loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lublinianie chcieli Mostu Rotmistrza Witolda Pileckiego. Radni PO na to nie pozwolą
Opublikowano dnia 30.03.2017 17:00
W internetowej sondzie ogłoszonej na łamach strony internetowej Dziennika Wschodniego 66,1% uczestników opowiedziało się za nadaniem mostowi nad rzeką Bystrzycą imienia Rotmistrza Pileckiego. W sondzie wzięło udział 12 216 osób. Co na to radni PO?

screen YouTube
Zgodnie z podjęta dzisiaj siłami radnych Platformy Obywatelskiej i ugrupowania Wspólny Lublin uchwałą, most będzie nosił nazwę 700-lecia Lublina.Źródło: dziennikwschodni.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Niech KOD wymyśli coś nowego"
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.