loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Nie znamy jeszcze oficjalnych wyników. PKW wciąż liczy głosy
Opublikowano dnia 23.10.2018 15:00
Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła statystykę spływu protokołów wyborczych o godz. 14.

TVP Info

Państwowej Komisji Wyborczej zależy na tym, żeby podać jeszcze dzisiaj wyniki przed północą, ale nie mogą tego zagwarantować. 

PKW nie ma jeszcze 10 protokołów głównie z Warszawy i jedna z Pucka.

Komisja nie otrzymała oficjalnych informacji dotyczących uchybień w głosowaniu w Warszawie, gdzie były nadprogramowe karty do głosowania.

Przedstawiciele PKW zastanawiają się nad tym, że dodatkowe karty mogły być uchybieniem przy spisywaniu protokołów i pomyłki w liczeniu.

Wojciech Hermeliński, przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej nie widzi uchybień i stronniczości w obecności w komisji liczącej głosy Jarosława Jóźwiak, byłego prezydenta Warszawy.

GT/k 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.