loading
Proszę czekać...
Porażka Wizards
Opublikowano dnia 01.05.2017 09:41
Washington Wizards przegrali na wyjeździe z Boston Celtics 111:123. W trakcie spotkania polski koszykarz Marcin Gortat zdobył 16 punktów i miał 13 zbiórek.

pixabay.com

Tym samym "Czarodzieje" od porażki rozpoczęli druga rundę fazy play off koszykarskiej ligi NBA. Rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw.
Początek meczu zapowiadał wygraną drużyny Gortata. Rywale obudzili się w drugiej kwarcie, w której nadrobili 18 punktów. Z każdą kolejną nutą rozkręcali się. Trzecią kwartę zakończyli już z piętnastopunktową przewagą.

Marcin Brixen: Programy plus
W szkole Łukaszka była wywiadówka. Jego rodzice wraz z Łukaszkiem przyszli znacznie przed czasem, żeby zając miejsca siedzące, wiele innych osób też tak zrobiło. Teraz siedzieli i czekali na grono pedagogiczne. Aby skrócić oczekiwanie rozmawiali o tym, czego Polacy najbardziej nie lubią. O polityce.