loading
Proszę czekać...
Magdalena Ogórek z pomocą córce Jolanty Brzeskiej: "Kochani, znów jest sprawa..."
Opublikowano dnia 23.10.2018 15:16
Magdalena Brzeska, córka tragicznie zmarłej Jolanty Brzeskiej, wobec nikłej nadziei na uzyskanie odszkodowań, prosi o pomoc. W akcję włączyła się Magdalena Ogórek

screen YouTube

- Nad Magdą Brzeską, córką Jolanty Brzeskiej, zawisł nakaz eksmisji komorniczej. Wczoraj udało się uzbierać na ten cel 6 tys. zł. Pozostała kwestia turnusu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnego syna Magdy. To kolejne 7 tys. Co się stało z jej śp. Mamąy - wiecie. Teraz jest z synem sama, na granicy wytrzymałości psychicznej. Zawsze gdy wystawiałam na licytacje biżuterię, byliście ofiarni, np. ostatnio za naszyjnik dostałam od Was 8 tys. (kupił go Pan ze Szwecji po przeczytaniu informacji na stronie TV Republika) - pieniądze otrzymały dzieci poszkodowane przez nawałnice. Prawie wszystko już rozdałam, ale została mi broszka z pereł. Dajcie RT i pomóżcie jeśli możecie. Cena wywoławcza 1500 zł.


- pisze Magdalena Ogórek cyknnn\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.