loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Córka Jolanty Brzeskiej dziękuje za pomoc. Darczyńcy: "Pani Mama zrobiła tyle dla Warszawy..."
Opublikowano dnia 22.10.2018 23:10
- No to kochani koniec. Już na 100% nie mam co liczyć, że kiedykolwiek odzyskam jakieś pieniądze przyznane mi przez Komisję Weryfikacyjną - napisała Magdalena Brzeska córka Jolanty Brzeskiej, działaczki społecznej zaangażowanej w walkę z dziką reprywatyzacją, której ciało zostało odnalezione spalone w Lesie Kabackim. Początkowo śledztwo umorzono z powodu "niewykrycia sprawców", potem zostało wznowione przez Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę. Pani Magda poprosiła również o pomoc finansową. Po nagłośnieniu sprawy przez Tysol.pl zbiórka ruszyła z kopyta. Teraz Pani Magda dziekuje darczyńcom

screen YouTube
- Kochani! Nawet nie wiem jak podziękować Wam wszystkim za dobre serce, za wszystko co dla nas robicie! Dajecie nadzieję na to, że wszystko się wyprostuje. Może kiedyś będę mogła najzwyczajniej zaprosić Was wszystkich do siebie na herbatę - to będzie dla mnie największa przyjemność poznać Was osobiście i podziękować!

- pisze pani Magda

- Pani Mama zrobila bardzo wiele dla Warszawy, dla oczyszczenia Polski, dlatego proszę zawsze dumnie, z glową do góry wędrować przez ten świat. Ona już z góry, na pewno Was wspiera. Dziękuję.


- pisze Moni

- Glowa do gory Pani Magdo!


- pisze anonimowy darczyńca

- Jestem sercem z Panią, zawsze pamiętam o świętej sprawie Pani Jolanty BRZESKIEJ. "Przyjemności w życiu? Tak, marzę o tym. O czymś dla siebie. Tylko dla siebie. Ale obecnie w moim życiu nie ma miejsca na to ( ) " Bóg da, spełnią się Pani marzenia - wkrótce.


- pisze Eugen

- Niech się Pani trzyma. Ludzi dobrej woli jest więcej ...


- pisze ofiara reprywatyzacji ze Śród. Płd.

I wiele innych

Zbiórka trwa. Jeśli możesz, pomóż córce Jolanty Brzeskiej

cyk/knnn
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.