zatrzymuje 5 osób i nie dopuszcza do podpisania przez PKP S.A. umowy na 5 mln zł w ustawionym przetargu. Sprawa dotyczy budowy dworca Olsztyn Główny. Usiłowano także wpłynąć na przetargi na nawet kilkanaście milionów złotych organizowane w związku z modernizacją Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.