loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lublinianie chcieli Mostu Rotmistrza Witolda Pileckiego. Radni PO na to nie pozwolą
Opublikowano dnia 30.03.2017 17:00
W internetowej sondzie ogłoszonej na łamach strony internetowej Dziennika Wschodniego 66,1% uczestników opowiedziało się za nadaniem mostowi nad rzeką Bystrzycą imienia Rotmistrza Pileckiego. W sondzie wzięło udział 12 216 osób. Co na to radni PO?

screen YouTube
Zgodnie z podjęta dzisiaj siłami radnych Platformy Obywatelskiej i ugrupowania Wspólny Lublin uchwałą, most będzie nosił nazwę 700-lecia Lublina.Źródło: dziennikwschodni.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Upiorny świat futbolu
Czasy, gdy turnieje o tytuł Mistrza Świata miały naprawdę jakieś znaczenie, minęły bezpowrotnie. Dziś ten wielki turniej stał się czymś w rodzaju giełdy, na której można dobrze sprzedać lub też co niewykluczone, źle kupić.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: I patriotyzm, i zabawa
Mam nadzieję, że w Podłężu dojdzie do mądrego kompromisu, ponieważ okopywanie się na z góry ustalonych pozycjach nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron konfliktu.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Dzień Ojca
Więcej rysunków w "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.